Constanta te saluta!(61)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

hahahahaha Dana buuna recomandare! noi azi suntem la pui - pilaf cu ciuperci si ciorbita. sa nu mai vad poooorc!!!!
http://community.webshots.com/album/530257163cIHTrS iata si ceva poze de zilele astea!


Noi am halit ieri cartofi natur si peste, mama, mama ce bun a fost , cand vad "porcarii" ma apuca o greata inexplicabila .
Am pus cate va poze cu bradutul nostru aici




Sarbatori fericite!
poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna fetelor.
Multumesc celor care mi-au dat sms de Craciun.
Cum ati petrecut?
Cornelia, Galarina sa va traiasca Stefaneii, nu mai scrieti nimic?
Si eu m-am cam saturat de carnati...
Bine ai venit Irina.
Va pregatiti de revelion? Unde il faceti? Noi o sa mergem la sora mea.

Pupici,

Oana si Paul (3 iulie 2002)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Haaa! Cica v-ati saturat de carnati! Eu nici nu i-am gustat, dar tot asa satui de "porcarii" suntem si noi!
Ne dregem cu ciorba de gaina cu taitei de casa, acra-acra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Eu zilele astea am tot salivat la niste carnati afumati de pe balconul unei vile.Din pacate ieri noapte i-a furat cineva.
Nu am exagerat cu friptanele, in schimb cu dulciurile mi-am facut de cap.
Acum rasfoiesc agenda cu prajituri si mai ca m-as apuca sa fac ceva dar nu-mi cunosc cuptorul cel "nou".
Mai e un pic si vine anul nou.Primiti cu plugusorul?


Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai


Urare de Craciun



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Primim, dar sa fie frumos!
Am avut parte de o echipa de colindatori, de ne-au uns pe toti la sufletel! La fiecare nivel cantau alt colind! Toti vecinii au deschis usile si ascultau! Aveau si instrumente care se acompaniau super cu vocile lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

prea multe instrumente nu avem dar avem clopotei

Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai


Urare de Craciun



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salutare,salutare!
Fetelor,noi am inceput sa bem suculetul la sfatul medicului pediatru.Si eu stiu ca ultimele studii au aratat ca este suficient numai laptele de mama 6 luni.Dar,eu fiind in fiecare dimineata la facultate,m-am gandit ca ar fi mai bine sa-i dam o masa de suc decat de lapte praf!(in primele 3 luni aveam f mult lapte sau papa el mai putin si reuseam sa strang in plus cate un biberon). Si am tinut cont si de faptul ca lui i-a placut foarte mult si nu a avut nici un fel de problema cu colicile sau scaunelul.Dr ne-a recomandat chiar mai devreme decat am inceput noi.Vroiam sa i-l introduc pe la 5 luni,dar intai am incercat de curiozitate si apoi am continuat de nevoie.Probabil acum voi mai intrerupe o perioda cat voi sta eu acasa.

Noi revelionul il facem acasa,singurei.

In rest,noi suntem bine,dar un pic tristi.Sotul meu lucreaza la Tulcea si vine acasa in weekend si cand mai are libere din servici,iar mama mea a plecat la fratele meu in Irlanda pana pe la sf lui febrarie.Asadar suntem singurei in impul saptamanii,dar ne vom descurca noi!

Am asa mare noroc cu Matei,e cumintel si doarme mult (la fel ca mine inainte).

Va pupam!



Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

In legatura cu mancarurile,am facut excese.Cel mai mult am mancat sarmale-au iesit super! Dar s-a vazut efectul lor la scaunelul lui Matei!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna seara
azi am fost si noi la controlul de 3 luni,la dna dr voinescu.ce sa va zic .avem 6700kg si 64 cm.eu sunt multumita.dat fiind faptul ca ea mananca exclusiv san.
cam atat pt.azi
poze cu noi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/album?.dir=568a&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

am uitat sa va zic ca fata mea de vreo 3 zile face kk de ii ajunge la ceafa.asa ca fetelor de 3 zile ii dau bataie cu spalatul rufelor.m-am gandit sa joc la 6/49 sapt.asta.poate,poate....

ege

Mergi la inceput