Numai la mine merge atit de incet DC?!?!

Numai la mine merge atit de incet DC?!?! | Autor: anca2207

Link direct la acest mesaj

Sint tare curioasa daca numai eu am problema asta.
Imi e tare greu sa nevighez pe forumul DC, unori pagina de start a forumului are nevoie de minute bune sa se deschida sau nu vrea sa se deschida deloc.
Alteori incerc sa vad ce se mai discuta pe subiectele pe care le urmaresc, dau zeci de click-uri si...nimic...
Am un computer bun si sigur nu e problema de computer...
Mai are cineva problema asta?
Poate sa-mi spuna cineva cum s-o remediez?
Sau...daca e o problema generala se poate face ceva la nivel de Admin sa se mareasca viteza de navigare pe site?

Imi cer scuze probabil nu am folosit termenii corecti dar sper ca se intelege ce ma doare...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Cred ca in dimineata asta a fost o problema cu site-ul. Si la mine dura minute bune pana se deschidea o pagina si atat cat am putut vedea, cam intre orele 9 si 11 nu au aparut postari noi.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Intr-adevar, in dimineata asta chiar a mers mai greu ca oricind, de fapt mai mult timp nu am putut accesa pagina de forum, insa in general merge greu, parca din ce in ce mai greu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Si la mine se incarca greu paginile, in general. Eu am crezut ca e de la mine, ca imi merge mie netul prost...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Si la mine tot asa greu se incarca paginile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

La mine si acum merge foarte,foarte greu.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Si la mine tot asa greu se incarca paginile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

cred ca e problema de server. Sigur nu e din cauza computerelor noastre. Stati linistite! Asta daca puteti sta fara DC

Ioana
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

E greu sa stai fara dupa ce ai capatat dependenta, daca e o problema de server nu se poate face nimic?
Cine ar putea sa ne raspunda? Admini? Web master?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudi@ spune:

Si la mine la fel de greu, in ultimul timp e chiar enervant de incet. Inchid pur si simplu si gasesc altceva de facut.
Chiar nu se poate face nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by Claudi@

Si la mine la fel de greu, in ultimul timp e chiar enervant de incet. Inchid pur si simplu si gasesc altceva de facut.
Chiar nu se poate face nimic?

Subscriu !

Mergi la inceput