Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-96-

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Eu astazi ar fi trebuit sa-mi tzin deja in bratze! Acum nici macar nu stiu cand o sa reiau lupta ca nu stiu cum stau dupa un CM care a durat o luna incheiata! Dar in afara de o repriza de in dimineatza de Craciun, am incercat sa nu ma gandesc prea mult! Candva o sa fiu si eu si imi tot repet asta intr-una!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

De fapt, nu stiu daca are sens, ca Gynex-ul are si Napraznic si Cretisoara...

Voi ce ziceti? acum sunt in pauza, dar incep iar pe 29 :)

Pupici, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Da Ingerasule, azi e ziua mamei mele si a nepotelului meu! Ma rog Lui Dumnezeu sa mi-i tzina sanatosi si pe mama in viatza cat mai mult ca a ramas singura si e bolnava si departe de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Nu stiu ce sa-ti spun mai Ingere, nu cred ca are rost, sa nu cumva sa strici mai mult! Mai bine sun-o pe fata aia care ti-a dat Gynexul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Sarbatori fericite fetelor si La multi ani sarbatoritelor!
Eu una ce sa mai zic..dupa doua teste barza pozitive si un beta hcg ZERO..s-au mai gandit si uraciosii aia de rusi sa vina la 26 de zile (pentru prima data, ca in rest au venit mereu la 28). De data asta am ripostat cu tarie si le-am facut in ciuda. Am incercat sa ma simt mai bine ca niciodata, sa fiu mai fericita ca niciodata. Si se pare ca am reusit astfel sa ma mentin pe linia de plutire.
Oricum, fetelor in cateva zile incepe un nou an, un an plin de sperante ca vom fi toate . Va pe toate.

Nunta noastra
Cununie civila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Am sunat-o si mi-a spus sa termin Gynexul si dupa aceea, daca mai este nev, sa incerc altceva.

Tu ai ramas cand l-ai terminat, nu? Acum esti la a doua serie de 21.

Te-am sunat, nu mai ai acelasi nr?

Pupici, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Aaa...Liana tu ce mai faci? Tu ce veste ne dai? Ca vad ca nu mai zici nimic. Sau nu am vazut eu?

Nunta noastra
Cununie civila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

La multi ani celor cu nume de sfinti Stefan/Stefania... si multa sanatate!

Simo, sanatate multa familiei tale si mai ales mamicii...sa o tina D-zeu si sa va mai bucure mult timp de acum incolo.

Ingeras, eu din mom. in care imi vin rusii, adik peste o zi-doua, incep tratamentul cu Gynex... si eu zic sa continui cu el macar inca o luna... Te pup si multa bafta, sa incepi anul cu !

Fetelor, ma inteapa rau uterul...nu stiu cum sa va explic...nu seamana cu durerile de CM. Mi se intampla numai pe WC, la pishu.... Asta de vreo cateva luni bune incoace. Am decis sa imi mai dau o sansa pana in martie, dar daca nu se intampla nimic pana atunci, atunci laparo...e ultima solutie, eu altceva nu stiu ce as mai putea face...Asa imi e de ciuda ca toti dr-ii imi spun ca totul e bine, iar eu simt ca ceva nu e in ordine... eu asemenea intepaturi nasoale in uter nu am avut inainte de chiuretaj. Ma cunosc prea bine ca sa ma insel...

In fine, hai ca nu vreau sa va innebunesc si pe voi, ce vroiam sa va zic este ca va iubesc si as fi cea mai fericita fiinta din lume sa va stiu pe toate la mamici!

"...mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Sarbatori fericite in continuare! La multi ani celor ce poarta numele Stefan/Stefania!

Ingerasule imi pare nespus de rau...sa dea Domnul ca anul care vine sa fie mai bun pt noi toate si sa ne vedem visul realizat...
Oanabbb si Catty imi pare rau pt ceea ce ati patit...va doresc multa sanatate...
Amely scumpa poate totusi vei fi tu -uta lunii Decembrie...Doamne ajuta!
Simonette iubita imi imaginez ce-i in sufletul tau...te imbratisez si sint alaturi de tine...
Liana cea mai scumpa olteanca...
Diciu,GalinaRodica,Marrina,Andicu,M Oana,Ketryna,Bianca,Utocata,Madana,Kitta,Cristinna,Danangie,Bugnar,Dana P,Danutza,Alexia27,Cami30,Bubulina ,Tabitha si toate fetele dragi ...

Si eu am avut un Craciun "lacrimogen"...am tras doua portii zdravene de plins,dimineata si dupa amiaza...am simtit lipsa unui mai mult decit oricind si mi-a fost si putin rau....
Eu joi voi ajunge in RO,asa ca voi mai intra peste aproximativ o luna,deoarece la mama nu am calculator...
Simonette si Galina va voi suna...
Fie ca 2006 sa fie un an plin de reusite pe absolut toate planurile pt voi toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Simonette multa sanatate mamei tale si tuturor celor dragi...

Mergi la inceput