dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cypocs spune:

IOANA , cred ca ai dreptate .Am si eu o problema :nu-mi place sa sun medicii , e un efort psihologic imens pt mine .Mi se pare mie ca ai voie sa suni daca ai o problema mare .

ALIA 34 W
http://tickers.TickerFactory.com./ezt/d/1;10042;30/st/20060515/dt/7/k/9ad9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Mey, fetelor, da' voi aveti probleme existentiale, nu gluma ! ... cypocs, iti impartasesc opinia in ce priveste sunatul doctorului. E o chestie de bun simt, cred, sa nu il deranjezi pentru orice nimic.
Insa te sfatuiesc calduros sa o suni pe asistenta. Guess what? nu poate sa muste, prin telefon!

Acuma pe bune, ce naiba a devenit asa sperietoare asistenta asta. E un om, si fiecare om cu ciudateniile lui. Am vazut si altele mai nashpa - din toate punctele de vedere (tute, surde, guralive, infatuate, etc).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Buna fetelor, va scriu pe fuga.
Ce e chestia asta cu farsa? Va rog, cine ajunge la el sa il lamureasca ca nu e vorba de nici o farsa, ci tot ce vroiam noi sa facem era o vizita surpriza cu puii.

pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Alia, ha ha ha! Dar de ce nu il pui pe sotz sa sune? Eu nu fac niciodata programare la nimnic, numai pe el, mititelul, il pun si se descurca de minune!

Chris, pai asistenta asta e si guraliva si infatuata. Ba inca mai are si alte "calitati". Evident ca exista si mai rau dar ideea e ca nu se ridica la inaltimea doctorului, ii trebuia una pe masura!


Ioana 34 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

draga cypocs noi am vorbit cu dl dr duminica si ne-a spus sa venim iar joi intre 14 si 15(la spital). Asa ca e posibil sa il gasesti atunci altfel ...nu ne-ar fi chemat si a doua oara degeaba.

Da, asa cum am mai scris mai sus azi mergem pentru prima data la control la spital. Sunt foarte emotionata si un pic scared. Speram sa fie totul bine si va vom tine la curent cu noutatile

28 fix Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cypocs spune:

IOANA , tu te vezi la 2 saptamani acum cu Nayel sau la o luna ?Am avut aseara niste crampe , dureri fix unde era inainte apendicele (acum nu mai stiu ce e acolo)De dimineata nu ma mai doare .Tu ai mai patit asa ?
Cu asistenta lui eu nu prea ma descurc , ca ma intreaba la sigur "ce ai?ce anume ?"daca ma eschivez ma intreaba iar .Eu ma intimidez clar .Sotul nu face fata ca-s prea multe detalii tehnice .


ALIA 34 W
http://tickers.TickerFactory.com./ezt/d/1;10042;30/st/20060515/dt/7/k/9ad9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

cypocs mergi azi la spital!
Ne intalnim acolo amandoua. Eu am sa vin si cu sotul

28w Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cypocs spune:

AMIS, nu merg azi la spital , cred ca ai inteles gresit .Poate daca te hotarasti la el il intrebi cand mai e de garda luna asta .Succes si asteptam vesti si impresii

ALIA 34 W
http://tickers.TickerFactory.com./ezt/d/1;10042;30/st/20060515/dt/7/k/9ad9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Am inteles, sa traiti!
Il vom interoga cu siguranta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Alia, merg la doua saptamani teoretic dar se vor face trei de data asta pentur ca vreau sa ma duc cu eco de la Iosup la care mergem luni, dupa cum stii! Deci probabil ca ma voi duce joia viitoare la el, daca nu cumva iese ceva aiurea la eco si atunci il sun imediat si ma duc peste el unde o fi!

Andreea, mult succes azi si te steptam cu vesti!


Ioana 34 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput