copii cu probleme neurologice

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:


La multi ani si multa sanatate tutuo colaboatoilo din acest foum ,anul 2007 sa va aduca bucuie in suflet si multe ealizai,abdaea necesaa si tenacitate pentu a tece peste piedicile aduse de poblemele date de afectiunile copiilo vosti.
Va astept in 2007 numai cu vesti bune ,mici da sigue/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Roza - foarte buna urarea ta asa ca ma alatur si eu - multa sanatate la toti piticii, multa tarie noua, parintilor si multa incredere in viitor! Un An mai fericit va urez!!

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscka spune:

Mult noroc si sanatate pentru Stefanut
"LA MULTI ANI!"




Andruscka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela80 spune:

Va doresc multa sanatate tuturor ,si fie ca noul an sa va aduca multa bucurie.Sarbatori fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

Sarbatori cu bine va urez si eu , sa ne aduca Anul Nou multa sanatate noua si puiutzilor nostri, sa invatam sa ne bucuram cu rabdare de orice progres al lor fie cat de mic, si sa nu uitam ca fiecaruia din noi Dumnezeu a daruit un drum de strabatut.

La Multi Ani!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

La MULTI ANI///

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscka spune:

Multa sanatate, bucurie in suflet si impliniri in noul an.
"LA MULTI ANI"

andruscka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beba spune:

Buna seara si LA MULTI ANI tuturor! Abia acum am intrat pe acest forum, sunt noua, deci. Cateva cuvinte despre mine: sunt LOGOPED si am un fiu in varsta de 12,6 ani, pe care l-am nascut greu,prematur, in urma unui examen; au fost probleme mari dar nu am incetat sa sper. "Practica" am facut-o pe el, inclusiv alte tipuri de terapii (cromoterapie, meloterapie etc).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyschka spune:

LA MULTI ANI! Va doresc din tot sufletul un an nou fericit,plin de bucurii si realizari,multa sanatate,rabdare si putere. Fie ca visurile tuturor sa se indeplineasca,si sa ne putem bucura de orice realizare a copiilor nostri,oricit de mici ar fi acestea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscka spune:

Bine ai venit printre noi Beba


La multi ani! si sa auzim de bine.

Andruscka

Mergi la inceput