Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tudor, sincere condoleante!
Maria are un tata demn de toata admiratia!



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Imi pare rau de cele intamplate.
Sincere condoleante familiei. Un bun venit micutei Maria.
Am un nod in gat de vre-o 2 zile de cand am zarit subiectul ... abia acum m-am incumetat sa scriu cate ceva.
Cand am citit prima data subiectul ... gandul m-a dus la un film (caci astfel de cazuri, in secolul nostru ... numai in filme mai vezi). In acel film tatal nu-si putea vedea fiica fara sa nu o invinovateasca de pierderea suferita. Cu timpul insa, micutza l-a invatat ca trebuie s-o iubeasca, ca are nevoie de el si ca impreuna v-or reusi in viata.
Acum, vazand pozele si citind si mesajul lui Tudor, sunt sigura ca micutza Maria este vegheata de ingerul ei pazitor (Andreea).

Multa putere familiei.
Micutza Maria are nevoie de voi.
Dumnezeu s-o odihneasca in pace pe Andreea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

SINCERELE MELE CONDOLEANTE PT. FAMILIA LUI ANDREEA.....

IAR PE ANDREEA DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA IN PACE!

MARIA-puiut micut si frumos...sunt sigura ca mamica ta de acolo de sus mereu te va veghea si ocroti...sa cresti mari,frumoasa sii sa ai parte de tot ce e mai bun si mai frumos pe lumea asta.

nu mai stiu ce as putea scrie.....sunt cu ochii inlacrimati si nu-mi vin cuvintele.....

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristell spune:

Sincere condoleante lui Tudor si familiei.Am vazut si eu pozele.Maria este superba si speciala.Sper sa aveti puterea sa incercati sa treceti peste o asemenea nenorocire.Andreea va veghea de sus asupra voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tudor iti doresc multa putere de a merge mai departe..Sa'ti traiasca Maria!!!!sa creasca mare si frumosa..e minunata!!!!






"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Un gand pios presarat cu lacrimi de dor pentru ANDREEA un OM exceptional,cu suflet nobil,o lumina care s'a stins............
........Dumnezeu sa'i odihneasca sufletul bun si ales!!!!!!!!!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Condoleantze!

Multa putere si intelepciune taticului de a o creste pe Maria asa cum ar fi facut-o impreuna cu mami.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace mamico!


Raluca mama Ilincai de 4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Condoleante familiei Andrreeiei!

Ma uit la Maria si nu contenesc cu plansul imi e tare greu sa ma exprim in astefel de momente. Tudor sa ai grija de Maria, stiu ca v-a fi f greu sa o suplinesti pe Andreea insa noi iti vom fi alaturi.
Daca stie cineva cu ce putem fi de folos sa ne spuna.

pt sufletul ei si pt micuta printesa.



Danina Diana - strengarita familiei
Paula-Diana Poze noi

PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

TUDOR faptul ca ai intrat aici si ai scris dovedeste ca esti un barbat puternic,ANDREEA cu sigurantza e mandra de tine,acolo sus la ingeri unde s-a dus,deaceea tzi-a lasat cea mai frumoasa amintire,pe MARIA,sa te bucure si sa-tzi insenineze viatza,sigur va reusi deoarece e o minune de fetitza,e o scumpa si e atat de plina de viatza,sa itzi traiasca!

sincere condoleantze!dumnezeu sa itzi dea putere sa treci peste aceasta incercare...noi suntem alaturi de tine,aceasta comunitate,sa stii ca plangem impreuna cu tine,eu cel putzin am plans in hohote si cu sigurantza au facut-o totzi cei ce au aflat despre aceasta tragedie
dumnezeu sa o odihneasca in pace!




Anca &Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex
Poze

...incep sa intzeleg ca nu-ntzeleg nimic...
pavel stratan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_st spune:

Condoleante femiliei induretate si multa putere pt.a o putea creste pe micuta si minunata Maria.
Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Andreea.

Mergi la inceput