Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Fetelor , dar despre doctorul Berindan Adrian de la Municipal stiti ceva ?Am inteles ca e un doctor super.


Sunt o visatoare ,Imi place sa visez la o viata mai buna .Treziti-ma , va rog , daca gresesc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hello fetele!

Vroiam sa stiu daca merge cineva la dr. Dan Nicolae, am inteles ca este la Medicover Plevnei si are si cabinet particular. I-a fost recomandat unei prietene iar eu personal n-am auzit de dansul. Daca aveti ceva informatii, mi-ar fi de ajutor.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 9 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curlyeirina spune:

buna,
nu stiu daca a scris cineva despre oncescu ana de la coltea....as vrea sa stiu si eu parerile celor care au ajuns pe la ea.va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Fetelor, caut si eu un ginecolog bun la maternitatea Sfintii Constantin si Elena... e maternitatea de la Titan. Pt o orietena de-a mea care e proaspata graviduta si s-a mutat de curand in zona. Ma puteti ajuta, va rog!!!

Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

quote:
Originally posted by Germina

Fetelor, caut si eu un ginecolog bun la maternitatea Sfintii Constantin si Elena... e maternitatea de la Titan. Pt o orietena de-a mea care e proaspata graviduta si s-a mutat de curand in zona. Ma puteti ajuta, va rog!!!

Lumi



ti-am raspuns eu la topicul celalat.
Sarcina usoara prietenei!

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )



“ Inima mamei este un adânc abis la capatul caruia gasesti de fiecare data iertare “. Honore' de Balzac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucilleif spune:

Am vazut ca in lista figureaza deja Hadi de la Cantacuzino,si ma bucur pt asta,deci subscriu.D-nul doctor Hadi este un medic exceptional,un artist in cezariene,toate prietenele mele au nascut cu el,si prietenele lor,si colegele,si familiile...este singurul medic care are acces la ecogaful de la cantacuzino,si plus de asta,are un farmec personal de te face sa il privesti mai mult ca pe un prieten,decat ca pe ginecologul tau.Vi-l recomand din toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alissaa spune:

Magdalena Dorobantu - Medicover - nu o recomand. A fost doctorita mea cam 1 an de zile. Nu mi-a facut nimic rau, nu s-a purtat urat, m-a consultat de fiecare data cu rabdare si atentie, dar nici nu a gasit o solutie la problemele pe care le aveam. Nu am rezolvat nimic cu ea, chiar daca am ascultat de sfatul acela, sa nu schimbi des doctorul, si am avut rabdare un an de zile. Nu mi se pare un bun profesionist.

Mihalea Steriu - Filantropia si cred ca si la Medlife - intr-o perioada in care am facut ecografii transfaginale destul de dese, dumneaei a fost singura care a vazut ca am un polip endocervical. As avea incredere in ea pentru ecografii. Pentru tratamente nu stiu - ea imi recomandase anticonceptionale Exluton pentru dureri de burta. Eu am citit ca astea sunt pt femeile gravide care alapteaza. Nu stiu ce sa zic...o fi avut un motiv, dar nu am mers pe mana ei.

Mirela Ranga (cred ca la Polizu... sau Giulesti) - are cabinet privat - duceti-va daca vreti sa vedeti cum depaseste toate recordurile la viteza cu care consulti un pacient. Este incredibil - una se dezbraca cat scrie retete pentru alta. Mi-a dat tratamente bune (acum vreo 5 ani), mi-a cauterizat o rana pe col foarte bine, e o doctorita buna si are renume, dar nu cred ca este indicata pentru cine are probleme mai complicate, care necesita monitorizare in timp.

Maria Bari - Filantropia (plus cabinet privat). Se implica, pune suflet, are rabdare, se ambitioneaza sa dea de cap problemei. Foarte vorbareata si simpatica. A fost singura doctorita, dupa doi ani si jumatate de tratamente pe la diversi alti doctori (de mai sus) care, chiar daca nu a vazut nimic concret la ecografii, m-a crezut ca chiar ma doare si mi-a propus sa fac laparoscopie (fiind si chirurg). Asa mi-am descoperit o afectiune foarte grava si pot sa imi fac o strategie de abordare a bolii. Datorita ei stiu in sfarsit ce nu e in regula cu mine.

Marius Calomfirescu (Medicover) - la el am facut cateva ecografii transvaginale si mi-a placut ca s-a uitat cu atentie, fara graba. Cred ca e un ecografist bun, daca as mai face ecografii la Medicover la el m-as duce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintata spune:

feriti va de dr Tica din constanta.este un incompetent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Buna fetelor
sunt noua pe forum, dar va urmaresc de multa vreme si am mai invata cate ceva si eu...
sunt aspiranta la funtia de mamica, imi doresc un copilas, dar nu prea stiu la ce medic sa merg in PItesti..chiar nu exista medici buni in Pitesti?

parca imi este un pic greu sa merg in bucuresti...

va pup

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

quote:
Originally posted by alintata

feriti va de dr Tica din constanta.este un incompetent


Imi poti da si detalii, te rog?

Valentina 13+
http://community.webshots.com/user/valentina_gherghe

Mergi la inceput