Montignac: ce am mancat azi? (63)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Buna!

Ralu, as fi vrut eu sa mai dau jos ...Nu, am cu 0,5 kg mai mult decat in tabel, asa ca nu modifica ca sa nu ma demoralizez! Desi nu pot spune ca ma moralizeaza in vreun fel datele din tabel...

Andanii, trimite-mi si mie cartea daca zici ca sunt asa multe modificari...Iti trimit adresa pe PM. Merci!
Vad acolo ca sunt permise maslinele (nu sunt mare amatoare, dar stiindu-le interzise, imi faceau rau cu ochiul!), ca putem manca in limite rezonabile mustar si maioneza de casa. Asta-i bine ca incep sarbatorile si tare-mi plac salatele cu maioneza...

Meniul meu de azi este cam ciudat ca n-am avut timp sa merg la piatza, asa ca improvizez cu ce am prin casa: branza cu gogosari, fructe, fasole verde cu pui...

Va pup!

Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Andanii, ti-am trimis un mail cu adresa mea, poate-mi trimiti si mie cartea noua.



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Andanii-te rog si mie: iti trimit adresa prin PM
Merci


Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei si a Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

adriana si karina nu am primit adresele voastre, scrieti la adresa asta andaniii@yahoo.com

meniul de azi :
8.15 un mar
9.00 corn integral cu iaurt degresat, lapte cucafea
12.30 sufleu de vinete cu carnat si gogonele murate
17.30 varza calita

19.00 fructe

culemea si strugurii sunt permisi aici

Recomandat
Portocale
Mandarine
Grapefruit
Kiwi
Mere
Pere
Mango
Fragi
Zmeurã
Mure
Smochine
Caise
Nectarine
Prune

Tolerat
Struguri
Cireºe
Alune
Prune
Curmale
Fructe deshidratate
Banane verzi
Migdale


uite ce scrie:



ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Andanii, nu-ti pot trimite PM pentru ca nu este activa aceasta functie in cazul tau.
Trimit mail. Merci!

Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

andanii pt. carte



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Andanii,te rog trimite-mi si mie cartea.Am incercat sa-ti trimit mail,dar am primit raspuns ca adresa nu exista.Adresa mea e ploaiecugrindina@yahoo.com.
Multumesc mult.

• Nu-i suficient sa-i iubim pe cei buni, trebuie sa-i iubim si pe cei rai, caci numai prin dragoste poate fi alungata rautatea din ei.(Henryk Sienkiewicz)


http://community.webshots.com/user/ingridmavru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Scuze,Andanii,abia acum am vazut ca in adresa de mail sunt 3 de i,de aia mi-a spus ca nu exista.Trimit mail.

• Nu-i suficient sa-i iubim pe cei buni, trebuie sa-i iubim si pe cei rai, caci numai prin dragoste poate fi alungata rautatea din ei.(Henryk Sienkiewicz)


http://community.webshots.com/user/ingridmavru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Salutare
Cantarul arata 64.5 yupiiiiiiiiii desi am papat destul dulce zilele astea.
Despre acest regim si controversele care mai apar in cartea Montignac pot sa spun ca eu am papat si mustar cu mici (sigur, nu prea des), si masline si pepene (cate o zi intreaga) si alune si seminte Nutline si ... imi mai aduc eu aminte ce alte minuni. Si am slabit si inca destul de bine.
Revin diseara cu meniul ... si alte idei
Andanii vreau si eu cartea, plz!

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Andanii, cum vine aia sufleu de vinete cu carnat?? Ca am niste vinete mici si pricajite in frigi si nu am inspiratie...


Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Mergi la inceput