Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (137)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

am uitat sa va spui, in urma analizelor facute si a sondajelor irsop-pasarica am hotarit ca imediat ce e posibil sa dau fata la dansuri ceva, ce atitea scoli inalte, daca dai bine din kurutz ajungi mult mai bine...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

LA MULTI ANI, ROMANIA!!

Azi m-a lovit patriotismul... Keful de invatat e inca in groapa... Macar dorm muult! Daca n u ma trezeste tati sa ma intrebe unde e butonul de somn la cupil, ca se culca seara la 9 si se trezeste dimineatza la 7 si il ia la palme sa se trezeasca si el...

Am vazut poze cu baiet harnic (Patrick) si cu fete fromoase (Adeluta de Liliana si Maria de Ioana). Va pupacim pe toti!

O zi usoara lucratorilor!


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Elooou, vreau sa va arat ce a facut Giulia acu` vreo 20 de minute, io vorbeam pe telefon, ea urla ca mamaaa papaaa si pan` sa ajung, s-a autoservit. Intrebarea e cand i-au crescutasa de luuungi mainile, sa ajunga peste tot ? Noroc ca era in echipament de teren
http://community.webshots.com/photo/439300887/515160522iyIxFS

Roxanaz - stii de ce ziceam, ca io o scot si pe ploaie, ceata, vant, zapada, arsita ...

Carmenp - si io cedez cand zbiara Giulia


Din capitolul nostalgii ...
acu 1 an
http://community.webshots.com/photo/225629867/225629867joYfSI






_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

daria, fii fericita, io cre` ca nu mai apuc ziua aia

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hahahahahahaa pe mine cel mai tare ma distreaza ca ei fac din astea si noi ii pozaaaam!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

maica da pe unde sunteti toate? la tzuica/vin fiert si la fasole? ntz ntz.....si io bantui singurica p-aci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

asta ma-ntrebam si io, tot dau refresh si nica, nici o postare noua... la noi e-o vreme urita, ploua mocaneste, bleah!

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Io muncesc, si chiar mai mult ca-n alte zile. Acu' am bagat o pauza mica, sa vaz ce se mai intampla pe aici. Se pare ca lumea petrece de zor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Io's pe aici, va citesc, dar lucrez cu drag si spor, pentru tzara si popor!

D-aia ca puiu mic a avut amabilitatea sa adoarma si mi-a dat umpic de timp liber....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nu jtiu cum shefii astia pot chema omanenii la treaba in zi de sarbatoare, bashca sa-i mai puna si la facut tot felu` de rapoarte

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput