Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kro spune:

LA MULTI ANI pentru toti sarbatoritii de azi !

LA MULTI ANI NICOLE !

LA MULTI ANI ALEXANDRU NICOLAE al ADINEI !

LA MULTI ANI Gabi pentru mama ta si Olivia pentru tatal tau....sa fie sanatosi si sa-i aveti cat mai mult alaturi de voi...

Am vazut poze cu copilasi si cadouri de la Mos.... Giuliei, Stefaniei si Alexandrei...trei printese frumoase...
Olivia, am vazut si o parte din pozele voastre....foarte frumoase, se vede ca v-ati simtit bine...restul pozelor o sa le vad mai tarziu... pentru "degerila" si mami a lui...
Wow, Liliana...si eu am crezut ca ati cumparat tot magazinul....bravo voua...
Marcela, succes la doctor....sper ca in curand sa te simti mai bine, cel putin fizic, pentru ca psihic stiu ca e greu ...
Gabi, ma bucur ca aveti vesti bune de la doctor....

Eu nu am poze sa va arat de la Mos pentru ca tati a uitat aparatul la birou da' va povestesc cum a fost ....Fetele s-au bucurat de cadouri, cumnata mea mi-a luat-o inainte si le-a pus cadourile la ghetute inainte, apoi au urmat cadourile noastre...asa ca Felicia s-a gandit sa lase cizmele la usa, poate mai vine mosul o data ...La un moment dat s-a dus la usa sa verifice si a venit zicand "nimic"...moatza mica a vazut faza, iar de atunci, cand isi aminteste ( cam o data la cateva minute ), se duce la usa si se intoarce zicand "mimic"...

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Si Marcela, ! Sa ai grija de tine !
Aaaa, si cum se numeste magazinelul acela de care vorbeai ? Parca in Piata Galati spuneai ca este, ca ma intereseaza si pe mine, mi-a placut joculetul pe care l-ai gasit !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Luminita - multa sanatate Ilincutei, iar tie o zi cat mai usoara la birou...Si Alessia a fost foarte interesata de cutiile de la cadouri, ea vroia cu tot dinadinsul sa intre in una din ele ...

Marcela da-ne mai multe detalii despre magazin, eventual spune cum se numeste...puzzelul imi place, vreau si eu sa-i iau unul Alessiei pentru Mosul de la serbarea de la gradi a Feliciei, am vazut ceva asemanator la Selgros, da ' asta al tau imi place mai mult...

PS. Hehehe, Alice...gand la gand cu bucurie ...

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!
La multi ani Nicole!
Sa va traiasca voinicelul Adina!

Va doresc tuturor ca de Sf. Nicolae ghetutele sa va fie pline cu tot ce va doriti, sa aveti parte de bucurii si de multa sanatate!

Pupam voios!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze si pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

quote:
Originally posted by kro
[.asa ca Felicia s-a gandit sa lase cizmele la usa, poate mai vine mosul o data ...La un moment dat s-a dus la usa sa verifice si a venit zicand "nimic"...moatza mica a vazut faza, iar de atunci, cand isi aminteste ( cam o data la cateva minute ), se duce la usa si se intoarce zicand "mimic"...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Am revenit, este seful la Bucuresti, asa ca azi imi iau o minivacanta

Andreea, multa, multa sanatate lui Matei, am citit ca foarte des rezultatele la infectiile urinare sunt gresite. Speram sa fie totul OK si sa scapati de spital.

Stefania aseara era foarte curioasa, noi am tot incercat sa o tinem departe de sufragerie pana am pus cadourile, dar ea simtea ca se intampla ceva, dar si cand a intrat in sufragerie tare s-a mai bucurat. De fapt ea este un copil tare vesel, dar ieri a fost toata un zambet si un ras.

Ina, si Stefania adoarme in patul mare si se trezeste peste noapte. Cand se trezeste nu vrea la mine in brate, vrea in patul mare. Inca mai stau treaza si astept pana adoarme si apoi o mut la ea in pat, dar nu stiu cat mai rezist (ieri noapte am stat o ora, de la 5 la 6). Si eu as vrea sa o dezvat de obiceiul acesta, voi incerca mai serios dupa sarbatori, dupa ce ne intoarcem de la bunici.

Marcela, sper sa treaca repede luna aceasta, Lia este o fetita desteapta si cuminte si se v-a adapta repede, sunt sigura.

Intreba cineva de 80 cm inaltime (Simona parca). Si Stefi are tot 80 de cm, ajunge la toate clantele, asa ca am inceput sa incuiem usile cu cheia.

O zi buna inca o data!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Buna dimineata! Nicole, La multi ani, sa fii sanatoasa si voioasa sa ai parte numai de bucurii in viata!
La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi.
Noi azi am fost la spital sa refacem analiza, maine avem rezultatul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

carolina - super super adevarate fetele tale!!!! sa le pupi si din partea mea!

hai sa va povestesc cum ajungeti la magazin. stiti ca pe o latura a pietei galati circula un tramvai catre biserica armeneasca. daca mergeti pe strada pe care circula tramvaiul, in directia bisericii, o sa vedeti pe dreapta o straduta care are in capat o farmacie. imediat langa farmacie e magazinul. sper sa fi fost cat de cat explicita, mai intrebati-ma daca nu. ziceau ca cel tarziu la inceputul saptamanii viitoare vor mai primi marfa.


foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Am reusit de am pus poze de mos Nicolae ... Andrei a fost foarte incintat de baloane, mi-a luat ceva timp sa le tot aranjez, sa iasa fromos la poza (mama nebuna !!), apoi s-a oprit la jucaria care are niste cercuri ce trebuie puse pe un suport ... dupa care si-a vazut de ale lui, hehehehe, gen pisiu la care scrie mami si tastele pe care le tooooot apasa ea pe acolo, noroc ca mai am o tastatura de schimb pe care i-o dau si ma mai iarta citeva minute pina ce revine la a mea !!

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Ina la noi a fost si mai grav... Eva urla ca din gura de sarpe daca incerca cineva sa o puna in patul ei, chiar si pt 1 min in timpul zilei. Nu suporta cusca aia pur si simplu, asa ca dormea numai la noi in pat. Noi nu am reusit sa facem absolut nimic (se pare ca nu avem nici un pic de autoritate...) Numai ca am plecat noi vreo 4 zile intr-o escapada si a venit bunica sa stea cu fetele. Cand ne-am intors am gasit alt copil Cuminteee foc!!! Merge singura la patutul ei cand vrea nani-nani, adoarme singura la pranz, noaptea dorme neintoarsa (pana azi noapte cand a facut-o lata, speram sa nu se repete) In general o persoana din afara are autoritate decat parintii care sunt manipulati atat de usor...

Mergi la inceput