Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clarissa spune:

Buna fetelor. Scriu pentru prima oara pe forum desi sunt de mult timp alaturi de voi si citesc tot ce scrieti pe aici.
Vreau sa intreb daca merge cineva la d-na dr. Anca Teodora Constantin de la Centrul Medical Unirea (lucreaza si la Sp. Bucur).
Eu am inceput sa merg de curand la dansa si este foarte draguta si atenta insa m-ar ajuta cateva pareri de la voi; spuneti-mi mai ales daca vreuna dintre fete a nascut cu ea.

pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

grigoras are clinica particulara ? unde si ce preturi sunt ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Falcute spune:

Buna fetele,
asta e prima mea postare pe forum desi va urmaresc mesajele de vreo 6 luni.
Apropos de medici gineko din Bucuresti.As dori si eu detalii despre Dr. Oprescu Dana de la spitalul Polizu.Abia am inceput sa merg la dansa si as avea nevoie de recomandarile voastre.
Din experienta de pana acum la Polizu, ma gandesc ca DR. Mihailescu ar merita o bila neagra.Mie mi- a citit doar niste analize, dar mi-a parut neatent si expeditiv.A vazut o cervicita pe o colposcopie in care scria clar ectopie, si o candida de toata frumusetea pe un Pap.II/III in care era bifat colibacili si in nici un caz Candida.Nu -sa catadicsit sa mi spuna ce mi se intampla, m-a expediat in fix 10 minute desi aveam in mana o plasa de analize.
Numai bine despre doamna doctor Tirlea.Mi s-a parut in primul rand OM.Am facut o colposcopie cu dansa si mi-a explicat pas cu pas ce se intampla, a fost blanda si mi a dat detaliile de care aveam nevoie.

Multumesc si numai bine va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michaela_AR spune:

buna seara, fetelor....
de Dr. Popa Adrian de la policlinica Laser din ARAD, ce parere aveti?
daca mai este raspunsul pe aici, indrumati-ma, ca eu nu l-am gasit.
multumesc mult si va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

eu am deocamdata doar cuvinte de lauda pentru dr. diana secara (fosta chiroiu) de la spitalul municipal (bucuresti)...merg la ea de aproape un an, s-a purtat de fiecare data impecabil, cu rabdare, mi-a explicat tot (uneori mai mult decat vroiam sa stiu)si spre deosebire de alti dr la care am mai fost, a avut un fel de a vorbi cu mine astfel incat sa nu ma sperie si sa ma incurajeze mereu..ajunsesem la ea dupa o sarcina pierduta, si uite ca acum am 17s+ si lucurile merg foarte bine. eu am preferat sa merg la ea la cabinet, pentru ca e aproape de casa si ce imi place cel mai mult acolo e ca are fisele pacientelor ei, astfel incat nu trebuie sa reiau nimic din povestea mea..trece data fiecarui consult, rezultate de la analize, ecografii, controale, ceea ce mi s-a parut o dovada de seriozitate.a, si preturile mi se par rezonabile!

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_79 spune:

Fetelor, am si eu nevoie de ajutor. Caut un ginecolog bun in Iasi, care sa aiba timp sa vorbeasca cu tine si sa iti asculte problemele. Eu din adolescenta am avut probleme hormonale pe care le-am rezolat aparent cu Rigevidon (asta mi s-a recomandat si m-am impacat f bine cu ele). Am luat timp de 9 ani. In prezent incerc sa fac un bebe, nu mai iau anticonceptionale de mai bine de 6 luni, iar rushii imi vin la intervale iudate rau, can la 6-7 saptamani, cand la 2-3. La ecograf e totul ok, mi s-a dat duphaston din z 16 pana in z 26 dar nu am putut lua ca in a 16 mi-a venit iar. Sunt total debusolata si nu stiu la ce medic sa ma adresez. Am fost la dna doctor Pavaleanu care mie imi placea f mult, dar ea nu are cabinet si e mereu ocupata si nu a vorbit pe indelete cu mine, am avut imprsia ca nici n-a ascultat bine problema. Mi-a fost recomanda doctorul Aursuleie, voi ce stiti depre el? V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da un sfat! Va pup si va doresc multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosette spune:

buna tuturor, pt ca sunt noua pe forum o sa va rog sa ma iertati daca postez mesajele aiurea. am o intrebare: a nascut cineva cineva din iasi cu dr. ioan tudor lazar, la maternitatea cuza-voda? daca este cineva poate imi da si mie mai multe delatii, va multam fain!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana31 spune:

quote:
Originally posted by adix27

de DR.Poiana Nicolae poate cineva sa-mi dea cateva informatii?
Va multumesc!


are cabinet particular cu preturi exagerate ,bun profesional,dar usor dezinteresat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iolandansc spune:

buna!as avea si eu o intrebare.. stie cineva ce preturi sunt la clinica micomi ..si despre doamna doctor badea ce puteti sa imi spuneti?
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Cel mai bun doctor: Dr. Tutunaru. Este un profesionist desavarsit si de cate ori merg la el nu ma simt ca... la doctor.

Zenobia (Raluca)
-------------------
Tanasestii trasi in poza

Mergi la inceput