FIV 53

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

Avalon, multumesc ca m-ai lamurit un pic. O sa vad ce zice denisa protopopescu in ianuarie, ce tratamente imi da si cam cand as putea sa fac acel prim icsi.

Nu stiu daca va dati seama, cum zicea si romaniaau, desi sunt la inceput, imi dau seama ce inseamna acest site, ce inseamna fetele din el, si cat de mult suport poti gasi aici. Atat informational cat si emotional.

Romaniaau, vreau sa stii ca desi sunt noua aici, nici nu iti dai seama ce bucurie am trait cand am citit mesajul tau. Sa fiti sanatosi si sa te bucuri de el. :)

Aylin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Romaniau FELICITARI! Ma bucur ca ai reusit sa iti vezi visul cu ochii si ca acum a devenit realitate. Am urmarit mereu evolutia ta si acum iti urez sa ai parte de o sarcina usoara si un bb sanatos!

Teodora

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smita spune:



Romaniaau, felicitari! Sa ai grija de voi. Ai dreptate, aici pe forum gasim sprijin adevarat. Nici nu stii ce curaj mi-ai dat! Acum parca nu ma mai tem asa tare, cand vad ca este posibil si cu un embrion. Poti sa-mi spui daca ai avut pobleme mari inainte?(pe pm).Multumesc anticipat!

Va.

Sa auzim de bebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Romaaniau... noi vb de aproape 3 ani...anul trecut eu imi vedeam visul cu ochii...acum TU ..si MOs Craciun care a venit mai devreme si ti-a adus cel mai pretios dar de pe pamant.FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!



[bis


Ma bucur enorm...sa ai grija de puiutul tau si cu prima ocazie sa ajungi la manastirea care ne-a implinit la amandoua visele!


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Romaniaau, felicitari!!!
Sarcina usoara si bb sanatos!

Pupicei, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Romaniaau, multe multe felicitari, sa ai parte de o sarcina usoara si de un bebic sanatos, ma bucur enorm pentru tine. Avalon, costul unui fiv la MED New Life e 2800 +400 tratamentul cu donare de ovocite este 750 +400trat. iar in lunile noiembrie si decembrie este 350+400 tratamentul. Eu voi face cu donare . Diseara merg la ultimul echo, poate aflu si eu ce endometru am. Fetelor inainte de punctie cind se intrerupe tratamentul? Romaniaau inca o data felicitari pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Buna fetelor.Romaniaau iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos.eu nu am mai intrat de mult pe forum deoarece sunt in mare dubii.Nu stiu ce sa fac,sa mai fac fiv in ianuarie asa cum vroiam sau nu?Am un gust amar,nu prea mai am incredere in nici un doctor.Incep sa fac stimulare de luna viitoare.Luna aceasta am avut ovulatie,am muncit cu sotul,sa vedem ce o iesi.Cu toate ca la mine sotul are prb,dar eu tot mai sper sa raman pe cale naturala.Aici unde am mai facut eu fiv se face pe "banda" si nu prea imi place.m-am decis sa nu mai fac nici un fiv in ianuarie,dar sincera sa fiu nu stiu ce e bine si ce e rau.Sunt asa de indecisa incat imi vine sa imi iau campii de suparare.Voi ce mai faceti?in afara de Romaniaau,a mai reusit cineva?va pupic si va doresc o zi minunata!!!!

lucia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Felicitari pentru Minunea care ti s-a intamplat.
Imi doresc din suflet sa avem parte toate de aceasta Minune.
Va doresc Sarbatori fericite ,magice !
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

FELICITARI ROMANIAAU !!!
Sa dea Dumnezeu sa fie bine in continuare si vineri sa-ti confirme medicul sarcina! Multa sanatate tie si viitorului bebe!

Monica-Elena, n-am apucat sa scriu in ultimele 2 zile si tin neaparat sa-ti spun ca tie-ti datorez tot optimismul meu, toate sperantele pe care le am ca voi reusi la FIV! Daca nu erai tu, as fi fost mult mai disperata si mai pesimista! Tu ne-ai dat curaj si speranta ca visele noastre se pot implini si in aceleasi timp, pot spune cu mana pe inima ca m-ai ajutat sa ma conving ca dna Dr Protopopescu este medicul potrivit ptr mine in aceasta incercare.
Sper din toata inima sa nu ne parasesti de tot, iti doresc multa sanatate tie si familiei tale si toata fericirea din lume alaturi de Mihnea si sotul tau! SARBATORI FERICITE!

Fetelor, pupici tuturor! Eu astept sa-mi vina uratii week-endul asta ;din ziua3 incep sa-mi fac analizele ptr FIV; pana la urma am amanat urmatoarea consultatie cu dna dr pentru 10 februarie, ptr ca n-am timp si nici bani pana atunci sa fac toate analizele.



Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Romaniaau FELICITARI!!!

Bravo fata draga! Ma bucur mult si sincer pentru tine.

Eu din pacate m-am oprit dupa stimulare, dupa hiperstimulare de fapt. Dar o iau de la inceput la primavara. Nu pot sa nu ma gandesc ca mergand totul normal, ar fi putut fi in 3 zile si pentru mine frumos.

Ai grija de tine si de puiutul din burtica.



Monica

Mergi la inceput