Copilasi poznasi aug-sept-oct 2004 (98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Aissa tare scump "brotacelul" tau! Frumoase pozele!

Andora o dulcica Gogo a ta!M-am distrat de cea cu gogo la mosu in brate cum se uita la reclame!

Danyce esti sigura ca la mine aparea on line? Ca eu atunci eram la Craiva.....si calc e in Arad.....anyway mi-am schimbat parola la yahoo sa nu mai am surprize...Asteptam si pozele voastre!

Mai fetelor stiti cat a durat zapada aia uriasa?Fix cat am stat noi acolo, cand am plecat deja incepuse sa se topeasca!Dar a fost frumos si atat!
Ah si ieri am fost la biserica cu bazucul nostru si l-am impartasit!Si a stat ca niciodata!Adica cuminte!....am copilas mare!

Pupici....iesim la plimbare!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

sper ca v-ati distrat de CRaciun.
a mea a primit destulle jucarii -dar a fost mult mai interesata de ambalaje...acu' incerc sa o tentez sa ne jucam cu LEGO-dar se pare ca ii place mai mult sa le puna inapoi in cutiuta decat sa se joace cu ele...

eu am facut prajiturele pentru vecina si cum nu am ajuns sa i le duc le-am mancat.noroc ca mai am niste aluat in frigider sa mai fac cateva-paote de data asta ajunge la destinatie.

am pus si cateva poze noi din ajun...


aissa-frumos brad. si pare ca i-au placut cadourile...
pufy-ce frumos v-ati distrat prin zapada

andora-am vazut o poza cu gogo craciunita in 2004-ce a zburat timpul. mie mi-a placut cea cu pofuletul-ce mai stiu ei, omuletii astia...

danyce-cautai sa vad si bradul vostru...sa puneti poze...

anamaria-Alex 24.08.1993 ,Lia 21.10.2004 si Liam-17.11.2005

poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra
Soyons justes, mes amis! ętre l'empire d'un tel empereur[…]; et qu'y a-t-il de plus grand? – Etre libre, dit Combeferre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

CRACIUN FERICIT!!!
LA MULTI ANI tuturor CRISTINELOR si CRISTIANILOR!
LA MULTI ANI STEFANIILOR SI STEFANUTILOR!


Iaca ne-am intors si noi acasa..tare dor imi era de tot..de casa mea, de voi..ca la Valcea nu am avut acces la net...Acasa am avut o surpriza tare placuta..Tati a impodobit toata casa..a facut un bradut pitictare frumos si parfumat, a pus coronitza la usa..ce mai..SUPER. Ina a fost tare fericita ca a mai primit si la Buc un cadou..un iepuras care danseaza..e innebunita dupa el...La Valcea a mai primit o orga, un pestishor Nemo, o carticica personalizata SUPERBA, in care personajul principal este chiar Ina, o ferma de animale..si multe alte lucrushoare...a fost ff incantata de toate...i-a placut la nebunie bradutzul...a mangaiat cu dragalashenie2 globuletze pear ele iubea..cum se trezea fix la ele se ducea..dar nua tras de pom.L-am cunoscut si pe Mosu' (am fost cu ea la o serbare de craciun de la o gradinitza)dar cel mai mult i-a placut de Motanul incaltzat si de Fat frumos..normal nu...a dansat pe acolo...s-a minunat cand a intrat Mosu' in sala de a inceput toata lumea sa rada.
Ar fi multe sa de povestit..dar nu vreausa va plictisesc...acumma apuc de citit din urma...
Am vazut cateva poze super cu micii nostri Craciunei: Ale, Gogo si Alesio .
Andreea-unde sunt piticutii aia? in Moghioros? Poate ne intalnim pe acolo zilele astea.

Pupici multi tuturor

Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Neata tuturor si
LA MULTI ANI DE SF STEFAN!!!
Eu m-am sculat si-am terminat vasele si acum imi fac de cap pana se trezeste mandra.
Mai intai Aniela bine ai revenit! Hihi, ce de cadouri superbe a primit Inutza ! Da, piticii sunt la intrarea in Moghioros dar Alba ca Zapada a cam speriat copila, e atat de uratica... Noi cred ca si azi iesim in parc, tati lucreaza si tre' sa mergem si prin Gima sa luam lapte...
Aissa lasa mai ca invata Ale rapid cum se foloseste si pixuletul si tablita pictorita o facem, sa vezi tu ! Mai am uitat sa va zic FELICITARI pt canin si maseluta! Mos super-darnic, ce mai, se vede treaba ca ati meritat
Danyce multumim, si eu m-am bucurat de pitici fiindca am si eu o poza de pe la 6 luni cu niste pitici si de atunci n-am mai vazut
Pufy saru'mana, asa e, a intrerupt mandruta me' cautatul in cadouri si studiatul mosului ca erau reclame, ce vrei... Bravo bazucului c-a stat cuminte la impartasit, noi cand am fost inainte de Craciun am stat vreo 30 min sa asteptam si n-a mai avut rabdare si intorcea capul cand sa-i bage lingurita-n gura... pan' la urma a convins-o parintele dar mi-era o rusine...
Anamari multumim si voua - pai bine dom'le ai grija de vecina saraca ... Mai sa stii ca si eu ma tot uit comparativ la pozele Craciunitei mele din acesti doi ani, nu pot crede cum zboara timpul...haha, acum ma uit la pozele voastre, mai, aia cu "what's gonna happen tonight" e mortala, e super-dura Iar Lia-zambareata si Alex sunt niste dulci
Cu figura lui Liam in minte si cu zambetul pe buze inchei acest mesaj si va pupacesc, cu o urare speciala de super distractie pt Stefanutul Anei de ziua lui

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani de Sf.Stefan!


Anamari, da i-au placut cadourile si vad ca bradul il ignora, se mai duce si mai pune mana pe un glob sau pe o crenguta dar nu mi l-a daramat.
Anielas bine ai revenit!
Andora nu stiu daca are talente de pictorita, mai repede o fac critic din ala de restaurante, ca la cum gusta tot ce gaseste in cale.... Bine, o sa critice gustul lumanarilor, al fetelor de masa, mai putin al mancarii

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani! celor care au numele Stefan / Stefania sau alte derivate.

Sper ca ati avut un Craciun asa cum v-ati dorit si ca Mosul a trecut si pe la voi, nu numai pe la pitici

Nici pentru maimuta mea, bradul nu a prezentat nici un interes... Nici macar atunci cand l-am impodobit si au fost imprastiate toate cele... globuri, fundite... Am vrut sa filmam cupilu' cand impodobim bradu... am pus camera pe trepied si i-am dat drumu'... copilu' insa nu s-a lasat filmat... a avut grija de camera video... Cadourile au fost interesante cateva minute cel mult...
Cam asa ne-am distrat noi...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna fetelor!
Am ajuns si noi acasa din plimbari...si am avut asa Craciun frumos
Dar mai intai vreau sa multumesc si eu de urari(am citit din urma cat am putut)...si urez asemenea si multi pt. AISSA,ELLEN IOANA,si celorlalte fete,sa aveti un an nou plin de bucurii,sanatate si impliniri!
Multumim si pt urarile de Cristian, pt HERRA SI CYBIP...si dorim cu intarziere LA MULTI ANI!tuturor CRISTINELOR SI CRISTIANILOR, si
LA MULTI ANI! pt STEFANEI SI STEFANELE!


Am vazut si poze cu ALESIO si ALE(AISSA),dragalasi foc... de la noi.


Si spre bucuria noastra si noi am avut zapada...avem si poze dar inca nu am avut timp sa le pun...


Fetelor,sunt tare incantata si mandra de puiul meu drag...a fost tare cuminte si vesel,a ras toate zilele,parca a stiut ca e sarbatoare...am un copil minunat,nu am obiceiul sa-l laud,dar vreau sa va spun ca a fost uimitor de cuminte si ascultator,nu a tras absolut deloc de brad,a stat si a privit fascinat globurile si luminitele...s-a jucat cu jucariile lui de sub brad si nici acum nu-mi revin cat de ascultator a fost(cand el de obicei e tare incapatanat),pe mine ma uimit...dar vorba Ioanei,se vede ca au crescut puisorii nostrii....va doresc la toate sa aveti copii sanatosi si cuminti,frumosi si destepti,plini de energie si totusi ascultatori,!


Mosul a fost tare bogat la noi,se pare ca am fost cuminteti.


Sper ca si voi a-ti avut un Craciun plin de bucurie,si mosul a fost bogat!


Va dorim la toate un an nou fericit,multa sanatate si impliniri!


LA MULTI ANI!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

LA MULTI ANI DE SFANTUL STEFAN!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Am pus si noi ceva pozici noi...cine are placere sa le vizioneze sunt in al doilea link.... la toti!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

La multi ani la toate Stefaniile si Stefanii!

Am vazut poze cu copii frumosi, bazucul inzapezit, Craciunitele Uca si Ale si cei trei copii minunati ai lui Anamari.

Eu sunt franta de oboseala, de 4 nopti nu dorm din cauza mucioasei mici. Am luat-o cu mine in pat si ma trezesc din jumate in jumate de ora ba ca plange in somn, ba ca se ineaca cu mucii, ba ca se aseaza de-a latul patului si nu mai am loc, ba se culca cu capul pe mine!
In fine, acum e mai bine, mucii s-au ingrosat! Din fericire nu a facut febra si a fost tare vioaie tot timpul!

Desigur a venit si la noi Mosul, a primit Dodolina o gramada de cadouri, hainute multe si jucarele, cel mai tare a incantat-o telefonul cumparat de mine si o chestie de la Chicco luata de tati, nici nu stiu cum sa o descriu, un fel de bat pe care se baga cercuri cu diferite animalute prinse pe ele si canta tare frumos. Si, desigur caruciorul de papusi primit de la ai mei, pe care si-l dorea de mult!

In ziua de Craciun am fost la ai mei si ieri la ai lui Octavian. In ambele zile, aceesi figura, domnisoara nu a vrut sa doarma absolut de loc (se uita tare urat la mine, ce mama rea, toata lumea se distra si pe ea vroiam s-o culc!).







Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

poze noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput