Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tessie spune:

Este cumplit ca un copil sa nu poata simti imbratisarea mamei .
Bunul Dumnezeu sa o calauzeasca pe Maria,iar tatalui ei,sa aiba puterea sa o creasca alaturi de bunici si de cei apropiati.
Condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am vazut pozele printre lacrimi, Tudor fetita este superba, sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci peste aceasta tragedie si sunt sigura ca Andreea o va veghea intotdeauna pe micuta Maria.
Sincere condoleante!

Oana & Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:


Condoleante familiei!
D-zeu s-o odihneasca in pace pe Andreea,care va avea grija de tine,Tudor, si de tine,Maria,de acolo sus, din cer , de-a pururi!
D-zeu ti-a luat-o pe iubirea vietii tale-sotia ta,dar ti-a facut un dar-Maria-minunea superba!Ai grija de ea si pretuieste in fiecare clipa acest dar binecuvantat!


Anda si Andrei Mario 15 august 2005

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

o papusa de fetita, mamica ei cred ca e tare mandra acolo in cer!
sa v-ajute Dzeu sa treceti greutatile impreuna, va doresc la amandoi tot binele din lume!
Vio

Tina catelus de catifea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

[q
Doamne pare un film tragic dar este o poveste adevarata!!!Este viata !!¨!Sunt indurerata si nu stiu ce as putea spune.Am citit tot si la inceput am fost socata ,apoi furioasa am plans si m-am gandit ca nu realizam ce e viata pana cand nu aflam astfel de vesti!
Faptul ca Tudor a avut puterea sa intre aici si sa ne povesteasca ce s-a intamplt dar in acelasi timp si sa vada lucrurile cu seninatate inseamna ca este un barbat puternic iar Maria are un tata asa cum isi doreste orice copil !Asta e f important !
CONDOLEANTE FAMILIEI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Mariuta scumpa, sa cresti mare si sanatoasa si sa fii bucuria tatalui tau! Condoleante familiei si sa-i dea Dumnezeu putere in momentele astea grele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

CONDELEANTE FAMILIEI INDURERATE!

TUDOR treci cu siguranta prin niste momente foarte grele dar Dumnezeu ti-a trimis-o pe MARIA sa te tzina in putere si sa iti usureze durerea. Fie ca ea sa te ajute sa o simti pe ANDREEA mereu aproape!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Tudor- condoleante pentru pierderea voastra! Iti multumim mult pt taria de a veni si a ne povesti ce s-a intamplat1 Va dorim multa putere pentru a creste asa cum si-ar fi dorit Andreea puiul mic si superb! Am vazut pozele! Maria este un ingeras frumos! Iti doresc multa putere si cu ea alaturi sa depasiti toate greutatile! Multa sanatate si tarie, fericire cat de multa se poate si numai noroc de acum incolo! Nu pot sa nu ma gandesc la Andreea, care pregatise constiincioasa totul pt marea intalnire, la care ea nu a mai fost aici! Sunt sigura ca de acolo va va veghea si va va purta noroc! Inca o data condoleante pentru pierderea voastra dar felcitari pt un copil minunat!!!!

Simona mamica lui Mario 22.07.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonaci79/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Tudor, am vazut pozele printre lacrimi si ai o fetita frumoasa asa cum a fost si mamica ei. Sa-ti traiasca!
Tie multumiri si tot respectul pentru ca ai avut taria sa povestesti ceea ce s-a intamplat si sa incurajezi mamicile programate sa nasca la acel spital, si MULTA PUTERE SI INCREDERE IN VIITOR pentru a o creste pe micuta Maria in iubire, armonie si credinta in ingerul pazitor care este acum mamica ei, Andreea.
Condoleante intregii familii!

Ripley si Ana Ecaterina (10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

CONDOLEANTE FAMILIEI! DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA IN PACE PE ANDREEA! MICUTA MARIA VA FI SUPRAVEGHEATA TOATA VIATA DE MAMICA EI DIN CERURI!

Mergi la inceput