Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Chiar nu stie nimeni de Dr. Miciner de la Filantropia????

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/22a6re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/9dfbre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Eu vreau sa dau o bila neagra dnei dr. Dumitrascu din Iasi pt neglijenta. Nasa mea a pierdut o sarcina cu ea, desi avea hemoragie destul de pronuntata in luna a 2-a, dumneaei a trimis-o acasa. Mi se pare neprofesionala atitudinea ei. Am o blia neagra si pt dr. Galearschi care "avea impresia" ca am ovar distrofic cand eu aveam anexita, care e metroanexita acum.
Imi place de dna dr. Grigore Mihaela de la Medis, dar cum nu am fost de prea multe ori la ea, inca nu ma pronunt. Ramane de vazut si va mai tin la curent.
Pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina78 spune:

Votez si eu pt.Dr.Tanase Florentina-CRAIOVA-Spitalul Clinic de Urgenta.Un medic foaete bun .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

a nascut cineva cu dr Rusa Ion din Constanta?pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alemec spune:

quote:
Originally posted by alemec

A auzit cineva despre Dr. Citu (are dansul si o policlinica, "Policlinica Citu") sau despre Dr.Mihailovici Zora?

Am fost azi la doamna Mihailovici Zora si m-a tratat foarte frumos..am primit si un tratament pt o candidoza si pt intarzierea ciclului...In 3 saptamani revin sa va zic cea de-a doua impresie..prima e ca este o doamna foarte draguta si m-am simtit f in largul meu cu dansa.



Revin cu detalii.

Doamna MIHAILOVICI ZORA (are cabinet la Policlinica Cioata) e o doamna in varsta, foarte de treaba, te trateaza frumos, poti discuta orice cu dansa..Dar, pt problema ce o am eu, o candidoza veche de secole care nu mai trece, mi-a prescris acelasi tratament de 3 ori..ceea ce mi se pare foarte dubios avand in vedere ca s-a inrautatit candidoza asta. Pe partea de obstetrica nu stiu daca e buna sau nu..In general impresiile sunt bune. Ce mi-a placut cel mai mult la dansa e ca te consulta foarte riguros si cu atentie, te asculta ce ai de zis si iti da sfaturi in absolut orice problema..

..spre deosebire de domnu CATU, care in 5 minute a terminat cu consultul, care chiureta si cauteriza pe banda rulanta..Prima intrebare a dansului a fost daca am bani, daca am sa platesc si sa raman, daca nu...asta e..Nu explica ce ai, ce ti-a gasit, ce ti-a scris pe reteta si de ce..in nici un caz sa stea cu tine la discutii..ca doar nu degeaba e 800 de mii consultatia (dublu ca in alte parti)..
Plus ca o prietena a mers la el sa-i faca injectia de a doua zi (auzise ca e mai sanatoasa ca postinorul) si i-a zis ca e mai sanatos un chiuretaj..daca chiar ramane sa vina la dansul sa o "curetze"..
O fi un medic f bun (e si profesor) dar pt probleme banale (infectie, contraceptive, ecografie etc..) sau consulturi de rutina nu il recomand in nici un caz. Pe partea de chirurgie o fi foarte bun, cu asta se ocupa el in principal, era plin de femei in sala de asteptare pt sterilete, cauterizari etc.. (desi din cate am auzit despre domnul CIOATA, desi nu am ajuns la dansul ca e foarte incarcat, sunt sigura ca e o alegere de 100 de ori mai buna). Ceea ce il intereseaza pe domnu doctor CATU e sa bage la buzunar cat mai mult.

sper sa ajut pe cineva,
ceau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Fetelor stie cineva un nr de tel al dr. Badea Stefan de la Caritas sau de la cabinetul dansului??? as vrea sa merg la dansul dar nu am nicio relatie...Va multumesc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cam spune:

quote:
Originally posted by Gianina78

Votez si eu pt.Dr.Tanase Florentina-CRAIOVA-Spitalul Clinic de Urgenta.Un medic foaete bun .



Daca ai banii pe care ti-i cere e foarte buna, daca nu, te trimite la plimbare. Ca sa nu mai zic ca a incurcat o sarcina extrauterina cu una normala, si multe altele ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:

O bila mare neagra pentru dr.Butnaru din iasi,personal nu o cunosc dar o prietena dea mea a nascut cu ea si ia zis in fata cat "face" cezariana,incepand de la ea pana la asistenta.Foarte injositor,poate acei oameni nu aveau aceii destui bani pe care ia cerut,cum pot uni medici sa faca asa ceva,nu se multumesc cu cat li se da,cer ei,si sunt multi din astea fara suflet,rusine sa le fie.Eu am avut noroc de un medic extraordinar,ca daca dadeam peste unul ca aceasta nustiu ce iesea...
Marilena si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns whiskas spune:

Stie cineva cum e Dr. Dorina Vinti de la Interservisan Cluj-Napoca? Ma intereseaza pt controale de rutina.

Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multe bile negre pt dr Onofriescu Mircea si rezidenta lui, Irina Iftimie, ambii din Iasi.

Madymar eu am avut doua sarcini oprite in evolutie si dr Munteanu a fost cea care mi-a dat tratamentul cu care am dus pana la capat ultima mea sarcina (din nefericire fetita mea a murit inainte de a se naste si asta din cauza doctorilor din Iasi). Ti-o recomand din toata inima (se poarta foarte frumos cu toate si e sufletista).


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput