Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

valeria, merci, banuiam ca ala trebuie.. ma duceam la si-i ceream "hartie pt gradinita"... stia el ce sa-mi dea, nu??
ah, ce emotii am, si maine dau doar telefon.. cred ca la toamna boceeeeesc...

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Valeria ....bine ai venit!

Cristina....ce vesti ai de la gradi?

Aseara am tuns oita creata (adk pe Maria), diseara pun si poze
Va pupik....o saptamana buna!

INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

maria, naspa vesti.
sunai, si tipa cica nu primesc dosare, ca au primit doar la cei care se reinscriau, ca la 15 iunie sa stie si ei cati pleaca la scoala si cate grupe mici fac...
ca pt grupa mica nu primesc acum dosare.

un sfat?

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Va citesc si eu,urmaresc ce scrieti despre gradi.Eu n am facut nemek pina acum nici macar sa ma duc sa ma uit dupa gradi,daaar vrem gradi/cresa
Ieri am fost la IOR,cica sa ne dam la topogan.Mama mia ce era acolo apa mareee,noroi zapada topita numai loc de joaca nu era.Asa ca am urcat cupilu urlator in cap si tzust cu el in masina.Ata ete tot in Mall am ajuns sa ne jucam.




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Cristina nu mai suna,du-te direct cu pachetelu pregatit cu tupeu asa ca altfel nu reusesti.
la tel o sa-ti spuna tot mereu ca nu se fac inscrieri acum.
Lauretta si noi am fost ieri in IOR in jur de 12 asa,cum de nu te vazui dar vb ta la noroiul care era acolo la tobogan nu am stat.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Celor interesate de gradinita ,in afara de aviz epidemiologic iti trebuie si analizele la plamani ,nu mai stiu cum se numeste ,am un lapsus groaznic !Pentru amandoi parintii ,doar in primul an de gradinita si coproparazitologic pentru copil la fel doar in primul an .
Cristina du-te direct la gradinita ,intai suni sa vezi cand o gasesti si apoi te duci direct ,asa rezolvi mai repede .
Prin gradinita se aude ca de la anul se schimba directoarea ,vine una mai tanara ,care si-a dat sau isi da masterul acum .Partea proasta este ca asteia noi ii cam plac cadourile .Eu o stiu numai din vedere este tot la orar normal ,in cladirea din spate ,nu cea cu cabinetul direcorului .
Bafta la inscriere ,nu asteptati pana dupa 15 aprilie ca o sa aveti de alergat dupa aceea sa gasiti locuri !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Cristina...eu am sunat la gradi de 2 ori, prima data am avut norocul sa vb cu directoarea.....si am sunat apoi inainte cu o zi sa ma duc, am vb cu o tipa care zici ca era de la politie, mi-a pus o gramada de intrebari....si dupa ce i-am zis ca am vb cu d directoare....nu a mai comentat nimic in leg cu inscrierea si cu dosarul. Tipa, tot la fel, ma luat ca nu se fac inscrieri, ca cine mi-a zis mie de asa ceva...etc........si i-am zis: va rog frumos, vreau a vb cu d directoare....si i-am taiat macaroana
Eu cred ca nu ti-a raspuns cine trebuia, ai avea 2 variante: cum zicea Andreea sa te duci direct cu tupeu, cu dosarul si cu pchetul.......sau cum zic eu si Iustina sa suni innainte (ma gandesc la situatia ta cu copii) si sa ceri expre!!! cu d directoare...fara nici un fel de alte explicatii!!!!!!!!


Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:


Mamici cu gradinite,

Exista o gradinita particulara vis a vis de policlinica Titan, in complex la etaj.

Sa nu va duceti acolo !!

Eu am avut copilu' juma de an, si toata aceasta perioada era copil bolnav.
Doi: a facut pipi in pantaloni pentru ca la baie miroseea urat si i-a fost scharba!!! Si multe multe alte probleme , iar pe deasupra mai dadeam si bani.

M-am gandit sa va avertizez !!!!


Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by brianamica


Mamici cu gradinite,

Exista o gradinita particulara vis a vis de policlinica Titan, in complex la etaj.

Sa nu va duceti acolo !!

Eu am avut copilu' juma de an, si toata aceasta perioada era copil bolnav.
Doi: a facut pipi in pantaloni pentru ca la baie miroseea urat si i-a fost scharba!!! Si multe multe alte probleme , iar pe deasupra mai dadeam si bani.

M-am gandit sa va avertizez !!!!


Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Si noi suntem Stan Patitul cu gradinita particulara ,nici nu vreau sa mai aud !Si mai dai si o gramada de bani ,dar stiti cum este ,mai sunt si exceptii care confirma regula !Poate noi am fost exceptia ca majoritatea sunt bune ,cine mai stie ?
Doamne ,maine e 8 martie si nici un semn ca vine primavara ,ba din contra e frig ,urat ,de nins nu prea a nins cine stie ce dar e o flescaiala si nu-mi place deloc !
Si Vladut care de abea astepta martie ca sa iasa cu bicicleta ,cu rolele .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:



andreeat

Mergi la inceput