Numai la mine merge atit de incet DC?!?!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Foarte, foarte greu...in timp ce se deschide o pagina DC, deshid alte 10 in alte site-uri. E enervant rau..

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

bey, la mine nu se mai adauga postarile! tot scriu la diverse subiecte dar postarile raman la fel! la voi cum e?????

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

http://photos.yahoo.com/emilyjeuly

http://daisyPath.com/days/060715/0/1/+1/1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

eu pot posta, dar tot asa, se deschid f greu paginile....

Ioana
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Sint anumite subiecte la care nu apar postarile pina nu sint "moderate", adica citite si avizate de moderator.
Mie nu mi s-a intimpat dar mi-a spus o colega care e inscrisa de putin timp pe DC ca ei i se intimpla la fiecare postare si a renuntat in final, pentru ca postul apare pozitionat in topic la data/ora la care l-a scris, dar uneori dureaza si mai mult de 24 ore pina este moderat, asa ca de multe ori apar multe raspunsuri dupa el si al ei "se pierde in multime".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Azi dimineata si ieri a fost foarte rau, acum pare ca si-a mai revenit.


Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Si la mine aceeasi problema, dar nu de azi...de cateva zile merge ca melcul. E enervant.......Am crezut ca am eu pb cu calculatorul, apoi cu netul, dar vad ca nu sunt singura.........In plus, ma mai trezesc cand si cand (aseara de ex) cu mesaje pe tot ecranul "dreptul pe DC ti-a fost restrictionat". Dau refresh si apoi e ok........C se inatampla??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anairda36 spune:

Azi-noapte (azi-dimineata in RO) am crezut ca mi s-a intamplat mie ceva cu comp sau cu cablu de net dar alte site-uri mergeau ... in general merge prost site-ul, se incarca greu. Avand in vedere numar foarte mare de utilizatori cred ca adminstratorii are trebui sa asigure o mai buna functionare a forumului pentru ca este destul de enervant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Si eu am avut aceleasi probleme azi dimineata, se incarca f.f.f. greu DC si imi aparea un mesaj de tipul "eroare de server" (sau ceva asemanator). M-am preocupat, crezand ca este vreo probl. cu comp. meu, dar se vede ca nu era el de vina, saracul. Acum chipurile merge bine si nu mi-a mai aparut acel mesaj. Nici macar nu am reusit sa scriu aici cu ceea ce mi se intampla.

_

*** PETRO. ***
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

quote:
Originally posted by anairda36
Avand in vedere numar foarte mare de utilizatori cred ca adminstratorii are trebui sa asigure o mai buna functionare a forumului pentru ca este destul de enervant.



Evident ca urmeaza sa facem ceva dar nu pot sa nu pufnesc in ras la tonul acestui mesaj, in conditiile in care acest site este gratuit pentru toata lumea. Scuzati reactia mea... jetleg e de vina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anairda36 spune:

Ce fel de ton? Eu una as fi deosebit de incantata ca site-ul pe care il administrez sa aiba atatia useri cu atat de multe postari zilnice si chiar as face ceva ca sa mearga cat mai bine. In nici un caz nu m-as enerva daca vreunul dintre useri ar avea vreo sugestie sau reclamatie, ci dimpotriva.
Intr-adevar nu platim inscrierea pe acest site dar sunt firme care platesc ca sa fac reclama pe acest site si aceste firme se inghesuie tocmai din cauza ca existam noi acesti multi utilizatori ai site-ului.
Ma asteptam ca raspuns la ceva de genul : "scuze, se mai intampla, vom incerca sa ...." parca suna mai elegant si mai profesional decat corectarea tonului unei femei gravide.

Mergi la inceput