Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Sincere condoleante familiei pentru pierderea suferita. Multa sanatate micutei Maria, iar tatalui putere si credinta.
Dumnezeu sa va aiba in paza!

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina A spune:

Gandurile mele par de prisos in acest moment...
Mult curaj si multa putere Tudor!
Mult noroc si multa sanatate Mariuta!
si impreuna trebuie sa nu uitati ca aveti pe cineva aproape.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Tudor sincere condoleante! Am vazut pozele printre lacrimi, sa-ti traiasca pitica care este o dulceata si sa-ti dea Dumnezeu putere sa o cresti si sa-i explici cat de mult a iubit-o mama ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Tudor, esti un om exceptional, daca in aceste momente grele ai avut puterea sa povestesti ce s-a intamplat si sa incurajezi fetele care sunt gravide. Sunt convinsa ca acum, Andreea, din Rai, este mandra de sotul ei si de mandretea de fetita care a adus-o pe lume. Inca o data sincere condoleante! Sufletul mamicii Andreea sa se odihneasca in pace! Iar voua va doresc ca bunul D-zeu sa va dea tarie sa puteti trece mai usor peste asta, desi imaginez cat de greu este. Si Maria, bine ai venit pe lume, sa fi fericita si sanatoasa, iubita asa cum te-ar fi iubit mamica ta! Tudor, noi suntem aici pentru tine oricand, de orice sfat ai nevoie, aici il gasesti, un umar pe care sa plangi, tot aici il gasesti, comunitatea Despre Copii iti este alaturi cu tot sufletul!

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE POZE POZE
POZE NOI POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex26 spune:

Doamne daca fiecare dintre cei care au scris aici i-ar putea da o secunda de viata Andreei sa isi tina puiul in brate....
Tudor ai un copil superb! Sa mai intrii sa ne povestesti de Maria si sa ne mai arati poze.
Multa putere familiei sa treaca peste acesta drama. De cateva zile plang fara incetare cand imi amintesc de aceasta drama.


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Tudor, multumim ca ai intrat aici O floare pentru Andreea, si un pupic pentru bebe Maria

Moderatori dragi, oare nu ar fi mai bine daca postarea lui Tudor s-ar pune pe prima pagina a subiectului?



31 sapt fixxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Condoleante lui Tudor, mamei Andreei si intregii familii. Multa putere, iar Mariei tot ce e mai bun pe lumea asta! Mamica ta va fi alaturi de tine si taticul tau intotdeauna, va va veghea si se va bucura de pasii tai in viata alaturi de voi.

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Tudor ma rog din suflet pentru voi toti cei care o plangeti pe Andreea, dar in special pentru tine!Sa-ti dea Dumnezeu putere s-o cresti pe superba voastra fiica ca si cand ai face-o impreuna cu mama ei!
Iar micutei Maria sa-i dea Dumnezeu o viata senina, plina de bucurii, iar nenorocirea de acum sa fie sigurul lucru rau din viata ei!
Bunul Dumnezeu s-o odihneasca pe mamica Mariei in pace!



Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mate spune:

Condoleantze familiei indoliate...imi pare nespus de rau.

Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici(27 Nov 2004)
Christinel
New Zealand

Cine da din coate...departe ajunge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Cuvintele mele sunt de prisos!!!
Stiu ca Maria va fi o luptatoare!!! Sa-i dea D-zeu putere lui Tudor sa treaca peste greaua incercare...desi e cumplit!!! Intr-adevar inspaimantator!!!
Sincere condoleante!!!

Mergi la inceput