Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Tudor, D-zeu ii incerca pe cei puternici.
Andreea vegheaza zambitoare acolo dintre ingeri si va binecuvanteaza pe tine si pe Maria in tot ceea ce faceti.
Fetita si amintirea Andreei iti vor da mereu puterea si dragostea sa mergi mai departe.

KIM & p’tit bout d’chou
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

quote:
Originally posted by gandacelu



numai jerfta inseamna iubire... cineva mi-a scris un mesaj minunat azi, in care mi-a spus ca se gandeste la faptul ca daca Andreea nu a murit imediat, ci la 15 ore, inseamna ca ea a fost lasata sa aleaga, si poate a ales sa moara ea pentru a-si feri fetita de cine stie ce
in viitor

orice mama poate intelege asta, orice mama s-ar da pe sine pentru viata copilului ei

daca a fost sau nu asa, numai Dumnezeu stie


www.treklens.com/members/dada/photos/" target="_blank">poze pe lentile si www.trekearth.com/members/dada/photos/" target="_blank">poze pe pamant

mami de ileana si ioachim




Exact la asta ma gindesc si eu de zile intregi. Cred ca Andreea a ales....ceea ce orice mama ar alege. A ales viata pentru copilul ei. Si da si eu sunt convinsa ca Andreea e in Rai, si CRED ca de acolo va putea sa-si ocroteasca fetita si sa-si intareasca sotul la fel de mult chiar daca fizic nu va fi cu ei.


Alina, mamica de 2 fetite, Andreea cea nazdravana si Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Dragii mei, va rog, din respect pentru familia indoliata incercati sa postati aici doar condoleantele si gandurile voastre frumoase si bune pentru Andreea si cei care-au iubit-o. Stiu ca uneori ne incearca furia si alte sentimente negative mai ales in fatza unei asemenea tragedii, dar familia Andreei are nevoie acum de cuvinte calde, de incurajari, de gandirea noastra pozitiva. Nu uitati, sotzul Andreei si familia ei citesc randurile noastre. Va multzumesc pentru intelegere
Gandacel pentru mesajele tale pline de intelepciune

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

dumnezeu s-o odihneasca.Si o viata buna mariucai si familia sa aibe putere sa treaca peste asta ca sa ii poata oferi o copilarie fericita si o viata buna

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Am citit subiectul, m-am cutremurat...Ii doresc Mariei o viata frumoasa, lipsita de griji. Sunt sigura ca mamica ei o va pazi toata viata si Tudor va face tot posibilul sa-i creeze cele mai bune conditii si sa-i ofere cele mai insorite zile.
Dumnezeu sa te odihneasca in pace, .

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

condoleante familiei...

si multa putere le doresc sa aiba sa o creasca pe micuta Maria...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karisma spune:

Condoleante familiei indurerate si multa putere sa mearga mai departe.Maria este un ingeras si va creste fara cea mai scupa fiinta din lume: mamica ei.Cu totii suntem alaturi de ea si de familie .Gestul lui Tudor este remarcabil.

karisma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

E mamica de la Polizu care a facut stop cardiac???? Am auzit la sora mea de o mamica saptaman trecuta. Sa o odihneasca Dumnezeu in pace. Am plans de am rupt de durere.



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:




Dumnezeu so odihneasca in pace!E groaznic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Dumnezeu sa o ierte!! Multa sanatate si noroc micutei Maria alaturi de tatal ei.

Mergi la inceput