Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (130)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor! azi ne propusesem sa iesim cu acrutul ca pe jos mergem zilnic numai ca ploua asa ca..tre sa gasim altceva de facut. tati va fi plecat de la 9 la 10 seara pana joi si nu stiu ce activitati sa mai inventez, pe unde sa ne mai ducem etc. ma apuc sa fac o varza si apoi tre sa-l scot undeva. si noi avem strunga, poate gasesc vreo poza sa va arat.
daria, multam de intrebare, pupi e bine, vioi si mancacios. acum e cam trist ca tati abia a plecat.
va pup si o seara faina

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

uite si strunga:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/antandreea/detail?.dir=5c3d&.dnm=4928.jpg&.src=ph
felicia, ce a crescut printesa ta, fetita mare de-acum. pupici de la noi.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Da, bre, shtiam io c-am uitat ceva
LA MULTZI ANI MIHAELELOR SHI GABRIELELOR!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani la toti cei ce aniverseaza astazi ziua numelui....nu-i nominalizez ..ca precis uit pe cineva
Carmen ieri am uitat sa va trimit pupici sa treaca angina....sa inteleg ca este mai bine..ma bucur...Mercic pt felicitari...azi este a doua zi de "fara"....asa ca voi fuma numai la petreceri/intilniri...Acum il "lucrez" pe tati
Carolina..da vrem sa-l lasam pe Lucaciu in Ro 3-4 luni ...dar cu anumite conditii..daca socrii le accepta...Lucaciu o sa aiba un sejur prelungit pe litoral
Daria se pare ca venim in iunie...vazut strungareata..si placut...Poza aceea cu frunze este super!
Adema ai primit emailul meu?
Simonici am sesizat lipsa ta....
Liliana eu nu am cum sa intru pe YM..decit in we...aici la servici nu am facilitatea asta...
Felicia sint doar cele 4 poze sau fetele vad mai multe? Si mie mi se pare ca Andreea s-a mai implinit...si eu te intrebasem cind plecati...
Roberta bine ai revenit!...Tu spuneai de schimbarea copilului dupa statul la bunici? In ce consta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

cu fumatu parca am mai zis. eu am fumat de la 16 ani pana am nimerit in state si ma durea inima sa dau 5 dolari pe-un pachet asa ca am zis halt! deci sa fie vreo 10 ani de fumuri si mai mult de 2 de cand m-am lasat. de reapucat imi vine zilnic, da stiu ca nu ma pot limita la 1-2 pe zi, ci la 1-2 pachete si de-aia mi-e frica. asa ca mai bine nu. plus ca iubi meu e asa fericit ca nu mai fumez, el care n-a pus niciodata tigara in gura si m-a suportat asa cativa ani buni.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

LA MULTI ANI! tuturor gabrielelor si mihaelelor!

felicia - am reusit sa vad si pozele voastre, tare frumoase! si mie mi se pare ca andreea s-a inaltat si a slabit, se vede cel mai bine in poza cu tati de mana. oricum, e o adevarata domnisoara, are expresie de copilas pus pe shotii

daria si nicole - ati incurcat-o! daca de-acuma au fetele pretendenti, peste cativa ani o sa stati cu bata de baseball la usa (adica nu voi ci tatii ) sa mai goneasca baietii din fata usii. si cu asa fete, cu strungareata, gropite si carlionti, plus istete foc, nici nu ma mir.

carmen - esti mortalaaaaaaa... "daca iese fum pe gura" cum se mai simt tzucureii?

iren - si fii-mea tot asa imi face. imi aduce papucii si daca nu ma conformez incearca sa mi-i puna si in picioare, doar doar o reusi sa ma lamureasca .

si noi papam albus de ou de la 1 an (adica eu ii dau si ea il intinde prin casa). oare maslinele or fi bune pentru ei? ca i-am dat sa guste si ii cam plac, dar am dubii cu colorantii si substantele pe care le folosesc pentru conservare si aspect.

o seara frumoasa tuturor!

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Multumim, multumim fetelor..

Olivia, cum se deschide situl se vede in mijloc "apasa pentru poze"...si urmeaza 16 poze...

Si Andreea mea recunoaste anumite lucruri...imi aduce telecomenzile, iepurasul Felix,am invatat-o sa ude florile...le si miroase...sunt mai multe chestii dar nu-mi vin...numai ca nu zice si ea nimic omeneste.

De maine ii dau si eu outzul intreg....

Marcela, nici eu nu i-asi da inca masline....au foarte mult colorant in ele...stiu asta ca lucra un amic de-al meu la imbutelierea lor.

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicia ...nu-mi apare obtiunea ...de aceea nu aveam cum sa le vad..incerc de acasa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Multumim dragelor pentru urari, al meu Danut Mihaita e deja la somn, de 15 minute, a picat lat de oboseala, a dormit doar o ora dupamasa si e trezit de la 8 a.m, in plus a avut o noapte agitata si io la fel, prin urmare. Acum fug la un dus si ma gandesc sa dorm.

Va doresc numai bine pe langa traditionalul la multi ani, tuturor, mamici, tatici, puiuti, puiute ce au azi ziua onomastica!
pupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

salutic, noi suntem bine, adecalea ilinca, ca pe mine m-a facut prastie, s-a catarat de o mie de ori pe calculator, l-a si darimat, la resetat de o mie de ori, astfel ca la 22 a picat rupta... febra nu a mai facut, da` nici n-a mincat, da` si miine e o zi. noaptea buna la romanica, o zi buna schimbul 3.

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput