Endometru,ovulatie,temperaturi.monotorizari-92

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Hai mai fetelor ca suntethi scumpe foc. Gata e stabilit urmatorul capitol, adica poimaine, o sa-l deschida Tabitha. Shi dupa Tabitha, la doua zile, Madana ishi incerca norocul. Are cinve ceva de obiectat ?



"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Shi finca tot veni vorba de probleme cu "vederea" unde e coshul ala mai ca mai am putzin si-l caut cu SRI-ul. Shi apoi vine intrebarea obsedanta "Da halatu cat costa, cat e halatu?"

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

moamaaaaaaaaaaaaaa tabi nu da tareeee..auuuuuuuu....asa e era in dreapta da daca io sunt chioara ce vrei...
Madanoooooo asa sa fie....io nu zic nimika..ca tare mie frica de aia...

acum fug...ca am multa treaba..da revin mai tarziu...sa fiti cumintzele ...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Liana credeai ca numai noaptea am semne de dileala? uite ca shi ziu a sunt tot asha

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Buna, fetelor!
Nu am mai intrat, ca nu prea am noutati... nici macar un simptom, ceva, care sa ma faca sa sper. Eu as fi z 21 a cm,. Parca incep sa ma molipsesc si eu de la voi in legatura cu semnele Sa va povestesc: eu am un corp tare "cuminte", sau poate "insensibil" Nu ma doare nimic inainte de cm, nu am nici un semn care sa ma avertizeze, "rushii" vin in cantitate f mica si fara dureri, doar o senzatie de disconfort in prima zi... Dureri sau intepaturi la ovare la ovulatie, nici vorba! De fapt, nici nu stiam decat teoretic unde sunt situate, ca nu m-au durut niciodata! Doar luna trecuta, cand am facut stimulare cu menogon, mi s-au umflat sanii si am descoperit si eu unde imi sunt ovarele!!!
Sa nu radeti de mine, ca nu imi cunosc propriul corp la 30 de ani! Dar daca nu imi da nici un semn...
Ei, si acum vine partea interesanta: luna asta nu am facut stimulare, dar ieri m-a durut, toata ziua, cu pauze, cam pe unde ar trebui sa fie ovarul stang... ce o mai fi si asta?
Cred ca incep sa vad si eu tot felul de semne, acolo unde nu sunt...
Va pe toate, si continuu sa va citesc si sa fiu alaturi de voi, chiar daca mai in umbra!
Amely, merci ca te gandesti la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Madana: eu nu am nimic impotriva, numai sa fiu pe faza. sau mai bine, ca sa fiu sigura ca nu pierd ocazia, il deschid de pe acum . Glumeam, fetelor, nu dati cu parul.

Important este ca fiecare sa-si atinga telul, acela de a avea un copil (sau mai multi). Nu conteaza cine ce capitol deschide. Normal, mai radem si noi, ca sa ne destindem, mai ales acum, de sarbatori. Pe mine m-a binedispus toata incurcatura asta si voi stiti ca va iubesc, ca fara voi poate renuntam.. Cine stie... A, nu renuntam eu, care sunt un berbec atat de incapatanat. Pot sa ajung si pana la a inghiti boabe de piper, poate-poate se prinde ceva in burtica, dar tot nu ma las. Sunt o luptatoare. Si chiar de va fi sa mai pierd ceva batalii, cu siguranta nu voi pierde razboiul. Vedeti ce rea sunt???

Va pupic pe toate. Unde gasiti voi mingiuca aia rosie care rade si se rostogoleste? Nu vad nici pe cel care sta in genunchi si face plecaciuni la pamant, nici pe cea care se roaga. Voi aveti mai multe iconite? Ca daca e asa, ma apuc sa , sa vad si eu alte iconite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Hai sa fie cu norok noul capitol... mai da' chiar ca sunteti diliute, nici n-apucai sa ma dezmeticesc, ca voi umplurati deja 2 pag.

Tabi, eu stiu ca subectu poate fi sters numai de cel care-l creeaza sau de moderatori... lasa ca si Olteanca are mana buna, iar data viit. il deschizi tu!

Haideti, care se mai incumeta la un test II?

"...mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Tabitha berbeaca sunt shi eu. Hai sa vedem : ala care rade de se tavaleste se face cam asa intre cele doua [] scri :-))) Ala care se roaga se face asha, intre cele doua [] scri iartama shi celalalt intre [] scri ruga . Dar potzi sa gaseshti shi tu toata lista daca te duci pe Show Entire Smile List , e chiar sub iconitzele pe care el vezi in partea de stanga a ferestrei de mesaj.

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Felicia si sa stii ca nu e o regula...iar faptul ca nu te doare burtica si nu ai alte semne la CM inseamna ca stai bine cu progesteronul, dupa cate stiu eu...

Catty, m-am gandit si eu la asta, dar mi-e frica nu cumva sa nu ovulez...la mine ovulatia e de obicei ff "zgomotoasa", acum nik...

Dar nu ma mai agit, la urma urmei am facut pregnylul, nu am cum sa nu ovulez, nu? O sa prestam si deseara pt orice eventualitate...

"...mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Gata fetelor ma apuc de treaba, ca altfel o sa primesc numai de la shefi.

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput