FIV 53

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Romaniaau FELICITARIIIII!!!! Sa ai o sarcina usoara si un bebe minunat!!!

In ce oras ai facut in Suedia fiv?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Felicitari din tot sufletul Romaniau!
Ai grija de voi!


Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Romaniaau - uite ca Doamne Doamne - ti-a indeplinit dorinta.
Sa ai grija de ta - iar sotul tau - pun pariu ca va fi un "gospodin" desavarsit

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Smita, multa bafta pentru miine la punctie. Meda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Salutare la toate fetele dragute din zona.
In primul rand FELICITARI ROMANIAU,sarcina usoara ,bebe sanatos si tot ce-ti doresti sa se implineasca.
In al doilea rand as putea trage o linie si sa zicem ca anul asta a fost fooooartteeee productiv pt; fetele noastre dragi de peste hotare,ca in tara am cam dat-o in bara.Noroc cu Mishi,ca altfel ;;;;;;;
Asta e mai vine un an nou plin de sperante pt. concurentele noastre viitoare.Sa speram ca vom avea succese pe toate liniile.
Sa nu va suparati ca nu am mai scris dar am avut o depresie super nasoala inainte de CM de luna asta,care nu stiu cum dar de la Fiv vad ca vine la data fixa,la mine care venea cand vroia el.Asta e macar e si un lucru bun de punctat aici.Acum as putea sa-mi calculez si eu in sfarsit ovulatia,dar am trecut deja demult de stadiul asta.Acum vreau sa nu ma mai gandesc,de as putea ce bine ar fi.
Crinuta ce faci mamica ,hai da-ne si noua o veste buna,ca poate poate,nu zice nu ca nu se stie niciodata.
Lachi te pupa mama dulce si mi tare dor de tine,as vrea sa te sun in weekend ca-s mai libera dar mie teama ca iara esti si mai bine renunt.
Cami iubita sper ca esti mai bine si sa stii ca ma gandesc la tine mereu.
Dodo ma bucur ca esti mai bine si iti doresc mult mult succes sa-ti aduca Mosul un cadou frumos.
Va pup dulce pe toate fetele si Sarbatori fericite!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Romaniaau, iata un vis frumos care s-a implinit acum in prag de sarbatori! Traieste-ti visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Romaniaau felicitari , sarcina usoara si bebe sanatos.
Moni si Mihnea sarbatori fericite si sa va aduca Mosul tot ce va doriti.
Smita bafta si sa fie cu daruri de la mosu.
Danutza tinem pumnii sa fie macar de data asta .
la toate fetele
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Ceci suna-ma!!! Ca nu mai fac baie si nici... pana la Craciun!
Sunt super fericita ca am obtinut un bonus de la o firma cu care lucram sejur de revelion in ce tara vreau (si eu vreau intr-o tara calda) si ne-a dat si buget suficient de mare sa ne incadram la hotal de 5 stele all included; deci ne mai trebuie doar bani de buzunar si cam atat! Dat partea nasoala e ca o sa fiu cu rushii pe cap full time!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smita spune:


Multumesc pentru incurajari, chiar imi sunt necesare. Medamaya tu faci punctia duminica, nu? Multa bafta si tie. Am sa mai intru maine seara, acum fug sa trag un "tuns si ras".

Va

Sa auzim de !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Lachi iubita o sa te sun atunci daca e unda verde.
Ma bucur pt. tine ca mergi intr-o tara calda de sarbatori si imi pare rau ca e cu rushi.Eu anul asta vreau sa stau acasa,e chiar pt. prima data si cred ca e si prima data cand nu am rushi de sarbatori si chiar o sa fiu la ovulatie,daca va fi,oricum cred ca vom petrece sarbatorile astea fffff.romantic in doi si cu cutu trei si cu siguranta voi fi de multe ori la .Si poate in ianuarie o punem si de un mic concediu intr-o tara calda cine stie.Vreau sa uit un pic macar de copii,Fiv,Iui etc.;;;; ca sunt cam dusa cu capul deja.
Te pupic si vorbim la telefon sambata sau duminica.
Si distractie placuta,ma bucur ca si tu esti mai bine acum.

cecilia

Mergi la inceput