Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Am ramas stupefiata... Imi pare rau, nespus de rau


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

D-ZEU sa va mangaie in astfel de momente cumplite!

Mihi
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea si sa aiba grija de micuta Maria si de sotul ei.
De dimineata tot incerc sa postez si de fiecare data cand deschid incep sa plang si nu-mi gasesc cuvintele....mare pacat ca fetita nu va simti niciodata mangaierea mamei sale, mare pacat ca Andreea nu si-a tinut niciodata pruncul mult dorit in brate, mare pacat ca nu s-au putut bucura toti trei....

Tudor, Dumnezeu sa-ti dea putere sa mergi mai departe sa ai grija de frumoasa ta Maria, sa-i oferi toate dragostea ta pentru ca ea este o particica din Andreea si simbolul dragostei voastre.

http://community.webshots.com/user/tinisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Nu am cunoscut-o personal pe Andreea nici macar nu am corespondat cu ea vreodata dar moarte ei m-a marcat profund.Cand am citit despre ea mi-au dat lacrimile instantaneu si nu am putut sa ma gandesc decat la sotul ei si la bebelusul care n-a mai apucat sa-si vada mama.
Tudor, iti doresc putere de la Dumnezeu sa poti trece peste tragedia asta si sa ai grija de Maria, sa-i fi si MAMA SI TATA.
Andreea, Dumnezeu sa te odihneasca si sa veghezi mereu asupra ingerasului pe care l-ai adus pe lume cu pretul vietii tale!Mariei, ii doresc multa sanatate, iubire din partea tuturor si o viata frumoasa!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Tudor...sa-ti traiasca Maria si sa te bucuri de ea...o frumusete este!!!!
AndreeaC este alaturi de voi si va vegheaza....

E tare greu sa faci fata la doua situatii in acelasi timp...una extrem de trista...si una extrem de fericita...Sa-ti dea Dumnezeu putere!
Condoleante familiei!

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

nu gasesc cuvintele potrivite...sunt in soc...Dumnezeu s-o aiba in paza pe Andreea, sa vegheze asupra familiei greu incercate;

anasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Dumnezeu s-o odihneasca pe Andreea si s-o aiba in paza pe Mariuta

Condoleante si multa putere familiei...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Vorba mai multor fete, cuvintele parca sunt de prisos... Imi exprim si eu regretul pentru ce s-a intamplat si sincere condoleante familiei! Dumnezeu s-o odihneasca pe mami Andreea si s-o ocrotesca pe micuta Maria, un inger de fetita! Am vazut pozele, sunt minunate, atat mama cat si micuta Maria! Pacat, mare pacat!
Ii doresc tatalui Tudor multa putere si taria sa depaseasca momentul, pentru a-i putea darui Mariei toata dragostea!

Simona


Album poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Poate ca asa realizam cat de scurta si fragila este viata...D-zeu s-o odihneasca!
Alte cuvinte sunt de prisos acum...

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea si sa o aiba in paza pe micuta Maria!
Chiar daca nu am cunoscut-o ,nu ma pot abtine sa vars lacrimi de necaz , de suparare, de ciuda.E nedrept,nu-i corect ceea ce s-a intamplat.




www.babiesonline.com/babies/m/mihayta/


Cristina , mamica de Craciunita Cristina Adriana (25.12.2001) si piticut Mihai Stefan (17.09.2004)

Mergi la inceput