Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

Draga MIRUTA, POt sa iti spu eu despre Dr.Berinda, a caru pacienta sunt de 6 ani, si cu care am nascut. Am trecut prin probleme de sanatate pe care din pacate nu mi le-a "rezolvat" nici un Super-medic dintre cei mentionati pe site, (nu dau nume)si care au intins mana doar la bani.Am ajuns la dr. Berindan care m-a tratat cu multa atentie si acum sunt sanatoasa datorita lui,pot sa iti spun ca este un medic minunat,foarte rabdator, sensibil,si isi face meseria cu suflet.
Dute cu incredere la el si nu o sa iti para rau. la inceput o sa te tot intrebe "istoricul tau" ptr. ca e cam uituc, dar altfel am numai cuvinte de lauda.SUcces

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

Draga MRUTA,
Pot sa iti spun eu despre Dr. Berindan, sunt pacienta lui de 6 ani, am ajuns cu grave probleme de sanatate, deoarece inainte sa il intanlesc pe el am fost la toti super-medici, mentionati pe site( nu dau nume), care doar au intins mana la bani. Dr. Berindan a fost singurul care m-a ajutat, am nascut un copil sanatos si sunt sanatoasa acum,datorita lui. E un tip foarte sensibil,rabdator, si isi face meseria cu suflet.
LA inceput o sa te intrebe mereu de "istoricul tau" e cam uituc, in rest numai cuvinte de lauda
Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisieus spune:

quote:
Originally posted by Laura25

Buna!
Am vazut numai 2 recomandari pentru dr. Irina dumitrascu dela Cuza Voda din Iasi. Eu pot sa spun ca daca am reusit sa duc sarcina la capat si sa am copii minunati pe care ii am e numai si numai meritul ei. M-a ajutat sa trec peste 2 sarcini oprite in evolutie, mi-a recomandat tratamentul necesar pt a tine sarcina, mi-a facut un cerclaj care m-a ajutat enorm, este super meseriasha in ecografii (si-a dat seama foarte repede ca fata mea are probleme si trebuie sa ma opereze de urgentza), mi-a facut o cezariana de nota 10 dupa o garda lunga si obositoare, cu multe complicatii ( a ramas dupa garda sa ma opereze pe mine, pt ca fata intrase in suferintza fetala). Peste toate astea este si un om deosebit, o dragutza, cu multa rabdare, iti raspunde la toate intrebarile si raspunde la telefon la orice ora.

Laura de Rares si Bianca 13.06.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos



Buna,
Cum as putea sa ajung la d-na Irina Dumitrascu?
Are cabinet particular? Am un numar de mobil, dar nu stiu daca raspunde chiar ea sau altcineva.
Alte informatii despre ea mai ai?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Bizy ,multumesc mult pentru raspuns .Eu am mai fost la dr. Berindan si mi s-a parut un super doctor , rabdator ,explicit .Avea o gramada de paciente la usa ( eu am fost in policlinica ).Dar vroiam sa aflu si alte pareri . Am dus-o anul trecut pe cumnata -mea la el pentru ca a avut mari probleme cu sarcina ( din 3 nu a dus nici una pana la capat ) si dupa 1 luna ( in care a facut analize si desfundarea trompelor ) a ramas gravida si acum are o minune de baiat sanatos .
Pupici

Sunt o visatoare ,Imi place sa visez la o viata mai buna .Treziti-ma , va rog , daca gresesc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Buna , fetelor !
Si eu sunt pacienta dr. Berindan Adrian , dar , nu de foarte mult timp . Este un om deosebit , cu suflet mare si cu multa rabdare si intelegere . Am auzit numai lucruri bune despre d/lui si sper sa/mi rezolv si eu problema ( metrorargie ) . Am sa va mai scriu dupa ce voi merge la un nou consult medical ....
Va pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Salutare tuturor! Eu il recomand (am mai facut-o dar vad ca nu s-a pus!) pe dr. Catalin Haiduc de la Filantropia (+ CMU).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dobby1980 spune:

Ma ajutati si pe mine sa ma dumiresc cum ajung la capitolul II? M-am pierdut intre atatea liste si listute.
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

uite chiar aici http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=18756&whichpage=1



eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dobby1980 spune:

Am reusit si eu sa gasesc capitolul 2, dar pagina 5 nu exista. Caut: adameasca(II-5).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Eu o recomand cu multa caldura si incredere pe Dr. ALMOUSHAY ALINA de la Spitalui Universitar(Municipal) din Bucuresti.Mi lucreaza si in policlinica: Polimed sau la Medlife.Daca vreti detalii si informatii despre dansa va pot oferi cu mare drag.Imi puteti scrie pe adresa de mail: dory272006@yahoo.com.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput