dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Amiss - la spital dai cat vrei - daca vrei. Are ecograf mai performant decat la cabinet, si ecografia in sine nu costa. Face parte din consultatie.

Sarcini usoare fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Dau cat vreau dar... sa nu se uite ciudat la noi.
Consultatia cat este 800 000?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Amiss, ti-am trimis pm. La cabinet consultatia este 400.000 si eco 400.000.

Fetelor, mi-a spus o prietena care a mers saptamana asta la Nayel la cabinet ca i-a spus dr ca a auzit ca fetele de pe forum se pregatesc sa ii faca o farsa si o intreba ce si cum. Ea nu a stiut sa ii spuna si drept sa va spun nici eu nu am auzit de asa ceva. Oricum el a spus ca nu intra pe forum pentru ca ii e teama sa afle ce pareri sunt despre el. Mi s-a parut foarte simpatica chestia.
In fine, stiti ceva de "farsa" respectiva? Mie oricum mi se pare o idee proasta, cum sa ii faci o farsa. Poate ca cine i-a spus se referea la poza pe care vrea sa i-o faca Luana( 26 Octombrie)??? Ca altceva nu-mi vine in minte...


Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Ioana si pe mine m-a intrebat Nayel la prima vizita despre farsa pe care vor sa i-o faca fetele de pe forum... dar i-am spus ca habar n-am...

Cred ca am mai scris atunci despre asta


dolcebaby pozehttp://pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/album?.dir=e083&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/my_photospoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Mey, poate cine l-a informat pe are lipsa la neuroni

Si e chiar de prost gust ... macar sa fi dat informatia corecta

Intr-adevar, in septembrie am vrut sa venim intr-o zi (la cabinet) mai multe paciente de-ale dumisale, cu tot cu plozii din dotare, si sa ii multumim in cor

Insa adunarea nu s-a mai tinut din cauza de epidemie de rujeola ... poate reusim anul asta, ce ziceti ?

Chiar mi-am amintit zilele trecute de 26 octombrie... de fapt, de intentia ei... ... si ma intrebam ce-a iesit.

Ioana, totalmente off-topic, da' lamureste-ma si pe mine, pliiiiz (pe pm, daca vrei) de ce cedezi programarea la Iosup?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Vreau si io la adunare!

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Hei..hei..fetele..lasati-o mai spre vara cu adunarea sa nasc si io! Si gasim o zi potrivita pentru el si il invitam frumos la un suc intr-un parc ceva, toata lumea cu bebelusii si copilasii si gata! Nuuu?
Pana atunci nu-l mai stresati cu farse ca io am nevoie de el calm sa ma taie ca lumea ca nu mai e mult!


Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Btw, decat sa-i spuna cineva de nu's ce farsa imaginara mai bine il convingem sa schimbe asistenta de la cabinet!

Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Am sunat pe domn' doctor, ne-a chemat duminica la 12 la spital si ...se pare ca a uitat de noi. Asa ca am mers degeaba.

Ne-a chemat iar joi pe la 14 tot la spital. De acuma...vom suna de miercuri sa confirmam . A fost frustrant, chiar ma asteptam sa o vedem pe bebelina dupa o luna de cand nu am mai vazut-o! Mai ales ca sunt foarte speriata ca avem burtica cam mica si ca pierdem lichid. Sper sa ma insel, dar simt ca nu mai rezist pana joi!!


28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Amiss de ce nu mergi la cabinet?? daca suni miine pe la 12 - 13 si o rogi frumos pe asistenta te poate programa chiar miine dupa amiaza

Asta sa nu mai stai in tensiune pina joi...


Dolce

Mergi la inceput