Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Cred ca asa e pt. ca dr. Haiduc are acces doar la eco abdominal (mai trist) in timp ce dr. Peltecu cred ca merge la cel nou Siemens. Nici la mine nu a vazut sacul la 6 saptamani pe eco cel vechi dar a doua zi la transvaginal s-a vazut dar din nefericire nu era nici un embrion viabil acolo. Din Filantropia am inteles ca pe eco cel mai bun e Radulescu Botiga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

transabdominale ambele.

, mami de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

pentru devence subscriu si eu cu dr SCHMIDT. Daca nu ar fi fost langa mine nu stiu ce s-ar fii intamplat cu bebelina mea.

MULTAM' inca o data domnule doctor.
Este un profesionist desavarsit.

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns any spune:

da, nota 10 doctorilor de la Hateg, si eu tot acolo am nascut, la dr. Gavris, dar acum am inteles ca a iesit la pensie,sa/i dea Dumnezeu sanatate, un doctor extraordinar, poate are cab. personal???dar de aceea, ramane dr. Smith, de care am auzit lucruri bune, la Petrosani sa nu calcati sa nasteti nici din greseala!!!!, doctori nashpa si spagagii peste putinta!!!
cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motiana spune:

Buna, sunt noua pe forum, adica scriu pentru prima data, ca de citit am citit toate mesajele. As vrea sa va intreb daca il cunoaste cineva pe dr. Silviu Predoi de la spitalul judetean Ilfov(fostul Titan). Eu am fost odata la el si mi s-a parut OK, dar as vrea sa stiu mai multe despre el. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madymar spune:

buna,fetelor Inca o noua pe aici,va citesc in fiecare zi.Ne pregatim si noi de primul bebita,asa ca tr sa ma informez f bine.Nu stiu daca este bine, dar eu nu am fost la nici un control ginecologic, nu m-am simtit rau dar nici la un control de rutina nu am fost. Mi-a spus cineva o data ca daca nu m-am simtit rau sa nu ma duc ca doctorii iti scot niste boli pe care nu le ai(sa imi fi spus asta din cauza ca spitalul din P.NT lasa de multe ori impresie proasta).
acum ca imi doresc un copil tr sa merg.mi-a recomandat cineva dr.HUSZAR GEORGETA (bacau), dar citind aici despre ea,sincer fetelor, imi fac griji-mai poate veni cineva cu vreo parere despre dr.HG? dar despre doctorita MUNTEANU din P.NT.-puteti sa-mi spuneti parerile celor care o cunosc?
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

A fost careva dintre voi la dr. Miciner??? E la spitalul Filantropia si mai da consultatii la o clinica privata de langa Filantropia.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/22a6re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/9dfbre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Daca mai acu ceva vreme (cca. 2 luni) v-o mentionam pe dra. Anca Firu, de la Municipal, ca fiind tanara, buna si responsabila, acu ma rezum doar la prima calitate. Din pacate, dupa o sarcina pierduta, mi-a facut un chiuretaj atat de "temeinic" (a se intelege agresiv), incat m-am trezit cu o "frumusete" se sinechie uterina, de care ma chinui sa scap de aproape o luna. Evident, m-am reorientat si am ajuns la un alt medic, cu recomandari foarte bune si, sper eu, responsabil si competent. Este vorba de spre Emil Urleteanu - Pantelimon si Medsana. Mi-a facut o interventie joia trecuta, iar acum sunt in convalescenta si tratament. In afara de faptul ca organismul meu reactioneaza foarte urat, altceva....dupa ce oi termina tratamentul. Imi doresc sa fi ajuns pe mainile cui trebuie!!!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:



parere proprie bazata pe cateva experiente: alegati ginecologi barbati!!!

Am nascut de 2 ori-natural- cu Dr. Nicu Vlad-spitalul Giulesti!
Recomand cu caldura! Raspunde la mobil 24/24h, cabinet civilizat, ecografie inclusa in pretul consultatiei lunare, stabileste tipul nasterii potrivit fiecareia!



Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina23 spune:

buna!


Vin si eu sa dau o bila alba dr Indiana Pelin cu care am nascut acum cateva luni la Giulesti.Este un medic execelent care iti explica f multe si care are timp pt tine mereu.La nastere a fost mai mult decat minunata m-a sustinut pe toata perioada travalilui.

pupici

Mergi la inceput