Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari- 69

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

oana cei din urma vor fi cei Dintai

Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Nimic nu-i imposibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"A vedea inseamna a crede;dar a simtii,inseamna a fi sigur"

Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Ce faceti dragelor? Vad ca azi ati cam somat...
Cami, tu esti prima luna dupa laparoscopie, nu? Nu trebuie sa ai pretentii prea mari de la organism luna asta, ai putina rabdare sa-si revian si el, a fost totusi o operatie... Sunt convinsa ca luna viitoare va fi mult mai bine!
Amely, maselele de minte se scot, nu se trateaza... asa ca eu te-as sfatui sa astepti sa treaca inflamatia si sa treci la fapte!
Simonette, ai grija perioada asta de tine, e valabil si pt OANA, ceaiuri cu multa lamaie si miere, nu luati medicamente!
Danutza, tin pumnii la punctie, eu cred ca stai foarte bine cu cei 3 foliculi, sunt convinsa ca mai apar intre timp si altii! Multa bafta!
Sunt de acord cu intalnirea duminica si abia astept! Cine mai vine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

gata ..plec la somn..nu mai pot sta..va urez o noapte minunata
pe maine!

oana nu merge in seara asta nimic la mine..incerc maine cu poza..pupici
spor la treaba si o noapte minunata...
mmmmm...cred ca a iesit bun "fasuiul"...sa-mi opresti si mie

Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Ei gagici credeti ca daca stiam tratamentul miraculos pentru oricine mai asteptam eu 7 ani si ceva?
In ultima vreme am cam observat ca o planta miraculoasa e branca ursului.Deja stiu 5 cazuri la care dupa 2-3 luni de tratament in cuplu si ca la carte au aparut.
Eu mai am 2 saptamani si fac 3 luni dupa asta sper ca voi fi.Oricum de cand fac tratamentul ma simt mult mai bine din toate punctele de vedere.


Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

In ceea ce priveste intalneala, hai sa mai tragem un loz: ce ziceti de vineri pe la ora 18..........
Promit sa vin sa va iau pe toate si chiar sa va duc si acasa.... Fac chiar trasee de 100-200 km......

Asi sa ne dai vestea cea mare, ca ne vezi pe toate cum ne perfuzam cu branca ursului.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Eu vineri chiar nu pot! Dar nici sambata... duminica da! Vedeti voi cum stabiliti, daca nu se poate duminica... atunci poate vin la urmatoarea intalnire...

Danutza, sa stii ca am descoperit un salon nou-nout! Este bestial! Povestesc amanunte la intalnire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Ce salon, ca eu nu pociiii sa astept pana la intalnire!!!????
Duminica intre 12-14 poate imi fac o fereastra.... Sau sa fie pe seara?? Ce ziceti?
Dar daca apare ceva la mine, vin eu la urmatoarea intalnire....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

OANA, nu pot sa-ti spun acum decat ca este cu totul si cu totul special! Si cum adica sa nu fii la intalnire?! Fara tine nu se poate! Hai ca o sa gasim noi o ora convenabila. Pt mine e ok la orice ora. Va pup si faceti lista! Aaaa, si daca te referi la localul acela dragut cu Z de langa tribunal... e super!

Mergi la inceput