Copilasi poznasi aug-sept-oct 2004 (98)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Acum am vazut poze si cu Robert la Brasov. Dragut e, sa nu-i fie de deochi!



Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

La multi ani de Sf. Stefan! La multi ani pt. toate Cristinele si toti Cristianii (scuze pt. intarziere!)

Sper ca ati avut un Craciun minunat si va doresc din toata inima un an nou magnific!

Va citesc postarile, chiar daca nu mai apuc sa va scriu... ca tare dragi imi mai sunteti, prietenele mele virtuale!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI FERICITI DE SF. STEFAN TUTUROR CELOR CARE POARTA ACEST NUME!!!!!!....dar in special piticilor nostri cu acest nume!!!

Multumim tuturor pentru aprecieri!

Am vazut si noi pozele cu Robert cu "motorul" lui, si pe cei 3 minunati copilasi ai lui Anamari(ffff reusiti copii ai mamico!)!
Concluzia mea(din poze si povesti) e ca avem copilasi mari si intelepti, frumosi foc si nazdravani!Sa ni-i traiasca Dumnezeu la toate!

Ania, Mirela bine ati revenit!!!

Raluca multi si multa sanatate Dodolinei!

Ionela asteptam si pozici de la voi!

Pupici!




Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!
Si bine v-am regasit! Mi-a fost dor de voi fetelor!

Am admirat si eu printesele Craciunitze!si pe Robert la Brasov si pe Alesio inzapezit mai ce au mai crescut copilasi nostri!Ptiuuu sa nu-i deochi!

Urez si eu cu intarziere La multi ani de ziua numelui pentru toate Cristinele si Cristianii din gasca!

Si azi binenteles La multi ani pentru Stefaniile si Stefaneii (inclusiv pt puiul meu)

Va multumesc din suflet pentru toate urarile primite on line sau pe privat!

Ma bucur ca ati avut un Craciun Fericit, ca v-ati distrat bine si ca avem copilasi atat de cuminti si ascultatori!Cum sa nu vina Mosul cu atatea cadouri la asa copilasi cuminti????

Avem si noi poze cu zapada, daca vreti sa ne vedeti asta ca sa va fac un pic de ciuda aici prima poza nu se pune...nu e cu zapada, dar tare drag mi-a fost Stefan cum tinea catelul ala in brate, si desi am pus blitzul pe el de vreo 3-4 ori pana sa nimeresc o poza in care sa se vada (pe intuneric) a meritat...si nici nu l-am trezit

Va doresc o zi buna in continuare!
Mai revin cu complectari mai pe seara, acum cred ca ma duc si eu la nani langa pitic pt ca sunt franta de oboseala dupa ziua de ieri de la ski


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze
Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!
Colinditza cu flishcoi, hai Craciunule la noi!Cu covrigi si cozonaci, cu bucurie in suflete, cu zapada numai buna de schiat si cu muuulta caldura in inimile tuturor! Sa aveti Sarbatori fericite!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

LA MULTI ANI de Sf.STEFAN.


Gata....am luat si noi motul la baiat....a ales:verighetele(aur),cheile de la masina si pasta si periuta de dinti!!!!!
Cred ca o sa se insoare devreme:ca mami si tati(la 20 de ani!!!!)

Craciunul a fost ferumos:Danny a fost super incantat de bradut si de luminite,cadourile (multe, ca a fost cuminte...sau ca are multe rude in aproprierea lui!!!)nu prea i-au atras atentia cine stie ce:de robot fuge,trenuletul care are si el sine......nu mai merge pe sine ci zboara la Danny in mana,la masinute nici nu s-a uitat.A primit de la mama mea 2 seturi de animalute de plastic si alea au fost bagate in seama:dar ptr morfolit in gurita!!!!!

I-a adus mosu si un canin:primul iesit care ne-a scos peri albi.Asa ca daca vreti sa mai trece-ti si la noi un dintisor,adica avem9

poze...promitem ca o sa punem.

PUPICI CA MI-AU VENIT IAR MUSAFIRI.

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Poze cu Alma din ultima saptamana puteti vedea incepand cu aceasta fotografie.
Am mai vazut pozicile lui Stefanut cel smecherut, caruia ii uram pe aceasta cale sa creasca mare, sanatos si frumos si sa fie mereu la fel de iubit de ai sai parinti. Sa aiba noroc in viata!
Si pe scumpul Robert de Crismir l-am vazut.Sa-ti traiasca puiul dulce, Mirela!
Si la noi a cazut zapada, dar mai asteptam cu plimbareala pana maine ca e cam frig si sacul de la carutul Almei e la uscat.Oricum, am inteles de la stirile meteo ca va fi zapada in continuare zilele astea, deci si noi vom profita de ea.Deocamdata Alma a vazut zapada in curte.
O zi buna tuturor,

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Wow, Ana ce zapada! Chiar ca mi-e ciuda!
Si ce fericit era Stefan in ea!

Am vazut-o si pe scumpa de Alma. Danyce de mult vroiam sa-ti zic, tare mult imi place cum e imbracata Alma in toate pozele, chiar si cand e prin casa are niste hainute super!

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Naty, multumim de complimente. Adevarul e ca eu nu ii cumpar decat hainute dragute Almei, nu ii iau special hainute de casa, iar costumasele simple de bumbac, eu i le dau pe post de pijamale.Norocul nostru ca aici sunt mereu reduceri foarte mari la hainutele pt copii, iar eu am un "nas" special pt ele (a se citi ca atunci cand ma aflu prin oras, dau oricum peste ele, fie ca planuiesc dinainte sau nu sa-i iau cate ceva domnisoarei;normal ca iau mereu mai multe hainute in marimi mai mari cand ma trezesc in fata standurilor cu hainute si ca nu ma pot abtine, dar si pt ca se merita sa platesc doar o treime sau cel mult jumatate din pretul real).

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

LA MULTI ANI de Sf. Stefan tuturor sarbatoritilor!!!

si Miron Radu (06 oct. 2004)

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

neata fetele,
am vazut si eu poze cu copii frumosi bucurandu-se de cadouri frumoase, Ale, Alma, Stefan cu intarziere iti spun La multi ani!, Robert
am pus si eu cateva poze la albumul craciun 2005

am scos-o si eu un pic afara ieri ca era frumos si soare, am dat-o in leagan si o clipa nu m-am uitat la ea si a cazut din el, nu era inalt, in schimb era plina de noroi, a facut o baie in noroi ca vrabiutele, a cazut intr-un fel bine ca a pus manutele in fata si pe fata nu avea noroi, in schimb pe haineeee, nu pot sa va spun ce era, mi-a parut rau ca nu am avut aparatul la mine, sa-i fac niste poze, eu si acum rad cand imi aduc aminte

va pup ca s-a sculat si nu mai am acces :)


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput