Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (144)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

Dragele mele


intru pe fuga sa va aspun ca sunteem bine, inca in Londra la socrii nu e ca la noi reactia ...dar tot imi doresc sa ma mut la mine acasa......n-am trait in ultimii 20 de ani nici cu mama...dar avind in vedere ce bine ii este lui alex, ce mult conteaza sa ai o a doua 'mina' linga tine , care sa fie mai calma decit tine ( ca asa sunt ei) ..care sa trimita in weeek-end cu sotul sau o saptamina in vacanta in 3 luni, sa te trimiteata sa fcai o baie cu ginul ...etc Hai ca v-am facut geloase, dar va jur ca am niste socrii pe cinste si sunt asa de fericiti ca au un nepot, sa nu va spun ca imi sugereaza sa ma gindesc la al doilea. Daca n-as fii la 39ani la anul ...poate

De Alex...ce sa va spun , ca il recunosc in mesajele voastre...dar pe scurt mesele sunt inca in scaun, dar devin mult mai 'vreau asta, asta mi-a fost de ajuns'si daca zice nu...e nu. Si ii respect nu-ul asa cummi doresc si eu sa mi-l respecte pe al meu. Maninca bine...nu prea pune pe el in schimb. Doarme seara de la 7.30 pina a doua zi dim la 7.30 si un al somnic de 2-3 h dupa-amaiza. ne jucam, mergemla grupuri de copii si mamici ( ce mi-as dori sa avem si noi in Romania asa ceva pe linga gradinite - ca s aputem folfosi jucariile lor ca baza materiala )
Din pacte a prins mai multe cuvinte englezesti decit ROMANESTI, dar ma intelege in romana....sper ca o luna acasa sa fie ceva.

Venim pe 29Dec in Bucuresti pina pe 21Jan, o sa tin legatura cu NIcole si poate ne vedem in Tineretului ca asta vara...de data asta la o bataie cu zapada ( aici nici urma de zapada )

CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU BUN,CU MULTA SANATATE, NOROC SI NUMAI FERICIRE VOUA SI FAMIILOR VOASTRE!!!!





Mani si Alex
http://community.webshots.com/user/manihall

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Nicole imi pare tare rau ca si tu ai avut necazuri...banuiam eu ca din acest motiv nu ai mai aparut. Multumesc pt PM....iti raspund imediat ce pot (acum sint acasa ..si scriu cu Luca printre picioare...).
Am plecat mai repede si am facut ceva curatenie..si am intrat putin si pe DC..dependenta bat-o vina!
Marcela ...banuiam...am si eu manualul..dar cind ma uit la el imi trece:)
Bunny...sa va mutati cit mai repede si cu bine...
Adina drum bun si sarbatori fericite!
Fetelor care plecati..da aveti drum bun si petrecere frumoasa! Un Craciun fericit alaturi de familie!
Eu revin si miine....ca deh asa se cladeste capitalismul!Prin munca!

PS nu ma felicitati..inca nu am luat masina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Good morning ! Io`s inca la munca

Philip - am bocit ca m-am cam umflat io cu de toate, la nivelul superior . Si sra`na de pontu` cu galbenelele, functioneaza !
Bunny - ca ne mai scrii !!!
Kim - masina nou-nouta ? Suna bine.
Vrabiuta - nu mai pui o data felicitarea, ca io nu stiu unde sa ma uit.

Io vreau sa va urez Craciun fericit, ca poate nu mai apuc sa scriu, si sa gasiti sub brad tot ce va doriti !

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

daria - in albumul decembrie

"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Olivia multumesc...intreadevar s-a vazut o ameliorare chiar dupa prima aplicare de Elocom....si da, suntem catolici ...Succes cu masina...
Marcela multumesc pentru felicitare... si pentru restul , esti nemaipomenita...
Felicia...sanatate si pofta de mancare Andreiutei, sa n-o mai supere pe mami ei...
Carmenuta - nastere usoara si bb sanatos...
Daria - doua ore in scaunul de masa ?!?...Esti o fericita...Alessia a stat in scaunul de masa putin mai mult de doua ore ...adunate in toata viata ei ....noroc ca nu se plimba prin casa, sta linistita pe picioarele mele (eu fiind pe post de scaun...) si mananca.....Si sa stii ca si eu mai practic metoda asta de descarcare a nervilor si e mai bine, ca altfel fac urat
Adina - vazut pozele...Pupam cavalerul...
Nicole...pupici de la noi sa treaca supararea...
Carmencita - ocupata, ocupata...sau ai dat bir cu fugitii acu' ca ai primit o provocare la o cuconiada la Bucuresti ...


Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua!
SARBATORI FERICITE tuturor!!!!!Fie ca noul an sa va aduca tot ceea ce va doriti!

Noi plecam maine spre Piatra Neamt si nu cred ca mai intru pe forum pana anul viitor, asa ca va urez de pe acum si un LA MULTI ANI 2006!


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona R. spune:

Buna ziua!

Ca tot vorbiti de masini...ne-a sosit si noua masina aseara;esta un Ford Fiesta...si e tare frumoasa....

David mananca pe fotoliu in sufragerie si se duce singur acolo cand ma vede cu castronul cu mancare in mana(mancare pasata la mixer)

Ma alatur si eu celor pt.care anul acesta a fost un an greu si ma bucur ca s-a incheiat.

Sunt pe aici...bantui...

http://community.webshots.com/user/simonarida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sarbatori fericite si vacanta placuta Roller !!!
Vrabiuta - o frumusete de fetita, o incantare pentru ochi !
Kro - ce bine ca si la voi au trecut bubele, la noi deja a doua zi de Elocom trecuse bubocu`, cum ti-am scris in mesaj anterior. Tot vroiam sa te intreb, cum se impaca fetele, adica, daca Felicia face ceva nazdravan, o imita Alessia ??? Cum rezisti ?

Restu` de mamici, sunteti in bucatareli ? Spor la treburi !

Sarbatori fericite tuturor !!!

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Dana, Sarbatori fericitie si voua !

Si data tot a venit vremea urarilor, cu toate ca eu o sa mai intru pe forum, va spun:

CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU MAI BUN !

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:


mamagiuliei, ai primit PM-ul de la mine?

De bine ce ziceam ca ne simtim mai bine si eu si Codrut cu racelile, dimineata Codrut s-a trezit cu febra 38.1 !!!
Asa ca azi iar plecam la dr. si uite asa o tinem se pare pana in ultimul moment cu grijile.Imi mai ridicati voi moralul cand imi spuneti ca ati avut tot un an prost

Celor care plecati la drum, va mai urez o data calatorii placute si Craciun Fericit!

Adema&Codrut

Mergi la inceput