Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (148)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Roxiz, nu cred ca are vreo boala a copilariei, fiindca pediatra l-a verificat la ganglioni si nu sunt umflati...in rest nu are nici o eruptie...are doar rosu ala in gat si cica un pic de puroi..maine il duc iar la verificat....

Nu mai stau ca am a treaba de-mi vine sa cant nu alta...revin maine..

va inca odata pe toate si pupici la copilasi,
Roxa



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Bozo - multumim frumos de informatii, o pupam pe Pako.
tie pentru ceea ce faci


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Laura, multumim pentru ca ne tii la curent cu starea Feliciei !
Felicia, sanatate multa si refacere cit mai grabnica ! Ma bucur ca fizic nu au fost urmari serioase, stiu si eu cit iti doreai bebedoi ! Pupici si te asteptam "acasa" aici !oflo]
Daria, hehehe, mi-ai placut cu lopatica, sa vedem cum vor evolua lucrurile la nisipar anul acesta, si eu sint curioasa, noi mergeam mereu in parc cu traista plina cu jucarii, de uitat uitam mereu mingea si Andrei cum vedea vreuna trebuia musai sa se joace cu ea, chit ca nu era a lui ! Noroc ca parintii sint ingaduitori si lasa jucariile si altora ...
Marcela, eu as vorbi cu educatoarea ca nu mi se pare buna ideea cu privitul pe geam cind pleaca parintii ! Suna cam crud, mai ales pentru un copil asa de mic ! Parerea mea ... nu dati !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Marcela, imi pare rau ca s-a suparat Lia dar te contrazic - ideea educatoarei este foarte buna. asa facem si noi cu Pat de multe luni - se supara ca plecam dar il scoate mama la geam sa ne vada si e ff fericit, ne face cu mana si se calmeaza. asa ca stai linistita, se va obisnui si va fugi la geam sa va vada!
Alice nu ma mai invidia, aici bate vantul cu 100km/ora si e oribil 8 luni pe an. restul de 4 nu se pun ca e cald si aglomeratie si altii e la plaja si noi la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Felicia-pako-sanatate multa, sa te refaci cat mai repede.
Vrabiuta-mi se pare aiurea din partea educatoarei sa lase copilul sa se uite cum pleci. Si Radu plange daca ne vede ca plecam la munca, dar bona il duce in alta camera, ii da jucarii si asa nu avem nici o problema.
lui Serban, sa se faca bine. Si Radu a facut asta noapte febra, din senin, fara alte simptome. S-a trezit pe la 4 dimineata, f vesel, cu chef de vorba, dar ardea. I-am pus un supozitor cu novocalmin, sosete cu otet si dimineata la 9 era ok. Nu stiu de la ce o fi facut.

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
Dec 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Roxi, cum zici, da' io tot m-as muta la voi acolooo ...ca deh, asa-i omul, vrea mereu ce n-are, si cind are, tot nu-i bine, ca mai lipseste inca ceva !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Hehehehe Rox ce bine le zici tu, si noi stam la fel cu vantoasele, mai si ploua da' nu ca la oamenii normali, vertical, ci orizontal... Iar vreme de plaja avem mai rar, iar in apa poti intra doar cateva zile pe an, da' ce curata eeeee! De parca ar conta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mei,io la viata mea zic c-am vazut multe, da ploaie orizontala zau ca mi-a scapat !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

BUNA ZIUA SI DE LA NOI! uite ca v-am gasit si pe aici...
as vrea sa va spun ca totul e ok insa vacanta noastra nu prea merge asa cum m-am asteptat... sotul meu a avut o cazatura serioasa ieri la schi, azi am fost sa-l vada un doctor... nu va spun ce groaza imi este mai ales ca eu acum 11 ani am avut un astfel de accident la schi (in urma caruia nu am mai schiat...) - s-a lasat cu 3 operatii si mai trag si in ziua de azi... in fine, sper ca la el sa nu fie asa de grav...insa ne intrrupem vacanta si miine plecam deja spre VIENA::(ma enerveaza tastatura asta germana...nu ma descurc deloc cu ea...) ... in rest STEFAN E BINE; DOAR CA NU IMI MANINCA MAI NIMIC DE CIND AM VENIT AICI _ BORCANE NICI NU PUNE GURA; IAR LA MINCAREA GATITA DE AICI SCUTURA DIN CAP CU VIGOARE::: NU E UN INCEPUT DE AN PREA BUN DUPA CUM VEDETI;:: ORICUM IN CONDITIILE ASTEA ABIA ASTEPT SA MA VAD ACASA:::

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni

Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Gabita imi pare rau ca nu aveti o vacanta asa cum v-ati dorit, speram ca sotul tau sa nu aiba probleme, multa sanatate

Mergi la inceput