Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Ramona multa sanatate si tie si Mariei!
Ioana merci mult!


Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Fetelor
Zicea cineva la un moment dat de un program radio ce se poate capta pe net cu cantece pentru copii. Cine poate sa imi spuna si mie cum il pot descarca sie u si de unde?

Vera, mama Iuliei Maria


POZE IULIA
http://community.webshots.com/user/godzila_sobolozaurul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

De pe www.itsybitsy.ro.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Merci Codruta e super fain

Vera, mama Iuliei Maria


POZE IULIA
http://community.webshots.com/user/godzila_sobolozaurul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Jadi, la dr o sa merg cu sotzul, da sa vedem care dintre noi va avea curaj sa stea cu el..cred ca ne vom bate care sa iasa primul pe usa!!Si zici ca-mi dai 20 de ani? ei, nu esti pe departe..pe 4 ianuarie am facut 24 de ani (si ziua mi-am petrecut-o in spital cu Alex )
Alex e mai bine acum, bagam toata ziua picaturi in nas si operam la pompita, dar macar am scapat de medicamente..Jadi sau Ioana, imi mai spuneti si mie o data cum era cu Biotics-ul ala? As vrea sa-i dau si eu lui Alex, fiindca dupa 3 saptamani de inghitit medicamente, va dati seama ce dureri de burtica are saracutzul
Pupici tuturor si multa sanatate, fiindca intr-adevar e mai buna decat toate

deea & bebe alex (27.10.05)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Ati comandat careva hainite de la flickr? Sau le-ati vazut? Preturile sunt super ok, chiar si cu 15% in plus pentru en-detail. Numai ca nu le vazi, nu le poti pipai.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

deea, la multi ani... cu intirziere! Bravo tie ca ai facut bb asa tinerica. Uite www.ozonelaboratories.ro/ro/product_details/70/Biotics-Baby.html" target="_blank">aici prezentarea biotics baby-ului, daca ai intrebari concrete zi-le.

Eu o sa-mi schimb provideru' de net, renuntam la RDS pentru tehnologia ADSL de la Romtelecom. O perioada o sa le avem pe amindoua, sa vedem cum merg. O sa-mi para tare rau dupa telefonul RDS, ca vorbeam cu maica-mea 2 ore jumate cu 2 euro pe luna.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Codruta de unde??

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Buna ziua fetelor. Am dat bb pe balcon si am putin timp liber.

Am sunat-o pe doctorita si m-a informat ca a vorbit cu asistenta si mi-a zis sa nu umblu deloc, azi sa ii mai pun comprese cu rivanol si atit. Ma cheama din nou saptamina viitoare la control si sa ii faca lui bb vaccinul si atunci o sa il decaloteze din nou ca o informase asistenta ca nu reusise decit un pic. Aoleu, deja mi se ridica parul de pe miini dar data viitoare, vrea nu vrea, il iau pe sot si il las acolo. Desi nu stiu daca e treaba buna, el se topeste mai repede ca mine pe picioare. Vorba mamei, cind a fost sa te duci sa te tai sa iti vezi trompele sau sa iti faci cerclaj sau sa faci cezariana, fluierai. Acum de ce ma pierd asa repede? Pai ca nu carnea mea si ca mi-e mila de el.

RalucaC ti-am trimis PM.
Ma reintorc la ale mele... imi pute toata casa a mincare, asta imi trebuie daca am vrut open space, ceapa prajita inspir!

Jadi & bb Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Este pe adresa noastra comuna si am gasit si la mica publicitate. www. flickr. com /photos /imbracamintecopii (fara spatii)

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput