Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Nicole beton pretendentu'....saracu, i-a frant inima deja vizigoata....
Carmen, io fumez tigari de foi la beute si intalniri prelungi, precum si dupa mese copioase. se pune?
Felicia, vazut boroboatza ta...e o scumpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

eu am inceput sa-i dau oul intreg cam la vreo doua saptamini dupa ce-a implinit anul.

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Carmen, doar i-a pupat manuta, moata era la mine in brate si ii zicea "pa-pa", iar lui nu-i venea sa plece ...

si pe cine nu divulghezi? e sicret mare?

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roxana, da` di ci sa nu se puna? poti sa fumezi si frunze de porumb, iese fum din gura esti fumatoare
rain, azi e marti si-s trei ceasuri rele, n-am avut niciunul si nu vreau sa mi-o iau, o las pe ea

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mai, Nicole, deja moata "sparge" inimi!!?! Iti dai seama cind o mai creste ce coada de pretendenti o sa se faca la voi la usa? Pupam papusa frumoasa foc!

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni

Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

si eu ii dau oul intreg de cand a implinit un an ...si ii place tare mult cand vede albusul in piureul de legume, il "aduna" cu degetele si il papa "miam miam" ...de fapt, ce nu-i place moatei ...orice!
sambata cand l-am sarbatorit pe tati la restaurant, ce credeti ca a baut moata vizigoata ...limonada, fara zahar, cum aduceau tipii aia paharul cu limonada, eu nu mai aveam timp sa pun zahar ca moata deja imi cerea paharul ...si bea foarte tacticos cu paiul, atat a mancat si a baut in seara aia incat eu am zis ca-i va exploda burtica, iar spre plecare o intreaba o prietena "ai papat mult Andreea, ai facut burtica mare?", iar moata a ridicat bluza si i-a aratat ...era ca un pepene urias!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

quote:
rain, pai daca dadeai cu geana la psihologice acolo, vedeai cum ca, cupilu` are o virsta critica pi la 5 anisori, iaca de aia se da la fiica-ta, n-a pupat-o ori pipait-o?? daca numa` a vrut sa-i pupe mina, atunci zi merc

Carmen esti mortala...
Da, dintii o sa se apropie pe parcursul aparitiei celorlalti.

Multumesc ca va uitati la pozicele noastre.

gata s-a trezit...iesim afara.

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rain - super faza !!! Nu degeaba, Andreea e o frumusete ! :-)

Pako - foarte frumoasa Andreea, sincer si mi se pare o nazdravana prin parc !!! Ma bucur ca mai sunt si alte strungarete

Si Giulia papa ou, de 3 x / saptamana cu mare drag si multa smantana
Cu pretendentu`, avem unu` preferat cu care se tot pupacesc, fugaresc, imbratiseaza, pica, mister Arian, care are 1 an si 8 luni



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna seara!
Am vazut pozute cu balerine, cu plimbarete in parc si am citit aventuri de cuceritoare!

Va multumesc pentru o zi frumoasa!

Pupe!

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Ziua buna, lume!
Noi stam cumintzei in casa, ca e innorat shi n-am kef de ieshit, o sa ieshim miine dimi, la gradi.
Dimineatza a venit maimutzica sa ma scoale- ea doarme in patutz, singura, da la capu patului meu- era treaza de fro juma de ora, da i se facuse foame, asha ca tragea patura de pe mine shi-mi tot indesa "pa-puc, pa-puc"- u sub nas, adeka sa-mi pun papucii shi sa merg la bucatarie, ca-i e foame
Azi a recunoscut "pupupa"- papusha in tzarcu cu jucarii, shi tot tzipa dupa ea , shi-a vorbit shi cu bunica din Romania, tzipa in telefon mamaiii!! shi scociora telefonul, s-o scoata de-acolo
Bafta fetelor care se kinuie sa se lase de fumat, io am fumat 5 ani cite doo pakuri pe zi, noroc cc c-am ramas gravi cu Bogdanelu shi n-am mai puput fuma, nu mai suportam...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput