tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Am si eu o intrebare. Azi auzit cumva vreun caz in care Branca Ursului a avut rezultate la barbati diagnosticati cu azoospermie?

Multumesc mult.

Tabitha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:

quote:
Originally posted by 25miky

Hey fetelor ,mi-a fost dor de voi! Ali am intrerupt la ovulatie ca mi-a fost frica sa nu afectez o posibila sarcina ,dar apoi ,Rusii nu mi-au mai venit la timp asa ca am inceput dinou vreo 3 zile pana am simtit eu ca menstruatia imi vine,cu dureri de sani...dar.... nu a venit...si au trecut 9 zile,asa ca am facut test azi dimineata ...si a aparut... o linie groasa cu una subtire ,aproape invizibila ,dar e acolo ! m-am uitat de o mie de ori la test ,caci oficial l-am aruncat la cos asa suparata am fost apoi ,am mai verificat odata si erau 2 ,una f . subtire,asa ca am dat fugutala spital cu sotul ,care era transpirat tot ,avea emotii ,mi-au dat tot un test de urina ,partea proasta e ca trebuie sa astept pana luni rezultatul dar sper sa fie bine ,cat despre gustul tincturii ,m-am obisnuit cu el ,dar sotul il uraste ,nici nu vrea sa ma pupe dupa ce beau apa ha ha ha , fetelor sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu toate cu bebei frumosi,va pup pe toate ,miky ps ;asa cum am mai spus ,fetele cu probleme de ovulatie ar trebui sa incerce ,eu nu aveam dar acum cu tinctura ,am avut ovulatie pt prima data si menstruatie regulata,va pup.

miky



dupa mesajul tau, mi-am facut din nou ambitie sa incep tratamenul cu BU, eu am incercat sa-l tin, dar nu am reusit decat cateva zile, mi s-a parut tare scarbos la gust. Spune-mi te rog, deci o lingurita amestecata in apa sau o lingutita si apoi beau apa?
Tu ai tinut cont de acea 1/2h inainte de masa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

BUBULINA super interesant articolul...merci..
Sotul meu a zis ca nici nu se gindeste sa ia...a zis ca el asa "dupa ureche" nu ia nimic...ufff,nu stiu cum sa-l conving...dar gasesc eu o metoda pina la urma...ma gindeam,cum or fi pastilele?...nu se pot sfarima si pune in mincare?...cu tinctura n-am nici-o sansa sa-l pacalesc din moment ce miroase asa tare a alcool...

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 25miky spune:

Buna Rocado ,pui o lingurita de BU intr-un pahar mare de apa ,si bei ,o sa te obisnuiesti cu gustul repede ,mi-e chiar imi lipsestedar trebuie sa astept rezultatul testului de sarcina de la spital ,nu iau la menstruatie ,dar in rest beau cate 3 pahare pe zii ,poti sa incepi cate unul ,nu incerca fara apa ,e yachhh ,succes PICCAFLOR incearca sa ii pui in cafea ,abia se simte ,nici sotul meu nu vrea din cauza mirosului ,dar orice gatesc strecor putin,bafta!

miky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Doamne ajuta Miki! Tare m-as bucura.Sa ne dai de veste imediat ce afli rezultatul.Asteptam o veste buna ca sa avem motiv sa bem

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Bafta multa Miky! Sa dea Dumnezeu sa fie cu ochisori . Da-ne de veste cand afli rezultatul testului de sarcina!

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:


25miky multumesc, astept sa ne dai vestea cea buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

MIKY multumesc...Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 25miky spune:

hey fetelor suntam aflat rezultatul acum ,sunt supppeeer fericita ,doctorul presupune ca sunt in 5 saptamani jumate,va pupppp pe tooooaaateee!!!!

miky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:

Felicitari!!!!

La mine e prima zi de tratament cu BU, sper sa fiu pe urmele tale cat mai curand.

Mergi la inceput