Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia2000 spune:

Am ramas socata si fara cuvinte...Dumnezeu sa o aiba in paza si sa vegheze asupra micutei Maria.

Asteptam noutati despre ajutarea familiei.

Lia & Gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Doamne, ce tragedie! Ma rog si eu pentru Andreea sa se odihneasca in pace iar Maria sa fie ocrotita de sus de mamica ei si de ingerasi!

9+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Prima poza a lui bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

CONDOLEANTE FAMILIEI

Citesc de mai bine de o ora si nu pot decat sa plang si sa ma gandesc cu durere cum nu a putut sa-si stranga in brate micuta comoara. Si cum micuta Maria va creste fara cea care a asteptat cu atata nerabdare sa treaba cele 9 luni, si.......OF DOAMNE.....nici nu mai vad sa scriu.....e dureros, e nedrept.

Acum nu pot decat sa ma rog pentru acel sufletel mic ramas singur. Nu pot decat sa ma rog pentru noi celelalte care ne asteptam copilasii, ca totul sa fie bine. Ma rog pentru cele care au nascut sa-si creasca linistite prichindeii si ma rog ca micutii nostri sa fie bine.

26+

Evolutie Daria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

Condoleante familiei!

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea. Nu am cuvinte si chiar daca as avea...nu am puterea sa le rostesc. Ajuta Domane familia sa treaca peste aceasta incercare. Mariei ii doresc sa fie sanatoasa si sa se gandeasca ca din cer, mamica ei va veghea asupra ei. Cata tristete...

www.ubi.ro/alexandra
www.ubi.ro
http://www.ubi.ro/botez/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Dumnezeu sa o odihneasca si sa ii dea putere si noroc fetitei!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

Ma rog si eu pentru Andreea sa se odihneasca in pace iar micuta Maria sa fie ocrotita de sus de mamica ei si de ingerasi!


vreau sa dau si eu niste banutzi pt Maria , nu vad de ce familia Andreei s-ar supara daca am starnge niste bani pt Maria



Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Nu pot sa cred asa ceva...cuvintele sunt de prisos, nu au nici o putere acum...De bebelina cine o sa aiba grija? Sunt paralizata sufleteste....
DUMNEZEU SA O IERTE PE ANDREEA SI SA O AIBA IN PAZA PE MARIA.


Iepumic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Nu pot sa cred ce tragedii se intampla pe pamantul acesta. Dumnezeu s-o odihneasca pe Andeea si condeleante familiei.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:


Ce tragedie! Suntem alaturi de familia indurerata si de micuta Maria! Ne rugam la Dumnezeu sa o aiba in paza si s-o odihneasca pe mamica ei printre ingeri!
Dumnezeu s-o odihneasca si s-o ierte!

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput