Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (148)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Maaaare ? Si eu vreeeeeaaaauuuu ! Anul trecut a fost foarte obositor, nici nu am stiut cind a trecut timpul, ca Andrei nu prea era incintat de apa si nisip ! Sper din toata inima ca anul acesta sa fie exact invers, ca eu sint addicted de litoral !!! De aceea o invidiez pe Roxi, ca ea este acolo all the time ...hehehehe !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bozo spune:

Buna fetelor!

M-a rugat Felicia (pako) sa va scriu. Ea e in spital. A avut aseara o hemoragie puternica si cand am ajuns cu ea la spital si i-au facut analizele. I-a iesit pozitiv testul de sarcina. Din pacate a pierdut foarte, foarte mult sange si azi dimineatza la eco au vazut ca sarcina nu mai e intacta, si azi o chiureteaza, sa o curete.

E slabita si ametita si .... va imaginati. Probabil ca o externeaza azi sau maine si o sa va mai scrie ea.



http://photos.yahoo.com/turcanlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Vai Bozo, ce veste proasta !!!
Nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat asa....E ingrozitor...stiu cat de mult isi dorea Felicia o noua sarcina ...Transmite-i te rog din partea noastra ca suntem cu gandul alaturi de ea si ca o pupam mult sa treaca usor prin toate...
Si te mai rog sa ne mai scrii tu ce noautati mai ai pana cand va putea sa ne scrie ea...

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Imi pare tare rau de ce a patit Felicia Ii doresc multa sanatate si cat mai curand
Am izbutit sa scriu cererea cea scarbavnica. Imi pare rau de ai mei saracii ca trebuie sa-i port pe drumuri, pe la cozi, sa se milogeasca de cucoanele de pe la ghisee. E asa o mizerie de nedescris!!! La mine la jobb au zis ca ei nu au timp sa umble pt mine, asa ca sa fac bine sa-mi depun singura si dosarul la Amzei... inca niste drumuri prin Bucuresti in lung si-n lat si inca o coada pt ai mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ah ce, Doamne!!!!! Laura te rog transmite-i Feliciei toate urarile noastre de bine, ii tinem pumnii sa fie bine totul cat mai repede!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cori pai nu au cum sa iti depuna ei dosarul...tre sa mearga unul dintre parinti. oribiiil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

felicia - multa sanatate, sa te faci repede bine si sa treci peste toate cu incredere in viitor.
laura (bozo) - te rugam sa mai intri pe la noi cand poti, sa ne mai spui cum se simte felicia. multumim.

roxana - sper ca serban sa fie mult mai bine la noapte. sa il pupi si din partea liei, care ii ureaza sanatate grabnica!

ioana - multa sanatate si voua, sa treaca repede problema ochisorului. ce diagnostic i-au pus?

daria, dana (roller) - v-am vazut la subiectul sforaieli... suntem surori de suferinta. dana, pot sa te invidiez ca dormi asa profund?

noi suntem astazi asa si-asa. puiul mic s-a suparat cand am lasat-o la gradi. de data asta nu am stat cu ea decat 5 min, mai era un cuplu de parinti cu un copilas nou, eu eram uda pe ghete si nu voiam sa intru pe-acolo incaltata... pisicuta era vesela, se juca pe-acolo, dar cand ne-am luat la revedere cred ca nu era pregatita si m-a strigat cu o jale de mi-a rupt sufletul. si educatoarea in loc sa ii dea o jucarie, a dus-o la fereastra sa ne vada cum plecam... nu stiu daca e o idee prea buna, mie mi se pare ca se chinuie mai mult asa, cand ne si vede ca ne urcam in masina si plecam. oare de ce se procedeaza asa????


"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce veste trista ... PAKO, iti dorim din tot sufletul refacere grabnica, muuulta sanatate si fie ca bb 2 sa vina repede cu bine !

Alice - io cred ca la vara va fi si mai si, adica Giulia vroia numai in apa si numai sa se plimbe, inca nu mergea singura, dar aduna de zor mizerrile circuland in 4 labe. Anul asta va fi fain ca va alerga numai unde va vrea ea, cand va vrea ea si se va si isteriza


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicia, imi pare tare rau, stiu cit iti doreai sarcina asta, din pacate viata ne da cite-un sut cind nu ne asteptam. iti doresc refacere rapida si muuulta sanatate! laura, asteptam vesti
roxana, ma bucur ca a fost bine, sanatate multa lui serban!

Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza La multi ani!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bozo spune:

Multumesc pentru gandurile bune. O sa ii transmit. Daca reusesc sa culc amandoi copii... ceea ce e o aventura, mai ales ca al meu inca suge, Andreea doarme cu 2 suzete, dar nu pot dormi unul langa altul ca isi distrag atentia ... sper sa ajung din nou la spital. Oricum maine e sigur acasa. Vestea buna e ca se pare ca nu vor fi probleme pentru sarcinile viitoare si ca se pot apuca din nou de treaba curand .

Va mai scriu daca mai apare ceva.



http://photos.yahoo.com/turcanlaura

Mergi la inceput