Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Dumnezeu s-o odihneasca si s-o ierte! Si sper ca micuta sa fie ingrijita si iubita asa cum ar fi facut-o mamica ei!

Cornelia, deAgata si Tudora
www.nelia.photosite.com si www.AgatasiTudora.photosite.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

nu am cunoscut-o pe ANDREEADAR IMI PARE RAU.Dumnezeu sa aiba grija de ea ocolo sus si de fetita aici pe Pamant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gogolos spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea si sa aiba grija de ingerasul mic Maria!
Doamne ce tragedie! Sa dea Dumnezeu ca familia si mai ales taticul sa treaca cu bine peste aceasta tragedie si sa ii ofere Mariei toata dragostea din lume!
Gogolos si Mihai mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Mi se pare inuman ca se mai intampla asa ceva. Credeam ca asemenea situatii se petrec numai in filme.
Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea si sa intareasca familia ei care va avea grija de micuta!

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Bunul Dumnezeu sa le aiba in paza...
... pe Andreea s-o odihneasca in pace, iar micutei Maria sa-i calauzeasca pasii si s-o inconjoare de oameni plini de Iubire.




.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Cumplita tragedie!
Dumnezeu s-o odihneasca pe Andreea si s-o vegheze pe micuta Maria!

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Cuvintele sunt de prisos si durerea nemarginita.
Este mai mult decat sfasietor
Dumnezeu sa aiba grija de sufletul ei iar minunea Maria sa aiba parte de ce e mai bun pe lumea asta, cu toate ca pe mami a ei nu o va putea inlocui nimeni niciodata.
gandacelu - daca ai deschis un cont undeva, da-mi te rog un PM, as vrea si eu sa contribui.
Sincere condoleante.


Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emoison spune:

Cuvintele sint de prisos...
Dumnezeu s-o odihneasca pe AndreeaC si sa-i dea multa putere familiei si micutei Maria!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mereu am crezut ca asa ceva se intampla numai in filmele .... e prea multa durere ... Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea si sa ii ocrotesca fetita mult dorita! Condoleante si putere multa familiei!

Nu stiu daca e o idee buna, dar ma gandeam ca daca are cineva timp, sa salveze macar cateva din postarile Andreei si sa i le dea gandacelului si poate, intr-o zi, le va citi Maria si va avea inca o dovada a cat de mult a iubit-o si a dorit-o mamica ei.


Laura de Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre

Atat suntem de mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Of Doamne, ce nenorocire....imi plange sufletul...
Mi-e greu sa scriu ceva...ma voi ruga pt sufletul Andreei si pt micuta Maria!

In legatura cu un mic ajutor pt inmormantare...am vorbit cu fetele de la bazar pt Alex (Loreema24, Ana_miti, Aurelia1278) si am decis, dc sunteti de acord sa imprumutam cu 9 mil aceasta actiune pana se strang banii aici (caci e vorba totusi de o urgenta) si 1 mil sa-l donam de acolo. Dc sunteti de acord, asteptam sa ne spuneti. Dc doriti, va puteti baza pe 10 mil imediat.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput