Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (138)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Alice, am vazut pozele... baietelul frumos....da' ce mi-a placut ca Andrei a avut mai multe perechi de ghetute pregatite, sa aiba mosul unde sa lase darurile ...

Corina, wow, in numai patru zile asa schimbari mari....nu o trimiti pe bunica si la noi ...eu daca ar fi sa le las cateva zile doar cu bunicii nu as mai indrazni sa ma mai intorca acasa

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

O vreau si eu pe bunica aia, pleaseeeeeee. Ca pe bunicii lui, Radu i-a dovedit deja in problema asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua.

LA MULTI ANI MAMA OMIDEE!

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!

Io am fost plecata sa-mi aduc cupilu acasa... Marcela, o sa vezi ca o sa fie bine... Vicu mie nu mi-a dus doru'... Ma pupa cand ma auzea la tel, dar cand m-a vazut in persoana s-a intors cu spatele si si-a vazut mai departe de joaca (asta a fost pedeapsa din partea lui...)
Am vazut tone de poze: Olivia cu marmota in zapada, Giulia cu nuielusa, (Daria - poza cu tunsoarea e cu dedicatie?), Gavrosu' mic , Liliana cu camionul de cadouri si bradutul minunat, Andreea B cu pozele cu femei (da' barbatii uni sunt?), Stefi mica cu balonul albastru (client fidel?).

Daria - Vicu nu vrea bule, decat daca sunt de bere . Efervescente nu am incercat si nici nu ma tenteaza, ca nu prea bea el nik in afara de apa.
Lumi - sanatate Ilincai
Andreea - dea Domnul ca analizele lui Matei sa fie OK
Lia - felicitari bucataresei . Vicu papa almette zilnic. E branza cu smantana, ce rau poate sa-i faca?
Carmen - spor la bucatareli.


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Tocma ce scriam, un mesaj cind a venit mesterul minune, s-a furisat pe linga mine si a apasat pe butonul de oprit la pisiu si la revedereee ! Asa ca reiau ...
Pai la noi e exact invers cu bunica ... cind vine maica-mea, se duce de ripa tot programul, iar de dormit ar fi in stare sa il tina in brate pina pe la 14 ani de s-ar putea ! In concluzie, o vreau si eu pe bunica aceea minune de care vorbesti, Cori !!! Ca tare bine mi-ar prindeeee !
Caro, pai la cite jucarii i-as fi luat eu, mai trebuia sa cumpar pantofi ! M-am oprit ca am zis ca ma scoate sotul meu de pe lista de cadouri daca ii mai iau multe lui Andrei !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Salut, fetelor!
Hop si noi, din nou!
In primul si in primul rand vreau sa zic la Multi ani tuturor de Mosh!!! Sa pup poznasii si mamicile lor dragi!!!

Am vazut pozici cu copii si cadouri(Stefania, Giulia, Andrei)...si pozicile Vrabiutei!!!! Super, toate!

Mie moshu' mi-a adus portocale...ca cica se pastreaza pentru al mare din 24.....sa vedem, sa vedem!

Pisikii i-a adus o carticica frumoasa foc si un batzulin, de care vad ca e si ea incantata, precum Giulia!!!
...si azi trebuie sa soseasca pachetelul de la buni...hihihi, abia astept sa vad ce-a adus mooshu' pt. Elise cand a trecut pe al ea

Marcela, special pt. intarcat ai lasat-o pe micutza la bunici?...Doamne, trebuie sa fie ingrozitor cu sanii...cand ma gandesc ca si pe mine ma asteapta aceeasi treaba plang, nu alta...mi-au dat lacrimile si cand am citit postarile tale recente...uuufff!
...asa ma enerveaza ca sunt asa slaba de inger...nu ma suport uneori!

Va pup


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


VINE CRACIUNUL, FRATILOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

La multi ani tuturor celor care isi sarbatoresc ziua numelui!!!
Sper ca Mos Nicolae v-a adus multe cadouri!
Va pupacim!

_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Am pus si cateva poze, albumul "1 an si 3 luni" http://community.webshots.com/album/518331107LmFrAa

_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

In primul rand vreau sa urez tuturor Nicolailor si Nicoletelor un calduros La multi Ani!
In al doilea rand vreau sa va spun ca Bogdanel a fost taaaareeee cuminte asa ca mosu i-a umplut nu ghetutele ci camera cu cadouri, a primit de la toata lumea cate ceva, era in culmea extazului cand s-a vazut inconjurat de atatea noutati.A primit o orga electronica,un telefon urs,o rata macanitoare, un catel latrator, hainute muuulte, dulciuri si mai ales multi pupici...de la mami.
Mami...inca il mai asteapta pe mosu'...poate s-a ratacit pe drum...

In rest ce sa va zic, m-am distrat super in weekend la petrecerea firmei,a fost beestial...ne-am distrat pana am cazut lati...la propriu...mama denaturata.Ne-am facut de cap ce sa mai...astept revelionul cu interes .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Cori, se cunoate ca Vicu e "fratele" mai mic al Evei. Unde ziceai ca se gaseste bunica? Sau macar unde putem sa platim o consultanta mica? As vrea si io sa adoarma Vicu singur si la pranz si seara... Ca de dormit doarme la el, dar dupa maaaari insistente...

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

marcela, uite aici ceva ptr oprirea lactatiei http://formula-as.ro/articol.php?nrrev=475&&codcapp=55&&numecapp=S%C3%A3n%C3%A3tate&&culoarebgr=407c58. eu stiu de la maica-mea si am folosit si eu la ionut, frunza de vie pe sini si te stringi foarte tare... imi pare rau ca te consumi atit de tare din cauza liei...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput