Batista Bebelusului/aspiratorul nazal

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu am luat-o dintr-o farmacie 2Na, de la Unirii, dar am vazut-o si intro farmacie mica de la mine din cartier (Colentina-LAcul Tei). Am o prietena care a comandat-o direct la ei si i-au adus-o acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura83 spune:

Salut,
eu sunt noua pe site,si incerc sa ma desmeticesc.
Am o fetita de 11 luni si sunt fffffffff multumita de pompita de nas. Cu cele manuale cand ii curatam nasucul, plangea de rupea pamantul, iar pe cand terminam de curatat avea mai multi mucutzi ca inainte. Eu sunt din Cluj si lanoi se gasesc pompite.Daca cumva nu gasiti dati-mi de stire si va trimit prin posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

Lu-mi fetitza mea cea mica a invatat sa sufle nasul vazandu-ne pe noi sau pe sora-sa. Acum (are 1 an si 9 luni) si-l sufla de numa-numa. Eu vreau sa o invat si sa-l traga (ea il sufla in loc sa-l traga) pentru ca am fost pusa in niste situatii de-a dreptul jenante: eram cu ea la posta si nu i-a placut ei acolo deloc...a inceput sa planga, si-i curgeau mucii pana la pamant. Eu nu aveam nici un servetel la mine...asa ca am sters-o cu mana de ma ingretzosasem toata...si lumea se uita la mine ca la urs !

In privinta aspiratorului nazal...si noi il folosim de vreo luna, nu se omoara dupa el (zgomotul de la aspirator nu o sperie deloc), dar sta pana termin. Sunt foarte multumita de el.

Alex si Bia

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=16" target="_blank">Iubire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ship spune:

Pentru bucuresti intrati pe acest site: www.overland.com.ro si gasiti lista cu farmacii accesand butonul "farmacii in tara" - ILFOV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Monaraus - eu am cumparat-o de la farmacia DONA.


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Batista bebelusului se gaseste in farmaciile Dona si 2NA. Este foarte eficienta!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Am luat si eu azi tot de la Dona si am inceput sa o folosesc pe nasul bebelusei. Doar ca nu l-am atasat la aspirator, mi se pare neigienic si ma tem ca acarienii nu se opresc intr-un furtun de plastic. Am scos capatul care se baga in aspirator si tragem cu gura prin furtunasul acela. Pare mai scarbos, dar nu e, si e eficient si asa. Sanatate maxima la bbi si sa nu fie nevoie de acest produs.

ALINA mamica fericita de ELIZA bebelusha perfecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

monarus gasesti la farmacia dona si costa 45 de ron. subscriu si eu la celelalte pareri bune vis-a-vis de aceasta noua inventie "batista bebelusului".

Marybell si bb Erik (23 dec 2006)
poze bb
poze Botez

varsta Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Desi Cristi a implinit 4 ani nu stie sa-si sufle nasul..si uite asa am mers eu pe 8 martie si am cumparat de la Dona 'batista bebelusului". ?A costat 420.000 lei si e super... Cristi o monteaza singur si isi da si drumul la aspirator

Ingrid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Foarte eficienta. Pacat ca n-am descoperit-o mai demult. Prima data am incercat-o la mine, pt. ca mi se parea ceva barbar. Uite ca n-a fost, din potriva. In felul asta secretiile nu mai urca pe sinusuri si nu mai ajung nici la urechiuse.
O recomand cu toata caldura.

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput