Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Multumesc, Crinutz, am reusit sa citesc ce a scris Arile 7000, dar acum , ca a si nascut cu dr. Stefan , m-ar interesa mai multe amanunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

ellis, incearca sa ii dai lui ariel un pm sau un mail sau amandoua mai bine ca sa fi sigura ca primeste. Poate iti da mai multe amanunte. Am si eu o prietena care a fost la Dr Stefan dar nu la spital ci la o clinica particulara in alt oras unde el vine. Dar prea multe amanunte n-am sa iti dau ca a fost doar de vreo 2 ori si pt chestii minore, control de rutina si i-a dat un trtament pt infectie. E ok asa ca om si ca medic insa nu ma pot pronunta in alt fel pt ca nu am alte informatii.


"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ireen spune:

Am nascut la Sp CFR 2 cu Dr GHERASIE CRISTIAN ,am fost foarte multumita de el pentru ca a fost foarte atent si disponibil la orice ora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia13 spune:

va rog din suflet spuneti-mi si mie daca stiti ceva despre dr.Cseke Ladislau, de la policlinica dr.Citu din Tmisoara, si daca doctorii de la policlinica au legatura cu maternitatea Bega sau Odobescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Buna fetelor! Stie cineva ceva de dr. Parau Corina care acorda consultatii la Medsana?
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

quote:
Originally posted by ellis

Multumesc, Crinutz, am reusit sa citesc ce a scris Arile 7000, dar acum , ca a si nascut cu dr. Stefan , m-ar interesa mai multe amanunte.


Buna Ellis. Si eu sunt proaspata gravidutza, in sase saptamani, si tot la dr. Stefan.Am cautat si eu referinte despre el pe net, dar n-am prea gasit.
Mie mi l-a recomandat o prietena care a nascut anul trecut, e foarte incantata, chiar si de spitalul Caritas, care e destul de blamat.
Daca afli amanunte de la adamesca sau ariel as fi interesata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Ma bag si eu aici...
Sper sa ma puteti ajuta cu o informatie; daca ati ajuns cumva la un medic endocrinolog foarte bun si la propriu si la figurat; vreau o recomandare la un om cu suflet si care cunoaste meserie...
Pe scurt am probleme cu tiroida, hipotiroidie, greutate mare, amenoree prelungita, sterilitate, hirsutism... si vreau un medic bun din Bucuresti, dar care sa nu ma trateze cu indiferenta si sa ma puna pe drumuri degeaba (sunt din Galati); sa ma controleze de la zero si abia apoi sa-mi dea tratamente, nu cum am patit aici de la cap la coada... De doctor Coculescu Mihai ce stiti?
Merci


Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Si eu ca si Laura am fost pacienta d-nei dr. Dumitrascu Irina de la Maternitatea Cuza-Voda.E o doctorita tinara dar profesionista cu adevarat. E rabdatoare si buna ecografista. Si eu tot cu cezariana am nascut, am chmat-o de acasa duminica seara ca se declansase nasterea, si din cauza miopiei mele si a circularei de cordon nu trebuia sa nasc natural. am sunat-o din camera de garda si a spus numai atit "sa iti puna perfuzie ca eu ajung imediat". a fost tare atenta si in spital si dupa 3 zile mi-a dat drumul acasa. BB era ok si nu avea nici un rost sa stau acolo.
O recomand cu caldura viitoarelor mamici sau burtici...

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady23 spune:

Desper dr. Camelia Patru din craiova ce stiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady23 spune:

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns!Stie careva ceva despre Dr. Camelia Patru din Craiova? Eu sunt gravida in 16 sapt. si merg la cabinet la dansa inca de la inceputul sarcinii dar nu sunt sigura ca e asa de buna cum am auzit eu. Sunt la primul copil si sunt putin speriata. Multi pupici pe burtici

Mergi la inceput