ce au mai facut puiutii vostri azi?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danis spune:

LA OGLINDA...
pana acum radea ea cand se vedea in oglinda, acum (1 an si o luna) se duce la oglinda si face diverse mutrite pentru a se studia; in plus, isi trece si mana prin par ca sa se aranjeze...e cucoana mare!!

Daniela si bb Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Micuta mea a inceput sa se urce singura in fotoliu, pe pat si pe scaunele de la bucatarie. Cu fotoliul si patul s-a invatat, deja, cum e. Dar la bucatarie, nu ne lasa nici sa o tinem si stam numai dupa funduletul ei, sa nu cada.

Nina & Nina-Cristina (1 an si 4 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Al meu bebe ieri a facut primi pasi singurel, la 10 luni, vrea sa urce si sa coboare treptele. Mai avem de " lucrat " la " cazaturi".Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Ieri a fost zi mare: Andra a fost la cumparaturi - prima data cand ii cumpar papucei impreuna cu ea. Sandalute albe din piele lacuita. Frumoase frumoase.
Dar fetita mea, dupa ce am tot probat jumatate de magazin si a inventariat tot ce se poate pe acolo, cand i le-am pus pe astea in picioare, nu a mai vrut sa le dea jos. Noroc ca ii veneau de minune, nici largi nici stramte, numai bune. Si atata s-a mai fudulit cu ele, si atata s-a mai uitat in oglinda si s-a admirat si s-a lasat admirata, ca nici seara acasa nu voia sa le dea jos. Cu plnsete si abia dupa ce a adormit i le-am scos din picioruse.

Si asa s-a mai sfarsit o zi si... vine alta cu noi aventuri.

Alina si Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Ieri dupa amiaza ma schimbam in dormitor, pentru iesit in parc cu Anca. Vine zana dupa mine si ma surprinde cu tzatzele goale:
-Sisele, mami, sisele!! Veau si eu!!!
Ma asez pe pat sa o iau in brate si sa ne lipim pielicica la pielicica. Dar ea vine in fata mea, imi ia ztatzele in palme tandru, le mangaie si-mi zice inocent:
-Asa, ca nenea!


Vilma si Ancuta (2 ani si 4 luni azi) si fratiorul din burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

BUAHAHAHHAHAHAHA VILMAaaaaaaaaaa:-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

hihihihi vilmoassssa, m-ai terminat cu fiica-ta!

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

bestialaaaaaaaaaaa Ancutza ta, sa o pupi tare tare de la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Vilma,


nota 10 zinei tale!!!!

"Un sfirsit e un inceput..."

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Da da da....ahaaa......
Lasa ca vine si urmatorul, nu vreau sa ma gandesc, nici sa-mi imaginez, la ce o sa ma astepte...

Mergi la inceput