Poznasi de iulie-august 2004 (158)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Nicole...si io tot asa...obosita dar tot nu ma pot culca mai devreme...mi se pare ca-mi petrec viata..dormind:)) Felicitari pentur cei 6 ani!!! Si la mai multi! O singura nelamurire am...ce-i aia icq????
Carolici ..gata examenele??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicia..ieri am uitat! Felicitari pentru sora ta! Tu urmezi! Ati inceput sa impachetati? Luati container?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Ieri am facut poza pentru pasaport...sa v-o arat si voua:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/album?.dir=/ea16&.src=ph&.tok=phbGjaEBWKX5.Onq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

vrabiuto, felicitari, ma bucur ca mezina a facut atitea progrese.
felicitari si lui uka si giuliei , hehehe, l-am vazut cum se spala pe dinti...
editez, ca am scris mesaju` de vreo doua ore si abia acu i-am dat send
papa, tu n-ai cum sa te plictisesti cu melu`
rain, felicitari, iti doresc din inima sa fiti fericiti!
felicia, felicitari surorii tale, sarcina usoara si bebe sanatos

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Heheeee, Rainule, la cit mai multi ani impreuna alaturi de Alex !!! Si pupici pentru moatza vizigoata, ca tare-i dulce !
Papa, pe mine una m-ai dat gata realmente si total ! Multa sanatate pentru domnisoara Mielutz ! Inventivi ceva de speriat copiii astia, nu ?
O seara buna va doresc si salutari schimbului III !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Olivia, multumesc.....da,am hotarat sa luam mobila cu noi.Din ce am citit noi pasii ar fi urmatorii:incarci mobila de fata cu o persoana de la vama din orasul in care stam, se sigileaza containarul...la granitza nu se desface nimic decat se verifica sigiliul si apoi in vama din orasul unde vrem sa lasam mobila se face controlul la mobila .aici am emotii ca trebuie sa avem rezidenta in de. ca sa ne putem recapata mobila dar am mai auzit ca e suficient un document in care sa reiasa ca am locuit mai mult de 6 luni aici.Offf...sa vedem.
Frumoasa poza de pasaport.Noi i-am facut Andreei pasaport la 2 luni (ca la 2 luni juma i-am facut botezul in tara)...m-am cam chinuit cu ea atunci ca nu putea sa tina capul drept si trebuia ca nici eu sa nu ies in poza.

Carmen, mercic.
Nicole, multi ani fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicia nu vreau sa te speri..dar o cunostinta de-a mea ...s-a repatriat acum 3 luni...si pentru ca nu avea stampila in pasaport si buletinul predat la plecare..nu s-au putu repatria oricite documente au avut..Daca vrei iti pot da un forward la mesajul ei..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicia, faina titulatura! am remarcat-o si pe a oliviei si parca mai era cineva cu titulatura noua, da` nu ma stiu cine...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Uite, vezi....de asta imi e teama...eu tot aud povesti d-astea si barbati-miu e calm...cica se rezolva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Chiar..super titulatura!

Mergi la inceput