Endometru,ovulatie,temperatri,monitorizari-88

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Multumim Pica.
A venit la noi si Mosulete cu o droaie de cadouri. Mami nu a cerut nimic special mosului fiindca anul asta Iepurasul (bebe e nascut pe 28 mai)cu Mos NBicolae si Mos Craciun i-au adus lui Mami pe Serbanica si mami e super fericita si nu vrea decat sanatate pt puiut si pentru ea si mai vrea putere sa munceasca sa-l faca mare pe Serbanut. Asa ca Mosii sunt mai liberi pentru fete sa le aduca si lor bbei frumusei. A scris scrisorica pe site lui Mosulica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Simonicoo te culcasi sau prestesi? Pt dureri de cap vezi ca in frunte deasupra nasului la jumatatea distantei dinte radacina nasului si frunte e un punct care la apasare doare tare rau maseaza cu varful aratatorului in sens invers acelor de ceasornic 2-3 minute si iti trece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Vaz ca va culcarati cu toatele sau ?! Pai daca aveti cu cine...ferice de voi. Eu nema cu cine asa ca ma duc la nani. Va pupacesc si spor la treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

stiu ca sunt codasha "clasei" dar tot vreau sa urez LA MULTI ANI fetelor mele preferate, mai ales celor care poarta numele de Nicoleta.

Dragele mele, abia acum am avut timp sa citesc ce-ati mai facut.

Cami stai linistita. Daca ai facut si restul dozei atunci treaba e ca si rezolvata (oricum cred ca foliculii aia se spargeau si singuri). Acum trebuie sa . Aaaaa si sa nu-ti mai fie niciodata rusine sa-l suni pe dr., in fond este vorba de sanatatea ta si de dorinta ta de a avea un bb, o dorinta foarte nobila as putea adauga.

Vad ca a inceput sa ploua cu pe aici. Ce bine, poate ne ia si pe noi cineva la .

Felicitari pt. Dandana. Sper sa aibe o sarcina usoara.

Fabya eu cred ca e cu ochisori si sunt foarte fericita pentru tine. Oricum sa ne ti la curent.

Simo te pup ca sa treaca durerea de cap.

Rodi , inchin in cinstea noului dintisor.

Amely fata scumpa. Bine ca tu esti ok.

Lianaaaa ce faci iubita. Sper ca te simti mai bine.

Oana sunt cu ochii pe tine, dar tu te cam ascunzi in ultimul timp. hai cu vestea ca noi facem galerie serioasa .

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Madana stai linistita de data asta io sunt codasa...
pica inca nu am inceput moldaminu ..mai am 4 zile..de antibiotic si pe urma il incalec...."moldaminu"..si auzzzz bine..din funduuu gradinii auziii cum ma strigi
cami30 o sa fie bine..ai sa vezi..

simonoooooooo fatalicaaaa ii primii pe amndoi
si..si..vrei sa-ti spuna coana'Liana de ce te doare capu...??/??..ha???...pai..pai..mama lui...ha???



olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

La multi ani de Mos Nicolae


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

rodi pentru inca un dintzisor a lui Serbanica
oana io nu te mai intreb nika..iti spun decat ca


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

buna de dimineata,
iaca si io ... scurt de la lucru ... sa va spun ca eu sunt codasa sefa deci: La multi ani! Nicoletelor si la toti ce poarta numele sau derivati de Nicolae.

galinarodica felicitari pentru fecior ... de-acu e mare flacaul.

Fabya abia astept sa fi convinsa ca e pozitiv si sa ne lasi sa te felicitam cum trebuie ... pana atunci stai linistita si ai grija de tine.

Fetele din umbra???? Vechiturile mele unde sunt? Haideti fetelor, mai scoateti nasul ... sa ne tineti de manutze ...

Raport: z. 16, ieri s-a produs ovulatia. Astept cuminte si mi-e frica sa si respir. In z. 13 am facut si estradiolul ... a iesit 435. Din valorile normale rezulta ca 427 este limita superioara ... deci la mine a depasit.
Dr. spune ca e bine ... ca el se astepta sa fie mai mare de atat ... din cauza stimularii. Voi ce ziceti?

Pup toate fetele si va doresc o saptamana productiva (de si cu )


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

buna dimineata la toata lumea!

In sfarsit am si eu putin timp liber pentru a scrie pe forum, ca pana ieri a fost crima si pedeapsa.

Raportez cu mana la chipiu: ziua 16: desi in ziua 11 aveam un folicul de 28 mm, habar nu am daca am ovulat, caci temperaturile s-au invartit in jurul a 36,7 - 36,9 grade. Luna trecuta am avut 2 salturi spectaculoase, luna asta nimic... Ceva intepaturi am simtit sambata, cand eram in ziua 12, dar cred ca era prea devreme. Habar nu am. O sa ma supar odata pe corpul asta al meu si o sa-l scot la vanzare sau la schimb.

Va pe toate si sa aveti parte de o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

'Neatza!!!

Galinarodica, stiu de pct. cu pricina, esti o dulce, mereu ma ajutzi sa scap de durere! Pe Liutzul Bugnar, l-am mai strigat si cu alta ocazie dar nu vrea sa raspunda! Ce rau imi pare ca n-am un nr. de tel. de-al ei! Felicitari pt. dintzishorul lui Serbanica!!!

Mergi la inceput