Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Salut,

Uite spre rusinea mea, acum am descoperit subiectul "vecinelor" din Titan.

Cumva mergem cu harta si spre Ozana ?

Oricum noi suntem 3 fete de la mici mici (maine 7 luni) la adevarate domnisoare (7 ani si jumatate)

Va pup si abea astept sa ma primiti printre voi !



Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:



He he he .... si a treia fata sunt eu, mamica !!!!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

briana, nu stiu cum e cu harta, ca io nu-s bucuresteanca de fel... si de curand am aflat ca pe langa titan, stau si in balta alba

mihaela, merci mult... adica e posibil individa sa fie ocupata si sa ma cheme la o anumita ora?? ca asta m-ar cam da peste cap, dimineata as putea fugi, ca sta tati cu copiii, dar la pranz as fi singura cu amandoi.
pe langa dosar e nevoie si de-o cafeluta, o ciocolata, ceva???

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:


Brianamica....bine ai venit in gasca "fetelor de cartieeeer"

Bineintelesssssssssss...si eu tot la fel, o cutie de bobo si un pac de . Am zis ca e suficient!
Eu am sunat sapt trecuta marti pe 28.02 si am vb cu d Dir...si mi-a recomandat sa ma duc in acceasi zi pana la ora 17.00 dar nu aveam cum, in primul rand ca nu aveam actele la mine si apoi ca eram la serv.....si am stabilit sa ma duc joi 02.03 de la 16.00-17.30...si asa am facut. Cand suni SPECIFICI! ca vrei sa il inscrii pe Andrei la grupa mica si ce varsta va avea in sept. Pentru ca altfel...te ia la intrebari

Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:


Cristina, am o mare rugaminte...eu am uitat sa intreb cat costa / luna sau / zi (stiu ca anul trecut era 43.000/zi)

Celelalte detalii despre gradinita le stiu de la Iustina (cursuri optionale...)
Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Hihihi...ce-mi place cand va vad ca va agiitati cu gradi.
asa eram si eu acum un an.
in afara de actele care le-a scris Mihaela mai treb in prima zi de gradi aviz epidemiologic de la pediatru cu toate vaccinarile copilului si ca e sanatos sa poata merge in colectivitate.
sa aveti un week minunat.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

Hop si noi

noi ( eu si dani care are 3 ani) stam undeva intre capatul lui 335 si piata minis, mai exact pe barajul bistritei nr 11 bl m23.

noi nu mergem i ior mai ales iarna.. asta vara am tot mers in parculetul asta de langa noi ( langa scoala 21) dar acum de cand incedpe 'sezonul' as vrea sa mai venim si prin ior. dani e momental la cresa de la potcoava (titanII) si e in program saptamanal. l-am dat asa pt ca erau groaznice diminetile in care trebuia sa-l trezesc ( aici la cresa se inchide usa dupa ora 8 si nu ii mai primesc ca le strica celorlalti programul) de cand vin caldurile il mut inapoi la zi,. pana atunci, singurele zile de plimbare pt noi ar fi vineri si sambata...ca sambata seara il ia tati la el in dr taberii.

poate ne vedem toate intr-un weekend mai calduros.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Eeeeee, eu am avut un lapsussss maree cat Casa Poporului...dar am scris ca trebuie ceva de la medicul pediatru!

Va pupam si profitati de wek pentru ca io' lucrez

Maria bb & mami Mihaela

INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Bun venit Valeria in gasca noastra.
hai ca incet,incet se mareste gasca.
sa aveti o duminica placuta,si spor la munca Mihaela...hihihi....nasol de tine.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

multumesc pentru primire


ne vedem p aici

Mergi la inceput