dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Blanca, si operatia mea arata marfa de marfa, din pacate nu pot sa pun poze ca nu am aparat digital. Da' crede-ma ca e super finuta.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

pisoi, multumesc mult pentru informatie. e adevarat ca m-am cam stresat de cand a aparut problema asta si de fiecare data cand bebelina e mai lenesa si nu misca intru in panica si incept sa plang, stiind ca totusi nu este hranita prea bine de placenta mea. o sa iau legatura cu nicoleta. sper sa fie si disponibila, ca acum cu un bb in casa, cred ca nu prea mai are timp si de internet.
pupici la toata lumea

quote:
Originally posted by pisoi3

Salutare fetele,
Cris, la noi pe forum, adica la bebelusi de ianuarie-februarie 2006, avem o mamica care a avut si ea probleme cu IR-urile. A nascut cu bine o bebelina care este sanatoasa si este mandria mamicii ei. Numele mamicii este Nicoleta Raducu.
Incearca sa vorbesti cu ea daca simti nevoia. Ea a trecut cu bine peste problema asta, asa ca trebuie sa fii optimista si sa te gandesti ca va fi bine bebele tau. Ai incredere in dl. dr. si mergi pe mana lui, stie ce face. Tin pumnii si sa ne tii la curent!
Pupici la toate fetele

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Buna! Am citit tot ce ati postat la acest subiect si ii multumesc IOANEI pentru asta, datorita ei am aflat de acest subiect si dr. NAYEL si pentru asta Inca nu sunt insarcinata, fac o pauza pentru am luat antic., dar sper cat mai repede sa fiu si eu . Pana atunci chair vreau sa merg la control, binenteles cu dr. Nayel. Am sa va citesc in continuare si sa nu va suparati daca mai postez si eu cate ceva pe aici...
Ps: dar spuneti-mi ce este cu asistenta d-mnului doctor????


Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Ti-am scris si pe pm.
Nu e nimic deosebit doar ca e genul cam bagacios, vorbaretz aiurea si ciudata..in fine, multe dintre noi nu o suporta. Dar nu este realmente insuportabila, daca vrei nu ai decat sa o ignori. Cel mai important e doctorul si in privinta lui nu exista decat laude.
Mult succes si sa ne povestesti neaparat prima ta vizita la el!


Ioana 32 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Va rog frumos, am nevoie urgenta de nr. de telefon de la cabinetul particular al dr. Nayel, pentru o programare. Probabil ca s-a mai scris, dar acum nu am timp sa caut. Este pentru o prietena care are o problema si are nevoie sa mearga la dansul destul de repede.
Va multumesc!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_de_bogdan spune:

Buna, cristina ana
Nr. de telefon de la cabinetul dr. Nayel este 777.48.70
In general, pe asistenta o gasesti cam dupa 11-11:30 pentru programare.
Sper ca ti-am fost de folos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Cristina, ti-am trimis pm.
Mult succes!


Ioana 32 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Salutare!
Azi am sunat si eu la cabinet, am vorbit cu asistenta si m-a intrebat cand vreau sa vin si i-am zis ca imediat dupa 4 aprilie (as vrea sa fie imediat dupa ecografia morfologica), dar a zis sa mai sun o data la 1 aprilie ca nu stie garzile..i-am spus ca da, voi suna atunci inca o data, iar ea m-a intrebat din nou ce fac?? de parca n-as fi vorbit destul de clar
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mami de Bogdan si Ioana, va multumesc. Prietena mea a reusit sa se programeze.
Va pup.
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Vad ca dl doctor isi cistiga din ce in ce mai multe paciente

Cred ca cine merge odata la Nayel nu mai poate merge in alta parte... este un profesionist !



dolcebaby

Mergi la inceput