Constanta te saluta!(61)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

mesajul lui liris pentru Constanta te saluta

quote:
Originally posted by liris

Fetele, sarbatori fericite!!! si in Anul Nou tot ce va doriti sa vi se implineasca!






Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai

Mariuca va ureaza...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Fetelor unde sunteti ati plecat la munte?Eu am niste ochi rosii ca abia mai vad bine(de doua zile ma deranjeaza).


Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai

Mariuca va ureaza...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna, buna!
Draga Crig noi nu am plecat la munte, am tot citit pe aici dar am o lene de ma doare ca sa mai si scriu .
Ma tot gandesc ce sa pun pe masa de Revelion, sa fie cat de cat diferita de masa de Craciun, motiv pt care am inceput iar sa umblu prin magazine si sa ma aprovizionez. Maine ma apuc de gatit.
Alex ma face sa ma minunez pe zi ce trece, este ca un mic papagal, ma anunta cand vrea sa manance "mama foame" sau "mama Enena vea mance mancae". A intrat in perioada dominata de negatii, cand nu vrea sa faca ceva nu face si pace.
Duminica cand eram la masa se ruga la "Doane, doane" sa-i dea..."mazae" (mazare), am ramas masca crezand ca nu aud bine





Sarbatori fericite!
poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

saracu' Mazare ce pomenit e el!!!

Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai

Mariuca va ureaza...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, am vazut pozele...hihi...ma tot minunez ce repede creste Patrick!!!!

Simona, tu cum mai esti??? Noutati?


Crig, hihi...si io tot rosii....

|Azi am fost la Pitici, a fost o zi asa frumoasa!!! David s-a bucurat de toate toboganele...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salutare!
Azi,eu si sotul meu am implinit 4 ani de cand ne-am logodit in fata lui Dumnezeu!Am petrecut ziua la cumparaturi si in parc cu Matei pentru ca sotul vine maine!

Va pup!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Irina multi inainte si sa fiti iubiti!
Stiti cumva unde se gasesc culori pentru face painting?Mariuca vrea un om de zapada pe fata.

Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai

Mariuca va ureaza...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata spun si eu.sunt toata ziua numai dupa razvan ca merge de ne-a spart.asa ca el ne ocupa toata ziua.
roxa, super pozele.pat e un dulce.pupici multi.
bun venit, irina.multi ani impreuna cu sotul.sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.
eu va urez de pe acum la multi ani pe 2006 ca nu stiu daca mai apuc sa intru. sa aveti un an mult mai bun decat cel care se incheie, sanatate si fericire multa.noi vom face acasa in 3 pentru ca a doua zi trebuie sa fim fresh pentru razvan asa ca stam acasa.
petrecere frumoasa maine si spor la cumparaturi si pregatiri.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna dimineata!

fetelor cam pustiu pe aici
irina la multi ani si sa va iubiti
spor la treaba si distractie placuta

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Noi suntem f ocupati si obositi.... Cel putin, pt mine, au intrat zilele in sac, la propriu! Am tot amanat sa rezolv multe probleme sacaitoare la serviciu si acum ma apropii de termenul limita....... Am impresia ca toata lumea e in vacanta, numai eu muncesc...
Mi s-a si umflat gingia si mi-au iesit niste... basicute, ca nu stiu cum sa le numesc... Nici nu pot sa mananc... Aveti idee cu ce se trateaza o stomatita?

Crig, multumim pt surpriza de pe mail! Va intoarcem urarile!
Irina, bine ai venit!
Ege, printesa ta e in parametri normali!

Pupici pt toate mamicile & copilasii!!! La multi ani!!!


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput