Mamici din Japonia ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

Hanako20004multumesc de raspuns
Fata mea va avea 9 luni cand voi pleca in Ro .Tu mi-ai zis de jucari,ce fel de jucari ca are numai dealea urusai,imi e ca trezeste toata lumea


mamaluidavid e bine ca ti-ai scos (cica maselele de minte ti se pot inflama rau la 2-3-lea copil)eu le scot ca sa fiu pregatita pt urmatoarea barza(nu a-si mai vrea ca-nu mai am curajul dar nu se stie niciodata)
Si eu tot singura plec si a-si lua-o cu mine in toaleta dar nu se trezeste?
Apropo....voi a-ti luat scaun separat pt copil sau nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

madi-ren eu am nascut normal fara anestezie doar spre sfarsit mi-a pus o masca pe gura si mi-a zis sa inspir aerul din ea care ma imbatat putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

-ELLA@ eu cand am fost cu fata mi-au dat patut unde sa o pun pe bebelusa ,(parca pana la 10 kg )si am platit pentru ea pana in 30000de ieni inclus si patutul iar la partea cu jucarii ii iei si tu din astea care fac zgomot mai putin ca o sa se plictiseasca si o sa ai chin cu ea atatea ore
SI eu am avut probleme la sarcina mergeam saptamanal la spital
si am fost nevoita sa nasc prin cezarianafata statea numai cu capul in sus si nu dupa mult timp cam la o luna jumate mi sa rupt operatia mi-a fost greu insa sa meritat
acum este ok ,parca nici nar fi

INGERASUL NOSTRU poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

Am pus si eu poze sper sa va incante privirea

[url=http://photos.yahoo.com/naomi2005]poze[/urt]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



Buna dimineata mamici si bebici...ieri i-am prins manuta lu'Naomi in usa...a fost groaznic,a plans vreo doua ore dupa care a adormit cu manuta accidentata in sus...am fost cu ea la spital si i-am facut o radiografie,imi era frica sa nu fi rupt osu,dar totul e OK.
Si eu cand am fost insarcinata preimele luni au fost groaznice,toata sarcina am pus doar 12kg.Cand am fost cu Naomi in Ro avea 11luni la dus si 1an si 2 luni la intors.Nu@am avut nici un fel de probleme cu ea in timpu zborului in schimb in ro mi-a fost ff greu la inceput.Lucruri necesare care trebuiesc in timpul zborului le-a spus hanako

Ela nu pot sa vad pozele.
Madi-ren m-ai confundat cu Hanako2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madi-ren spune:

Naomi-Ioana,scuza-ma,pt. confundare,, nu a fost cu intetie crede-ma,poate m-am garabit si de aceea am gresit.SORRY

"Cine rade la urma,rade mai bine"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

quote:
Originally posted by naomi_ioana



Buna dimineata mamici si bebici...ieri i-am prins manuta lu'Naomi in usa...a fost groaznic,a plans vreo doua ore dupa care a adormit cu manuta accidentata in sus...am fost cu ea la spital si i-am facut o radiografie,imi era frica sa nu fi rupt osu,dar totul e OK.
Si eu cand am fost insarcinata preimele luni au fost groaznice,toata sarcina am pus doar 12kg.Cand am fost cu Naomi in Ro avea 11luni la dus si 1an si 2 luni la intors.Nu@am avut nici un fel de probleme cu ea in timpu zborului in schimb in ro mi-a fost ff greu la inceput.Lucruri necesare care trebuiesc in timpul zborului le-a spus hanako

Ela nu pot sa vad pozele.
Madi-ren m-ai confundat cu Hanako2004

Anca Naomi Ioana(22.07.04)

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

naomiioanade ce oare nu le poti vedea

[url=http://photos.yahoo.com/naomi2005]poze[/urt]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

-ELLA si eu am vrut sa arunc un ochi la albumul tau
dar nam reusitpoate lai dat la privat?mai verifica odata albumul


INGERASUL NOSTRU poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella@ spune:

Nu fetelor nu sunt date pe privat,albumele sunt la "public"si au semnul globului pamantesc.
De ce ?
poate imi spune cineva.
La voi nu e la fel?

[url=http://photos.yahoo.com/naomi2005]poze[/urt]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

M-am uitat la poze,numai la fetitze ,poate se prinde
Ella@ nici eu nu pot vedea pozele tale!
Hanako,Naomi ioana si Dolphin sa va traiasca fetitzele,sunt frumusele foc!
Dolphin mi se pare ca Yulia seamana mult de tot cu tine!
toti copilasii frumosi!

Stefania 12+ si David(24 dec 2004)

www.babiesonline.com/babies/b/bebenr2/" target="_blank">bebe din burtica

Poze de la Disneyland!

Mergi la inceput