Copilasi poznasi aug-sept-oct 2004 (98)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Cica fusei o duamna

cu imbunatatziri .... a voastre ....

mamica de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon." Tierce gagnant Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

La multi ani Cristinelor si Cristineilor!!!

Mai avem putin si ramane baiatul meu fara par.....cheliuta!!!!cum o face cand o sa se vada in oglinda????pupici si distractie la maxim!!!

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

La multi ani, tuturor mamicilor care poarta numele Cristina!

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

LA MULTI ANI!
Hop si eu cascata de mine cu mare intarziere pt toate Cristinele de ieri.... si pt toate Stefaniile si Stefanutii de maine - multa sanatate si noroc!!!
Si multumim pt toate urarile, inclusiv pt minunatul bradut al Mihaelei
Si la noi a venit Mosu', Gogo nu s-a speriat de el ci la un moment dat a zis "nunu" (asa-i zice bunicului=bunu=nunu) si vroia sa-i smulga barba... a primit cadouri, am fost si la nepotica-n vizita, acum vreau sa pun poze, a fost frumos dar m-am ofticat ca n-am putut sa pap si eu prajituri, m-am lacomit la o salata de peste afumat si mi s-a umplut burtoaia ... dar recuperam
Va pupacesc si sa va fie casa la fel de plina de bucurie si zilele acestea! Mii de imbratisari!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

La multi ani fericiti pentru Cristinele, Cristianele si Cristianii de ieri!!!!! Sa fiti fericiti!!!

Noi ne-am "repatriat" de la tara de la bunici, si am venit si cu ceva poze noi(in albumul de pe Yahoo) sa vedeti si voi ce nameti am "infruntat" pe acolo!

A venit si mosul si cum a fost destul de zgomotos(clopotei, a sunat si la usa muuuuuuult), bazucu meu nu l-a agreat si s-a apucat de plans!A incercat mosu' sa ne dea cadourile, sa povesteasca cu Alesio, dar cum el ii tot facea pa, pa, a fost nevoit sa plece mai repede decat era "programat"!
Cam asa a fost vizita mosului!

Pupici!




Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Pufyyy da' ce, nu-i corect , vrem si noi zapada!!!! L-am vazut pe mandrul de Alesio ce aventuri a avut el la bunici, e fericit tare in zapada... eu tot sper ca ajung la munte cu maimuta ca vad ca aici e tot soare...
Am pus si noi poze din ajun si de Craciun....
Pupici!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Avem si noi cateva poze.

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Hehehe ce super-cadouri a primit Craciunita mica, mai ales masuta si, normal, tablita.. care cred ca va fi f utila la ocupat timpul printzesucii Ale Sunteti niste dulcici !

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Mie imi vine sa plang cand ma uit la pozele lui Pufy, nu-i corect nene, la noi noroi si ei au troiene
Andora sa stii ca la tablita aia e interesant pixul de ros , nu il foloseste cum ar fi normal. La masuta insa e alta treaba, are multe componente si are o placere fantastica sa ia pe rand fiecare cub sa il "guste" si sa il azvarle. Iar trenuletul si "sirena" stie sa le foloseasca deja ca seamana mecanismul cu alta jucarie pe care o aveam deja (tablita aia aca o stii). Oricum m-am bucurat ca am reusit sa i-o cumpar pe aia ca stiam sigur ca ii place dupa cum se batea cu Stefan cand mergeam la mama. Si a mai primit un bb care face pipi caruia ii roade biberonul, un Mos Craciun care canta si da dintr-un picior fff haios, un trening si pijamaua aia brotacel cu care e in unele poze,Dl Circ (parca asa se cheama)- un om cu niste butoane care le apesi si canta... Si sa nu uit - caninul 2 si maseaua 4 . A avut un mos tare bogat fata mea. Dar si merita.

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Am vazut doua papusi mici si scumpe, pe Raluca (Uca de Andora) si pe Ale. Mi-au placut mult pozele cu piticii si "mutritele" Ucai, precum si dragalasenia domnisoarei Ale, rasfatata cu atatea cadouri sub bradut.Aissa, sunteti o familie superba (o mai zic o data ca nu ma pot abtine)!Sa fiti cel putin asa de fericiti mereu!
Pufymic, Alesio cel "urias" e un scump. Ce frumos se plimba el prin nameti!Noi nu am avut inca parte de zapada adevarata si tare cred ca numai in Ro va face Alma candva cunostinta cu ea.
Off topic: Ioana (Pufy),imi zicea sotul mai inainte ca ai fost pe messenger in seara de Craciun cand eu eram cu socrii la biserica. Laptopul era deschis, iar al meu sot o adormea pe Alma si a vrut sa scrie ceva inapoi in engleza, dar erai deja off line.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput