dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

Buna dimineata!
v-am scris si eu vineri si va intrebam depre programul dr.Nayel de la spital, ca mie mi-ar fi mai la indemana sa-i fac o vizita acolo si nu la cabinet si mesajul meu nu a aparut
ma poate ajuta cineva ?

alina 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Cred ca il gasesti la spital in fiecare dimineata, mai putin simbata si duminica...

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Cel mai bine il suni pe mobil si il intrebi pe el cand e de garda si cand ar fi mai bine sa te duci! Nu are preferinte intre venitul la cabinet sau la spital, ideea este ca doar el isi stie perfect garzile.
Mult succes, sarcina usoara si bb perfect!


Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

inaioana, dolcebaby, merci tare mult de info si de urari!
aici am gasit doar nr.de telefon fix al dr.Nayel. pot primi mobilul?

va pup,
alina 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Buna!maine sunt programata la dr Nayel si am o mare problema:am adresa insa eu fiind din Pitesti nu prea stiu sa ajung la cabinet.Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati cu cateva repere.Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Deny, cel mai bine suni la cabinet si rogi asistenta sa te dirijeze. De asemenea poti cauta si pe net strada etc pe harta Bucurestiului ca sa iti faci totusi o idee inainte.

Alina, iti trimit mail, vezi ca ar putea ajunge si in bulk..verifica.



Ioana 33 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

Ioana, merci, a ajuns unde trebuie!
Sper sa va anunt cat de curand ca sunt pacienta lui ;)

alina 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Imi pare rau ca am vazut prea tarziu postarea ta, deny. De ce n-ai zis mai din timp?! ... mai ales ca unele fete (adica eu nu intra asa des pe-aici). Sper ca ai ajuns cu bine, dar pentru cele care au nevoie sa spun totusi cum se ajunge: troleibuze 69 si 71 si autobuze: 105, 168, 173, 221 (doar intr-un sens), 368 (statia Raul Doamnei).
In fine, poate reusesc sa fotocopiez o harta, pentru lamuriri.

Vad ca dl. doctor e din ce in ce mai asaltat de paciente... Intr-un fel ma bucur pentru el, dar realizez ca nu prea mai apuca sa aiba viata personala. Si il admir pentru ca are curajul sa isi lase familia pe planul II, pentru a ajuta pe multe dintre noi - pacientele lui.

Pispirica, sa-ti traiasca bamboochica si sa aiba parte de noroc, multa fericire si viata lunga! Poate ne povestesti in doua vorbe (cand ai timp, bineinteles)

Bine ati venit, fetelor mai noi!
Numai bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Va multumesc!Am ajuns cu bine si dupa foarte putine cautari.Sa va spun cate ceva despre mine:am 8 saptamani de sarcina-confirmate de domnul dr Nayel si m-am hotarat sa-mi fie urmarita sarcina de catre d-nul dr.sunt foarte multumita de prima consultatie.Pentru urmatoarea consultatie am fost chemata peste doua saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Am si eu o intrebare!
Pentru consultatiile care se fac la spital cu dr Nayel exista un tarif ceva? Sau cum se procedeaza (e prima data cand merg)? La spital face si echo? si daca da cat costa?
Pe noi ne-a chemat duminica si voiam sa stiu cum se procedeaza!

Multumim!
27+

Mergi la inceput