Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

bine v-am gasit...e prima data cand scriu la subiectul asta!
imi poate recomanda si mie un doctor ginecolo bun din Ploiesti ...as vrea sa ma duc cat mai curand posibil...astept raspunsuri de la fete din oras...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica007 spune:

Buna fetelor! Sunt din oradea si m-ar interesa si pe mine un medic bun (pe langa marge si hoble), care sa stie sa dea un tratament bun la problemele pe care le ai nu sa-ti treaca boala cat timp faci tratamentul si cum l-ai terminat sa fii la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madymar spune:

Multumesc de raspuns Laura Ioana. Chiar saptamana asta m-am intalnit cu o fosta colega de serviciu care este insarcinata si merge la dr.Munteanu si este multumita de ea.Chiar am sa ma interesez pentru o programare.Sunt ingrijorata de ceea ce spui de dr.Onofriescu. O prietena este in 6luni si este la el,are saracuta o sarcina cu probleme, doctorii de la noi i-au spus sa renunte la sarcina,iar la Iasi i-au spus ca nu este asa de grav si sarcina merge bine. Sper sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merry_p_s spune:

Vin si eu alaturi de voi cu un sac de bile negre pentru medicii din Pitesti.Ati vazut ca pana acum nu-i recomanda nimeni?Nu sunt trecuti nicaieri si sper ca asa sa ramana!Poate cineva sa-mi recomande un medic la clinica Marie Stops?Am nevoie urgent de niste investigatii si printr-o intamplare fericita am reusit sa dau de clinica asta acum vreo 7 ani.Dar problema a trecut si nu am mai fost la ei.Pupici

MAMI IMPLINITA:-CATY-16 ani;DARYA-2ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxycris spune:

Sunt noua pe aici,dar va urmaresc de mult si sunt incantata de acest forum.Vin si eu cu un sac mare si plin de bile albe si laude la adresa Doctorului Vladareanu de la spitalul Elias,e un doctor super super bun,la care pacientele merg fara nici un fel de teama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by merry_p_s
Poate cineva sa-mi recomande un medic la clinica Marie Stops?Am nevoie urgent de niste investigatii si printr-o intamplare fericita am reusit sa dau de clinica asta acum vreo 7 ani.Dar problema a trecut si nu am mai fost la ei.Pupici


S-au schimbat multe in ultimii ani la Marie Stopes...Io, una, nu m-as mai risca sa ma duc la ei. In Buc. e plin de clinici particulare, cu medici renumiti si mult mai buni decat cei de-acolo. Medsana e una dintre cele despre care spun.

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

Mii de multumiri domnului doctor DAN SECARA, de la spitalul CANTACUZINO.Am dus o sarcina extraordinar de usor si de nascut ce sa va mai zic.Imi era tare frica,dar totul a iesit perfect.Deci am nascut fara nici o durere.Am facut anestezie epidurala.Mi-am rezolvat orice problema ginecologica cu dinsul, cu mare succes! SI ALEX

ghita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

Vreau sa dau si eu niste bile albe,medicului DAN SECARA,spitalul CANTACUZINO, Bucuresti. si ALEX

ghita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

...cum arata Dr. Dan Secara?Cred ca il confund cu alt doctor din Cantacuzino???E mai inalt si cu cioc???

poze rochita civila
eu
diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Ciao! Stie cineva daca dr. Ion Ionut de la Spitalul Giulesti are cabinet particular?Daca da, dati-mi si mie adresa, va rog!Am inteles ca e un om tare de treaba.Multumesc.

Mergi la inceput