Endometru,ovulatie,temperaturi.monotorizari-92

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tabitaha iubita io inteleg ce scrii tu chaiar daca uneori mai gresesti..ce io nu gresesc?
fetelor voi nu cititi ce va intreb io?????? ce facem ramanema aici sau trecem la cap lui tabi..hai ca deja ma simt tare prost...offffff mai tabi...trebuia sa imi tin mainile acasa...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

mai olteanco, tu nu vezi ca deja subiectul creat de tine a inceput sa aiba "istorie" (sunt vreo 8 mesaje in el)? asa ca, fara suparare, il inchidem pe al meu. Plus ca tu l-ai inceput asa de frumos, cu lista .. Eu am rugat moderatorii sa inchida cap. 92 deschis de mine si ma las pe mana ta, ca stiu ca ai mana buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tabitha io nu prea vaz ca sunt cam oarba..ok atunci sa fie cu noroc...
poti sa il stergi si tu..ete ca vazui cum e sa stergi./.aflai..io...te duci pe pag unde apare subiectul si in stanga de tot iti apar mai multe iconite pune mausul pe cos si poti sa il stergi...ok??????
data aviatoare o sa ma bat aici si o sa le tin piept..ca si asa il am destul de mare...fetelor sa nu deschida subect nou..si vei deschide tu....
ia sa vezi ce mana buna voi avea luna asta...


olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

uite aici doua cadouri minunate pt tine si pt voi toate endometrioaselor cele care nu ati apucat sa le vedeti...asa sa va incalzeasca sufletul in prag de sarbatori...

http://www.student.ait.ac.th./aitchina/flash/happy.swf
http://powerpres.com/xmascard03.html


olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

olteanco: eu sunt mai oarba decat tine, cu tot cu ochelarii mei. Nu vad cosul. Imi faci un bine si-l stergi tu? Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riculica spune:

'neata!
uite ca am venit si eu aici. Cred ca voi ajunge sa scriu si in capitolul "n"spe.
Cine-mi spune cam cand ar fi ovulatia la mine daca: cm este normal 26-28 zile,in schimb perioada "urata" ma tine 8-9 zile. Ovulez la 14? Intr-o luna am ovulat in ziua 18 sau 19 dupa calculele doctoritei mele. E posibil?
Si daca e asa ce ma ajuta cel mai bine? Sunt testele de ovulatie bune in cazul meu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

olteanco: multumim pentru cadouri!

riculica: nu stiu ce sa iti raspund, dar sunt sigura ca fetele cu experienta pot sa o faca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Liana: banuiesc ca, din cauza ca tu ai mult mai multe mesaje trimise decat mine, tu poti sterge cap. 92 pe care l-am deschis eu. Eu, in schimb, nu pot vedea "cosul" de care mi-ai zis. (ca-s chioara; tre sa schimb ochelarii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tabitha nu ai pt ce..vi le'am oferit din suflet..stii sufletelul ala al meu poleit cu aur...ca nu'i tot din aur asa cum imi spunea o buna prietena de aici pe care io o iube mult..
aaaaaaa si cu stersuu io nu poci numai tu poti...sau ma rog moderatoriii..

riculica sa stii ca luna viitoare tabitha o sa deschida cap "n" spe si tu vei fi aici sa ne spui cum ti'a adus cel mai frumos cadou.....in leg cu testele..nu stiu ce sa'ti zic..dar parerea mea este..ca cea mai buna metoda de ati urmari ovulatia este monitorizarea...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Liana: eu sper ca tu nu vorbeai de cosul din partea DREAPTA cum te uiti la ecran, si care sterge doar mesajul... Ca daca e asa, te ca m-ai pus sa ma chiorasc dupa un cos care sa stearga tot capitolul, nu doar un reply la acel cap.

Mergi la inceput